Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Sol kesim kaç yıldır iktdarda değil biliyorsundur umarım,hep sağ kesim ve koalisyonla yönetldi yıllarca,bk almanyaya onlar bile yıllardır koalisyon ile yönetiliyor.
Denemekten zarar görmeyiz demi,baktık olmadı onlrada yol verilir bu kdar basit işte.
Konu din oldumu fanatik vatandaşımız basıyor oyu,diğer sorunlara göz kapanıyor nedense.
Dinden dolayi demedim ben.. guven veriyorsa secilir.. baska bi aday cikarsinlar madem secsin insanlar ki bana gorede taze kan lazim

Hanım Abla zaten adam ben kuru ekmek soğan yerim gerekirse diyor, insanları hak ettikleri insani yaşam kalitesine ikna edebilsek keşke. Kardeşim sen neden kuru ekmek soğan yiyesin bu kadar zengin bir coğrafyada, çocuğun neden makarna ekmek arasıyla büyüyor mesela. Hak etmiyor mu çocuğun meyveyi, eti, kuruyemişi. Bak çok temel bir şey, BESLENME yahu. Bu bile lüks olmamalı.

Kendilerini ona layık görüyorlar ama çocuklarına hiç mi üzülmüyorlar anlamıyorum. Bir avuç badem 50 küsür lira olmuş. Bir kaç tane kuru hurma alıyorsun yine 50 küsür. Sadece çocuğuma alıyorum çoğu zaman. Ama başımızdaki insan manda yoğurdu ve hurma, kestane balı karışımı yiyormuş Hergün sarayında 🤦‍♀️

Kaç gündür yazıyoruz burada şimdi mi geldi bildirim lag var sanırım bir baktırın bildirimlere
Valla bayadir bakmiyodum bu siteye girince bildirimleri gordum simdi geriye gidemicem.. sana yalan borcum mu var🙄 geldi diyorsam gelmistir oldu olacak ps atim😐😂

Temel fizyolojik ihtiyaçlarını gideremiyor vatandaşlarımız. Yeterli beslenmiyorlar ve besinleri tamamen proteinden fakir, sürekli basit karbonhidratlar ile beslendikleri için de bu beyinlerini küçültüyor. Aslında yoksul bırakarak toplumu özür dilerim aptallaştırıyorlar, düşünebilseler keşke. Yeterli beslenemeyen ekmek arası peripella, hazır çorba ve makarnaya karnı doysun diye ekmek banarak beslenen çocuklar bizim çocuklarımız; sağlıklı kafa ve vücut beslenmeyle olur. Oy verdikleri iktidar yardım edilmiş yoksullar istiyor saltanatları sürsün diye, biz ise ortadan kaldırılmış yoksulluk istiyoruz. Tam da bu yüzden istiyoruz. Benim ülkemin çocuğu et yiyemiyorsa, balık yiyemiyorsa ne yapayım bu ülkenin taşını toprağını.
Ne güzel yazdın.
Bunu insanlar nasıl anlamıyor ben anlayamıyorum

Genel durum hep din üzerine değilmi sence.
Evet dimi secim zamani imamogluda gidiyordu camiye filan.. yani bu adam 20 yildir boyle riya yapiyor ama digerleri yapmiyor secim
Zamani.. diyolar tayyip baba burdan yuruyo bizde dindar takilalim oy aliriz.. ama gerceklerin ortaya cikmak gibi kotu huyu vardir. Sonucta 2 yuzluluk yapiyolar

Hanım Abla zaten adam ben kuru ekmek soğan yerim gerekirse diyor, insanları hak ettikleri insani yaşam standardına ikna edebilsek keşke. Kardeşim sen neden kuru ekmek soğan yiyesin bu kadar zengin bir coğrafyada, çocuğun neden makarna ekmek arasıyla büyüyor mesela. Hak etmiyor mu çocuğun meyveyi, eti, balığı, kuruyemişi? Bak çok temel bir ihtiyaç, BESLENME yahu. Bu bile lüks olmamalı.
Makarna soğan yemek bile onlara lüks geliyor herhalde,kim istemez sofrasında bol yemeği olsun adam gibi yesin sağlıklı yaşasın.Dışarda bir bardak çay içmeyi bile hakaret gibi görüyorlar artık,etimi et balıktan alırım sırf poşeti gözükmesin diye kalın başka bir torbaya koyarım hep.Ben bunu düşünüyorsam o adam belkibunu yiyemiyor bile.

Kendilerini ona layık görüyorlar ama çocuklarına hiç mi üzülmüyorlar anlamıyorum. Bir avuç badem 50 küsür lira olmuş. Bir kaç tane kuru hurma alıyorsun yine 50 küsür. Sadece çocuğuma alıyorum çoğu zaman. Ama başımızdaki insan manda yoğurdu ve hurma, kestane balı karışımı yiyormuş Hergün sarayında 🤦‍♀️
Arada fakir halkı da kafalarına çay fırlatmak suretiyle amiyane tabirle yemliyor, eh arada erzak da veriyor. Sonra padişahım çok yaşa! Halkı fakir bırak, sonra önüne iki makarna at; seni Allah’ı sansın. Sen kimsin ki benim vatandaşıma erzak atıyorsun, dilenci mi bu halk? Benim ülkemin halkı garip gureba, ah keşke uyansalar. Ben bu halka reva görülen insanlık dışı muameleyi hazmedemiyorum; bunlar nasıl hazmedebiliyor?

Mesela

Eklentiler

• 20665737-656E-4F76-AFC1-5A48FD9BC7A0.png
    20665737-656E-4F76-AFC1-5A48FD9BC7A0.png
    525,1 KB · Görüntüleme: 41
Geçen mrkette pembe domates 50 liraydı,geçtm manda yoğurdunu desem.
Evet dimi secim zamani imamogluda gidiyordu camiye filan.. yani bu adam 20 yildir boyle riya yapiyor ama digerleri yapmiyor secim
Zamani.. diyolar tayyip baba burdan yuruyo bizde dindar takilalim oy aliriz.. ama gerceklerin ortaya cikmak gibi kotu huyu vardir. Sonucta 2 yuzluluk yapiyolar
2 yüzlülüğü yapanlar belli zaten sen neden eko başkana diyorsun ki bunu,camiye siyasetide sokn ekoydu demi.

Geçen mrkette pembe domates 50 liraydı,geçtm manda yoğurdunu desem.

2 yüzlülüğü yapanlar belli zaten sen neden eko başkana diyorsun ki bunu,camiye siyasetide sokn ekoydu demi.
Zaten kuran okuyorsan normaldir duayla acilis filan yapmak.. ama normalde dinle donla isin yoksa ve secim
Icin orda burda gosteris yapiyorsan.. bu baya dini alet etmektir

Zaten kuran okuyorsan normaldir duayla acilis filan yapmak.. ama normalde dinle donla isin yoksa ve secim
Icin orda burda gosteris yapiyorsan.. bu baya dini alet etmektir
Bunu en çok yapan kim peki.
Sen ekrem başkanın dinle işi yok mu diyorsun şimdi,ibadet gizliydi demi dinde.

X