Satın almak istediğiniz ya da kullandığınız ürünler ne kadar sağlıklı ve güvenilir?

blogger lara gitmeden önce bende baktım,bi kaç öneri hoşuma gitti...
asansörlü siyah göz kalemide aldım onuda sevdi,birde rimel oda hoş tek tek duruyor kirpikler yapış yapış değil,fırçasıda güzel...ben hiç fuşya kullanmadım gidip bir fuşya,birde 13 numara alsam mıki...mavi alt tonlu fuşya yı da merak ettim doğrusu...

canım 13 numara resimdekinden daha koyu ve güzel,gitsem alırım yani...
makyaj kelebeğine baktınmı mesela orada lovelight güzel duruyor bayanın dudağıda,beyaz tenli çünkü,ben gittiğimde denedim cırt bir pembe

Mavi alt tonlu pembe ya da mot alt tonluya nazaran daha güzel durur ama deneyimli bir satıl uzmanı bilebilir bunu yoksa alakasız bir renk verir. Netten bi bak istersen mavi alt tonlu mor pembe ya da fuşyaya

Ben de aynı yere bakmıştım. Gerçekten de daha güzelse almak lazım. Fuşya da sanırım 17 numara

Yeni ekmegim firında.güzel kabardı.bakalım nasil olacak sonuç

Ben de burdaki mesajlar emaille gelmesini seçtim.ama sürekli geliyor.

50 dk kaldi 4 saatlik maratonun bitmesine.nasil kabardiysa ekmek camdan fırlıcakdilimi ısırdım.nazar degdirmeyeyim kendime

Ay evet yaaa sayende hatirladim makineyi.sagol canimmmEvet şu an her taraf çok güzel kokuyor.umarim pişer.yalniz çok yedik dünkünü.az kaldı ekmekten.kilo olarak geri donecek vallaaa
Benimki de saat ayarlı.biraz tecrube edineyim de o şrkilde de kullanirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…