Satın almak istediğiniz ya da kullandığınız ürünler ne kadar sağlıklı ve güvenilir?

Bitkisel olduğu için ve bir süre aynı şey bende de olmuştu sonra düzelmişti ki dermatolojik testleri falan da yapılıyor da senden rica etsem sitelerindeki iletişim bölümüne şikayetini yazar mısın? Belki cildinin alışma süresi de olabilir bu. Güney doğu hııımm Allah kolaylık versin ve yardımcı olsun hele ki yaşadığın yerden sonra oraya alışmak zor olacaktır ama her yerin de kendine göre güzelliği vardır. Sen şimdiden güneşten şikayet etmeye başladın; yazın senin halini düşünemiyorum bile .

Çok korkuttular, 45 dereceyi buluyormuş yazın Umarım alışabilirim. Yazayım canım, ama bi süre ara vericem..3 haftadır filan kullanıyorum herhalde, alışma süresini geçmiş olmam lazım.

A
anlattıkların harika ama küçük bir düzeltme yapayım; her Çin malı ürün için kötü diyemeyiz bunların, bizim merdiven altı tabir ettiğimiz fason üreticileri var işte onlar sıkıntı. Mutfak gereçlerinde herkesin bildiği şeyleri ben de biliyorum ama teflonu hayatımdan çıkardım diyebilirim; çelik,seramik,döküm kullanıyorum ve fiyatı biraz düşsün diye beklediğim granit favorim alacağım inşallah.
Plastik kap kacakta da hemen altlarında üçgen şeklin içinde yer alan sayının 5 olmasına dikkat ediyorum ama benim saklama kaplarım falan hep camdır
Bu arada AOÇ yani belki duymayanlar vardır Ankara'nın Atatürk Orman Çiftliği markalı süt ve süt ürünlerine çok güvenirim çünkü zamanında dedem o fabrikanın üretim bölümü şefiydi. Sütleri ve eğer sütçüm gelmezse aldığım mayalık çiğ sütleriyle yapılan yoğurt mükemmel olur

Çok korkuttular, 45 dereceyi buluyormuş yazın Umarım alışabilirim. Yazayım canım, ama bi süre ara vericem..3 haftadır filan kullanıyorum herhalde, alışma süresini geçmiş olmam lazım.
O kadar oldu mu sen kullanalı vay be! Dediğim gibi ilk 10 gün bende de olmuştu ama başka kimseden böyle birşey duymamıştım yani üreticisinin bilmesinde fayda var. Bitkisel olduğu için belki içindeki birşey alerji yapmış olabilir ama yine de en iyi cevabı üreticisi verir.

Mail atayım en iyisi :)

Bende küçük bir düzeltme yapayım bir çok şey çin malı,tercih etmesemde elektroniği ve bir çok şeyi tabiki bi kenara ayırıyorum kalite olarak...Her alanda da kaliteli olanları var tabi ki,benim kastım kalitesiz olanlarda...
Merdiven altına da dikkat etmemiz gerekir tabi ki...
Ya benim dediğim tanıdığımız markaların bujiteri side oluyor mesela çin malı ve müthiş pahalı,çin malı kolye 100 lira asla almam...
Yada oyuncaklar sürekli çocukların ağzında bunlar ucuz ve kalitesiz malzeme kullanıldığı için ucuz...
Mesela üstü boyalı resimli çin malı kesme tahtası alınmaz...bende herşeyi cam kullanırım,tencere vs. çelik yada seramik,granit banada pahalı geldi...

Çok haklısın bazen yanlış anlaşılıyor...
doğru anlattın canım teşekkürler...
Puanı geri yüklerlermiki..
Ya canım note orada vardır niye gidip almıyorsun hem renkleri de görürsün...

Çok haklısın bazen yanlış anlaşılıyor...
doğru anlattın canım teşekkürler...
Puanı geri yüklerlermiki..
Ya canım note orada vardır niye gidip almıyorsun hem renkleri de görürsün...
Ya canım iki çocukla biraz zor olur çünkü yürüme mesafesinde değil avm'ler. Eşim de burada olmadığı için arabayla gitme şansım da yok zaten hafta içi oğlanın okuluyd öğlen yemekleriydi falan derken günün yarısı bitiyor. Avm ya da parfümeri sana yakın galiba .
Eğer puanımı yükleyemezlerse sorun değil hediye çeki verirler ben de kitap alırım :) .

Geçmiş olsun dileğiniz için teşekkür ederim. Bende dikkat ediyorum ama açıkçası sizin kadar değil. Ekmeğimi bende kendim yapıyorum çavdar ya da kepek, beyaz ekmeği mecbur kalmadığım sürece eve sokmuyorum. Yoğurdumuzu kendim yapmak istiyorum ama buraya yeni taşındım ve etrafta tanıdığım kimse yok. Dolayısıyla buraya sütçü geliyor mu ya da geliyorsa sütü nasıldır vs bilmiyorum Bu arada Dr. Ayça Kaya'ya sormuştum 'inek sütü almak istiyorum ama güvenemiyorum, sağanların elleri temiz midir nasıl sağılıyorlardır' die, kaynattıktan sonra hiç bişi olmaz Demişti. Tencerelerimi değiştirdim geçenlerde teflon olanları attım. Silit'in tencere ve saklama kaplarından aldım, silargandan yapılmış tüm ürünleri. Aslında aklımda granit vardı ama granitinde kansorejen olduğunu öğrendim. Et ürünlerinde apikoğludan başka bişi almam, gıda mühendisi bi arkadaşım apikoğlunun ii bi marka olduğunu söylemişti, Pınar'ın da hiç bir ürününü alma demişti özellikle de et ürünlerini. Bunlar dışında şu an evimize arıtma sistemi yaptırıyoruz ve su sebili alıcaz. Malum damacanalardaki tehlikeyi hepimiz biliyoruz. 3M markasını incelemenizi tavsiye ediyorum. Geçen sene domates, biber, nane, biberiye, Fesleğen ve kekik yetiştirmiştim. Bu sene de yapıcam :) geçen kış salçayı daha az kullanabilmek için domatesi rondodan geçirip konserve yapmıştım bu yaz yine yapmayı planlıyorum. Süt ve yoğurdu torku alıyorum. Kıyafet konusuna dikkat ettiğimi söyleyemem. Beğendiğimi bakmadan alıyorum. Bunun dışında spor yapıyorum, sigara ve alkol kullanmayarak sağlığıma da dikkat etmeye çalışıyorum.

Pınar markasının daha doğrusu fabrikasının çok kötü olduğunu,bir komşumdan duymuştum. Memleketlisi orada çalışıyormuş ve sakın almayın demiş seneler önce ve fiyatları da o kadar ucuz değil yani. Apikoğlu'nu ben de duymuştum da salça neden kullanmıyorsunuz merak ettim çünkü güvenilir bir yerden aldıktan sonra güçlü bir likopen kaynağıdır yani faydalı ve sağlıklıdır. Granit son teknoloji ürünü ve kanserojen olduüunu düşünmüyorum çünkü ben de kısa bir araştırma yapmıştım ve kanserojen tanımına rastlamadım. Sizin nereden duydunuz ya da okudunuz?

Apikoğlunun adını hatırlamadığım b ir çeşit sucuğu g e çen sene sağlık bakanlığı tarafından ifşa edilmişti.saģlığa uygun değil diye.

Apikoğlunun adını hatırlamadığım b ir çeşit sucuğu g e çen sene sağlık bakanlığı tarafından ifşa edilmişti.saģlığa uygun değil diye.
Canım muhtemelen ısıl işlem görmüş sucuğudur çünkü ısıl işlem görmüşlere dikkat ediyorum fermenteden daima daha ucuz oluyorlar ve hangi marka olursa olsun illaki tavuk eti karıştırıyorlar maalesef

Kızlar Naturalive siparişim geldi ve söz verdiğim üzere yağ çözücü spreyi denedim ve bence içinde hiç kimyasal olmamasına rağmen oldukça başarılı. Ellerimi de ne yaktı ne de kuruttu. Bulaşık deterjanı da çok hoşuma gitti. Yağlı bulaşıkları güzel temizledi

Bilmiyorum olabilir.hatta eski bir marka olduğu için şaşırmıştım.

Güle güle kullan umarım memnun kalırsın hepsinden . Yağçöz ve elde bulaşık deterjanında ersağ kullandın mı , kullandıysan eğer karşılaştırma yapacacak olursan hangisi daha başarılı sence ?

Aslında sanki yağ çöz spreyde naturalive daha başarılı gibi geldi bana. Bulaşıkta da bir tık daha iyi ama içerik olarak kesinlikle daha üstün çünkü yağçözde limon var, bulaşık deterjanında da boraks. İçerik olarak ersağ dan daha iyi ve hiç esans kullanılmamış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…