Satın almak istediğiniz ya da kullandığınız ürünler ne kadar sağlıklı ve güvenilir?

ooo sürmem mi ziyan edermiyim hiç ben onu çekirdekleri bile saklıyorum,belki ekerim bir gün diye...
elimede sürüyorum,yüzümede maske yapıyorum,çok güzel oluyor hem nemlendiriyor.
Avakado düzenli olarak geliyor alanyadan çok şükür,bittikçe hatta...otobüse verir arkadaşlar...
bi kaç gün önce maskelerden konuşurken diycektim boşverin pahalı maskeleri diye unuttum...
bide kahve telvesi de iyi,bide yumurta akı...

Ben sanırım nurluma avokado ile yoğurt maskesi tarifi vermiştim. Harika bir maskedir ama biz senin gibi her zaman temin edemiyoruz şekerim . Onun için queen helena iyi bir alternatiftir. Ben avokado bulamadığım zamanlar bu markayı kullanıyorum ve kahve telvesi hem ellere harika peeling yapar hem de lavabo açar. Bir taşla iki kuşben yumurta sarısı ve limon ile maske yaparım ki bu rahmetli anneannemin güzellik maskesiydi

Bu arada ben avokadonun çekirdeğini dikmiştim ve yaklaşık 50 cm büyüdükten sonra kurudu maalesef yoksa çok heveslenmiştim. Avokadonun birkaç çeşit salatasını yaparım ama herkesin damak tadına hitap etmiyor maalesef. Benim küçük oğlum bile ekmeğin arasına koyarım ayıla bayıla yer. Avokado Tansu Çiller'in meşhur meyvesidir biliyor musun? O zamanlar Türkiye de yoktu Amerika'dan getirtirmiş. Şimdi Türkiye de yetişiyor ama faydasını da tadını da bilen çok az

hım yumurta sarısı,limon duymamıştım aklımda olsun...limon kendi başına yaparım da...
kahve telvesinin lavabo açtığını hele hiç duymadım,blogger olmalısın bence artık sen
avakadoyu hep yaparım,yaşla birlikte onumu yapsam bunumu yapsam uğraşır dururum,yaşa göre nasılım,yaşımı belli ediyorum galiba,sende yaşını belli ediyosun...

Jölesinde de,saç şekillendirici gibi aynı,baktım şimdi...
zaten naturalivenin içeriğini görünce ne otacı ne başka bişi...

ben de dikmiştim taşucundayken,büyüdü meyve bile verdi ama ev satıldı tabi...canım senin benim buralarda yetişmez yani dimi...
bende cevizli sarımsaklısını.kırmızı köz biberli.sonra ezip bal döküleni,yeşil salataya herşeye hatta benim oğlanda ısıra ısıra yer,ben ek gidaya başladığımda hemen vermiştim çok sever her sabah kahvaltıda yer.
bilmiyordum tansu çillerin meyvesi olduğunu,tansu çillerin bide kuşburnu vardı onu hatırlıyorum...
ne zaman türkiyeye geldi bilmiyorum ama bize 10 yıldır düzenli gelir.öncesinde de metrodan bulurduk bazen...
herkes nasıl yendiğini bile bilmiyorki,sert bu yenmez diyorlar,olunca yeneceğini bilmeyen var...
geçenlerde pazarda akakodu satıyodu birisi alanyadan gelmiş,sert kimse almıyor,adam bana alırsan tanesini 1 liradan vereyim dedi,oooo hepsini aldım 15 tane falan...

bu arada hakiki sızma zeytinyağı ve kurma zeytin geliyor çok seviniyorum valla

Doğru yaşını belli ediyorsun. Ben de yaşımı belli etmemle birlikte şükür kırışıklıklarım kaz ayağım falan yoktur göz çevremde. Onun için bazen çevremdekiler 29- 30 yaşındasın diye tahmin yürütürler ve bu da tabiki benim hoşuma gider. avokadoyu yoğurtla karıştırıp kullanmayı dene ama ev yoğurdu. 30'unu geçmiş herkes kullanabilir bence

Son düzenleme:
Pek iymuyorum sanirim saydiğin kurallara.acaba benin makine senin dedigin gibi mi kek yapiyo merak ettim şimdi.çünkü ekmek için butun malzrmeleri koyup tuşlara basiyorum.başliyr karıstirmaya.seninki de öyledir ya.ilk firsatta yapıcam kek.off bi de kekim de güzel oluyormuş değmeyin keyfimee
Sırf kek yüzünden mini fırın bile araßtırdım.

Ay 1 tl ye avokado ne şanslısın var ya! İnsanlar o kadar hazırcı olmuş ki! Halbuki sar gazete kağıdı ya da havlu kağıda, 2-3 günde olur ama kim uğraşacak di mi hele ki sağlıklı birşeyse!
Bizim burada genelde en ucuz 3,5 lira olur.

göz çevresindemi,göz çevresi hariç hep kullanıyorum...içinde D vitamini olan ender bitkilerdenmiş.
evet kırışığın hiç yok....benimde gözümde değilde alnımda var kırışık,bizim ailede herkezde olduğu gibi

Nasil kullaniyorsun canim, neye yarıyor?

bütün sepeti aldım,adam dedi ki bir daha getirmem satılmıyor dedi,bana geliyor olmasaydı ona derdim bize getir diye ...Evet canım avakadoylo ilgili gerçekten çok şanslıyım...hani sabah yenen peynir zeytin gibi bişey,her sabah var yani...
mesela pazara gidyosan yerli muz getirenler varya alanyadan onlara sipariş edebilirsin.

Yok canım yüz için aman yanlış anlaşılmasın
O kırışıklık aslında kaşlarını devamlı çatmaktan kaynaklanıyordur. Sen de yok kırışıklık zaten. Bizi yıpratan aslında uykusuzluk ve stres maalesef. İkimiz de 5-6 saat bir şey uyuyoruz
Ama her her yaşın ve her çizginin ayrı bir güzelliği var bence. Kimse yüzünün kırışmasını istemez ama en fazla 50 bilemedin 55 yaşına kadar geciktirirsin sonra başlar. Bundan kaçış yok. Onun için herşeye rağmen hayat güzel. Kırışıklığım olsaydı takar mıydım? Belki! Ama çevremde o kadar çok hasta insan var ki şükür sağlığım yerinde, çocuklarımın başındayım diyorum onun için de ne yaşa ne de kırışıklığa o kadar takıyorum zaten dediğim gibi kaçışı yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…