Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Tarhana Çorbası Tarifi:

1. Tenceremizin içerisine sıvı yağ, nane, salça, baharatlar ve tarhanayı ekleyip biraz karıştırarak kavuruyoruz. Dilerseniz tereyağı da kullanabilirsiniz.( Veya tarhanayı suyu ekledikten sonra ekleyip çırpıcı ile karıştırabilirsiniz. böylelikle topaklanma ihtimali azalır.)
  2. Suyu yavaş yavaş ilave ediyoruz ve devamlı karıştırarak pişiriyoruz. Topaklanmaması için tel çırpıcı ile karıştırabilirsiniz. (kaynayana kadar karıştırarak pişirelim.)
  3. Kaynadıktan sonra 5 dk daha bekleyip ocaktan alıyoruz, çorbamızı…
Afiyet olsun.

noegthy noegthy de üzgün emoji atmış hep yorumlara. Beğenmedi atmaya bile kıyamamış. Üzülmemek elde değil 😅 Çabalarınıza sağlık. pamuk musun nesin pamuk musun nesin senin de çabana sağlık. Önceki msjlarında olayın benle ilgisi yok ki insanlar böyle düşünüp verecek, gibi yazıyordu. Bugün çatlayın patlayın reis kazanacak moduna geçmiş. Umarım görmez bunu, hiç uğraşamam 😬

noegthy noegthy de üzgün emoji atmış hep yorumlara. Beğenmedi atmaya bile kıyamamış. Üzülmemek elde değil 😅 Çabalarınıza sağlık. pamuk musun nesin pamuk musun nesin senin de çabana sağlık. Önceki msjlarında olayın benle ilgisi yok ki insanlar böyle düşünüp verecek, gibi yazıyordu. Bugün çatlayın patlayın reis kazanacak moduna geçmiş. Umarım görmez bunu, hiç uğraşamam 😬
Gerçekten böyle düşünen kadınlar olduğu için üzülüyorum çünkü, körü körüne ne savunduklarını bilmeden tv den ya da çevresinden ne duyduysa gelip onu burada marifetmiş gibi yazıyorlar.

Neden acaba? Muhalifler ekonomiden daha mi iyi anliyormus ki ulkenin belini dogrultacakmis? Vay be kokusunu mu almislar😐🙄bazi seyler dis gucler kaynakli deyince guluyorsunuz ee buna ne denir peki? Zaten muhaliflerin kazanmasi imkansiz bence.
Aynen. Ameriga’nın oyunu, deprem de Haarp falan, dıj güjler, eğonomi, döler öro operasyon çekiyler.

Gerçekten böyle düşünen kadınlar olduğu için üzülüyorum çünkü, körü körüne ne savunduklarını bilmeden tv den ya da çevresinden ne duyduysa gelip onu burada marifetmiş gibi yazıyorlar.
Konfüçyüsün çok güzel bir sözü vardır çok akıllıca edilmiş bir söz.
Derki,
Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak tehlikedir der.
Bilgilendirme için teşekkür ederim :KK36:
Rica ederim ne demek kamusal bilgilendirmeyide yapayım dedim. :KK200: :KK200:

Konfüçyüsün çok güzel bir sözü vardır çok akıllıca edilmiş bir söz.
Derki,
Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak tehlikedir der.
Bilgilendirme için teşekkür ederim :KK36:
Rica ederim ne demek kamusal bilgilendirmeyide yapayım dedim. :KK200: :KK200:

X