Satın almak istediğiniz ya da kullandığınız ürünler ne kadar sağlıklı ve güvenilir?

Ay evet yaaa sayende hatirladim makineyi.sagol canimmm:KK68:Evet şu an her taraf çok güzel kokuyor.umarim pişer.yalniz çok yedik dünkünü.az kaldı ekmekten.kilo olarak geri donecek vallaaa:KK17:
Benimki de saat ayarlı.biraz tecrube edineyim de o şrkilde de kullanirim.:KK51:
Kiloyu bir şekilde verirsin. Önemli olanı evde mis gibi sağlıklı ekmek yapıyorsun boşver gerisini. Ayrıca birkaç gün sonra normale dönersiniz ailecek merak etme
Yarın da benim tarifimle bi kek yapsana. Sonra sana havuçlu kek tarifi de veririm

canım sen bak demeden ben gittim geldim,ama fuşyada var morda var.ayrıca mavi alt tonlu fuşya macte kaç numara ki bi bakayım merak ettim....13 numara al derim çok güzeldi biraz daha koyu kırmızı fuşya karışımı gibi çok güzeldi...
Anggellll! 13 numara ruj ile likit eyeliner aldım hem de hiç para ödemeden :KK70: . Kredi kartı puanımla .

Anggellll! 13 numara ruj ile likit eyeliner aldım hem de hiç para ödemeden :KK70: . Kredi kartı puanımla .
güle güle kullan,çok kıskandım bak şimdi,:63: benim hiç puan birikmez,biraz birikir onuda hemen harcarım.
inşallah 13 numarayı beğenirsin...ruj hiç dağılmadı 3 saat falan,rimelde güzel.

20150217_170343.jpg
20150217_185950.jpg

100_5472.JPG

Birde otacının saç şekillendiricisini aldım,önceden jölesini kullanıyordum...
uyguladım çok güzel oldu,yapış yapış değil,kalıntı yok.

Kiloyu bir şekilde verirsin. Önemli olanı evde mis gibi sağlıklı ekmek yapıyorsun boşver gerisini. Ayrıca birkaç gün sonra normale dönersiniz ailecek merak etme
Yarın da benim tarifimle bi kek yapsana. Sonra sana havuçlu kek tarifi de veririm
Onu da yapıcam ama pazar gününe kadar çok yoğun olucam.fırsatım olmayabilir.yapınca onu da çeker koyarım buraya.havuçlu kekin tarifini de ver bir ara canım :KK72:

E
Eki Görüntüle 1420454
Birde otacının saç şekillendiricisini aldım,önceden jölesini kullanıyordum...
uyguladım çok güzel oldu,yapış yapış değil,kalıntı yok.
geçen sene otacı da iki çeşit paraben vardı epey düşünmüştüm ve de kızmıştım hem bitkisel diyorsunuz hem de niye paraben koyuyorsunuz diye; halbuki o kadar eski ve köklü bir marka ki!

güle güle kullan,çok kıskandım bak şimdi,:63: benim hiç puan birikmez,biraz birikir onuda hemen harcarım.
inşallah 13 numarayı beğenirsin...ruj hiç dağılmadı 3 saat falan,rimelde güzel.
Benim her ay 30-40 birikir ve hiiiçç dayanamam hemen harcarım. Halbuki bekle biriksin di mi? Olur mu hiç? Hemen harcanacak :KK70: .

Vay vay vayyyy! Sen bu işi tutturdun artık ama yavaşlasan iyi olur :KK70: .
Yakın zamanda da kek bekliyorum senden
Yaaaa havam 1500:KK70:
Keki de yaptimm mı tamamdır.çunkü onu hiiiiç yapamıyorum.misagir geldiğinde mikrodalga keki yapiyorum mecbur:KK64:Asla kabartamıyorum veya içi pişmiyor.

E

geçen sene otacı da iki çeşit paraben vardı epey düşünmüştüm ve de kızmıştım hem bitkisel diyorsunuz hem de niye paraben koyuyorsunuz diye; halbuki o kadar eski ve köklü bir marka ki!
bunda varmı pareben,eskisindemi...polisorbat 20 var omu yoksa...

Yaaaa havam 1500:KK70:
Keki de yaptimm mı tamamdır.çunkü onu hiiiiç yapamıyorum.misagir geldiğinde mikrodalga keki yapiyorum mecbur:KK64:Asla kabartamıyorum veya içi pişmiyor.
O zaman sana birkaç püf noktası vereyim: kullanacağın sıvı malzemeler yumurta da dahil oda sıcaklığında olacak. İlk yumurta ile şekeri krema kıvamına gelene kadar çırpacaksın sonra sıvıyağ süt veya krema, en son kabartma tozu vanilya ve unu eleyerek ekleyeceksin ve bu aşamadan sonra çok az çırpacaksın hatta elinle bile çırpsan olur. Çünkü kuru malzemeyi ekledikten sonra ne kadar çırparsan kekin de o kadar başarısız olur. Ayrıca muhakkak fırının sıcak olacak
Ekmek yapma makinesinde yaparken de sıralamayı değiştirmeyeceksin. İlk başta sıvı karışımı makinen iyice karıştıracak yani ortalama 10 dk ardından sadece 3-4 dakika kuru karışım ve ekmek yapma makinesinde kek yaklaşık 1,5 saatte pişer

evet yazmıyor onu biliyorumda sen pareben var deyince polisorbatta onun gibi bişi sandım...
yani temiz mi şuan,ben pareben yok,temiz görünüyor diye almıştım
Şükür temizmiş canım. Otacıyı çok severim ama bu paraben yüzünden soğutmuşlardı beni de yalnız yine de şampuanında sls var. Keşke o da olmasa aslında harika bir şampuan
Bu arada o avokadoların iç kabuklarını yüzüne sür yüzüne ziyan olmasın. Anladın sen onu :KK66: .

X