Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Hanım Abla zaten adam ben kuru ekmek soğan yerim gerekirse diyor, insanları hak ettikleri insani yaşam standardına ikna edebilsek keşke. Kardeşim sen neden kuru ekmek soğan yiyesin bu kadar zengin bir coğrafyada, çocuğun neden makarna ekmek arasıyla büyüyor mesela. Hak etmiyor mu çocuğun meyveyi, eti, balığı, kuruyemişi? Bak çok temel bir ihtiyaç, BESLENME yahu. Bu bile lüks olmamalı.
Hakettiklerine inandirmaya çalıştığımız şeyler beslenme evet.

Deprem bölgesinde bir kadin, muhabire "burada tuvalet yok devlet sesimizi duysun" diyordu. 2 tane adam gelip bu kadar lüks yaşamak istiyorsan devlet herkesi otele yerleştirdi, onlarla gitseydin dedi. Devletimizi karalayamazsın dedi. Tuvalet istemek lüks adamların gözünde. Kumu eşeleyip yapmak neyine yetmiyor demesini bekledim.

Deprem bölgesinde bir kadin, muhabire "burada tuvalet yok devlet sesimizi duysun" diyordu. 2 tane adam gelip bu kadar lüks yaşamak istiyorsan devlet herkesi otele yerleştirdi, onlarla gitseydin dedi. Devletimizi karalayamazsın dedi. Tuvalet istemek lüks adamların gözünde. Kumu eşeleyip yapmak neyine yetmiyor demesini bekledim.
Bir kadında içme suyu istedi görevli alyansını sat al suyu demiş ne kadar aşağılayıcı bir durum.

Kraldan cok kralcilar var bunu kabul ediyorum ben.

99 depreminde basbakanin uykusuna kiyilmayip uyandirmamislardi bile.. birde toplanan paralarla memurlarin maasini odemislerdi. Yani her donem bazi seylerde aksakliklar olabilir.

Bak kac kisiye yazdim keles ablayada yazdim. Hepinize ayri ayri neden aciklama yapayim? Okuman yazman ve biraz anlama kabiliyetin varsa oku
Sizin yazdıklarınızı anlamak ne mümkün, daha neyi savunduğunuzu bile açık açık söyleyemiyorsunuz ki, tek yaptığınız iktidar ağzıyla yazıp muhalefeti kötülemek.

Sizin yazdıklarınızı anlamak ne mümkün, daha neyi savunduğunuzu bile açık açık söyleyemiyorsunuz ki, tek yaptığınız iktidar ağzıyla yazıp muhalefeti kötülemek.
Yoo degissin diyorum ama degismeyecek diyorum.. cunku karsisinda guclu bir karakter yok diyorum. Yani adam ceketiyle kazanir diyorum.. bunu anlamiyorsaniz sorun sizlerde bence😐

Abla vazgeç. Senin iyiliğin için diyorum.
Hem üzülüyorum hep kızıyorum birde.
Kraldan cok kralcilar var bunu kabul ediyorum ben.

99 depreminde basbakanin uykusuna kiyilmayip uyandirmamislardi bile.. birde toplanan paralarla memurlarin maasini odemislerdi. Yani her donem bazi seylerde aksakliklar olabilir.
Şehir efsanesi onlar güya kaç gün sonra gitti diye iftira bile atıldı,deprem günü röportaj yapan gazeteci bunu yalanldı bile.
O videoyu izleyemedim. Açıklamasında yazıyordu senin yazdığın gibi. Artik akıl sağlığımı korumak için bazı şeylere kasten bakmiyorum.
Bulursam ekleyim sayfaya.

X