Satın almak istediğiniz ya da kullandığınız ürünler ne kadar sağlıklı ve güvenilir?

Olsun! Ekmeğin çok güzel olmuş ama kendi kendine nazar değdirdin demek ki ekmeğinin çökmesinin sebebi ya malzemeyi soğuk koydun yani su süt gibş ve ölçüyü kaçırdın ya da makine bitince çıkarmayıp biraz fazla tutup nemlendirdin ama nihayetinde yapmışsın. Takma o kadar! İkinci üçüncüde çok daha iyi olur

İnşallah.bırakmıcam bu işin peşini

Bu malzemede eksik olan yumurta ve tereyağ. Bir kekte kesinlikle yumurta olmalı! Olmazsa olmazı. Tereyağ da erimiş haliyle yarım çay bardağı oluyor ki bu da çok yetersiz. Süt olmayıp kremayla yapılan kekler de var yani süt burada kriter değil! Asıl önemli malzeme en az 2 yumurtanın olmayışı.
İyisi mi sen ekmek dışında bu kitapçığın tarifine güvenme

Bu arada yazdığınız olumlu düşünceleriniz için çok çok teşekkür ederim; beni çok mutlu ettiniz ve sayenizde daha da motive oluyorum ve bende sizlerden yeni şeyler öğrendiğim için çok şanslıyım. İyi ki varsınız

farmasi şuanda içeriği değişmiş galiba,kitapçığı falan var...bitkisel tuzağını biliyorum canım,uzun uzun yazmak istememiştim...bitkisel içerikli deniyor her şey var...şuana kadar tamamen organik ve hiç kimyasal olmayan sadece bitki sandığı ve naturaliveyi buldum zaten.
ben noteyi de sormuştum cilt ürünü değil de kozmetik olarak.Note de paraben yok,rujlarında kurşun yok argan ve kakao yağlı falan diğer kimyasallar tabiki var..buda yerli,nihat odabaşı yapıyor reklamını hatırlamışsındır...
hani ben sen not olarak kaç verirsin yada ewg varmı bilmem veya performans olarak ne dersin..

bu arada çok özlettin kendini,nerlerdeydin bugün...

bu arada çok özlettin kendini,nerlerdeydin bugün...
Aslında hep aklımdaydınız ama giremedim bir türlü. Mail de gelmeyince ben de merak ettim kızlar yazardı diye baktım ki oooo iki sayfa yazmışsınız. Bazen iki çocuktan inanki fırsatım olmuyor. Bir de uykusuzdum; öğlen oğlanlarla beraber ben de uyudum sonra yemek falan derken giremedim.Seni öbür tarafta da gördüm ama unuttum sana dönmeyi kusuruma bakma hatta şimdi yazarken aklıma geldi

Ca
Canım Türk markaları maalesef ewg'de çıkmıyor sadece içeriğine bakıp araştırıp puanını çıkartıyorum. Onun için bana Türk markaları içün illaki içerik lazım. Note'yi duydum ama hiç bu zamana kadar ürününe rastlamadım ya da dikkat etmedim. Renkli kozmetikte illaki koyuyorlar kimyasalları canım ya! Bazı kimyasalları koymayınca o ürün yetersiz kalıyor, beğenilmiyor ve büyük firmalar da riske girmek istemiyor yani şimdilik öyle diyelim

hiç önemli değil canım,seni anlarım ben bile tek çocukla yoğunum....
çok yoruluyoruz çok...

Şimdi sitesine baktım. Paraben yok demiş ama içerik bilgisi yok ürünlerin açıklama sayfasında. Onun için bir ürününe denk gelip içeriğini okumak lazım. Ama kullandıkları vitaminler yağlar güzel de bunların da organik sertifikalı olanları makbul biliyorsun. Büyük baharatçılara git, mesela lavanta yağı iste sana iki ayrı fiyat verir. Yine de diğer renkli kozmetik markalarıyla kıyaslarsak güzel gibi gözüküyor da şöyle bir handikap var: kendisi çok ünlü bir isim ve ismi ön planda olduğu için ürünler göz boyayabilir. Mesela daha uygun fiyatlı satış yapan iki-üç marka daha var; bak onların sitesine, onlar da vitamin ve yağ kullanıyorlar yani yaptığı devrim değil aslında

hiç önemli değil canım,seni anlarım ben bile tek çocukla yoğunum....
çok yoruluyoruz çok...
Ama ne olursa olsun bütün gün giremezsem bile gece yatmadan önce muhakkak bakarım bundan sonra. Yoksa mail beklersem böyle haberim olmuyor. Bak, ilk yazımı yazdıktan sonra peş peşe mailler gelmeye başladı
Allah hepimize sabır, sağlık ve kuvvet versin canım ya!

buna benzeyen daha uygun satış yapan hangisi var canım,isim verirmisin.
ben bugün noteyi aldım bizim burada tek bi yere gelmiş...
içerikte yazarım
işte almadan da sana soracaktım...
diğerlerine göre tercih edilebilinir diye düşündüm,hani onlar tamamen kimyasal diye

amin canım amin,bende yemek yaparken veya iş yaparken ara ara ancak yazıyorum,benim oğlan ben olmadan oynamaz bide fazla çizgi film izlemesin diye uyuyana kadar,onunla ilgileniyorum,sonra ev işleri yemek kaşturuyorum resmen......
Önemli değil canım nasılsa yazarsın...

Eğer içindeki vitamin ve yağları düşünürsek bunları Flormar da Golden Rose da Yves Roche de kullanıyor zaten ve hiçbiri de organik falan değil
Sen bir daha gittiğinde çekebilirsen içeriği eğer yazıyorsa fotoğrafını çek bakalım ondan sonra al

içerikte çok uzun,sonra yazayım,birde oğlanla gitmiştim telaşla başka renk ruj almışım,hiç güzel değil,değiştirilirmiki ruj gibi şeyler...hiç değişim yapmadım bu konuda daha önce

evet haklısın,vitamin falan hepsinde var,bunda pareben yok,kurşun yok...

ayrıca bu sadece paraben yok diyerek müşteriyi kendine çekmeye çalışmış. O kadar çok kimyasal var ki acaba hangisini kullanmış? Bazen böyle yazıyorlar paraben yok diye ondan sonra bir bakıyorsun bir sürü peg var

içerikte çok uzun,sonra yazayım,birde oğlanla gitmiştim telaşla başka renk ruj almışım,hiç güzel değil,değiştirilirmiki ruj gibi şeyler...hiç değişim yapmadım bu konuda daha önce
Eğer kullanmadıysan tabiki değiştirirler ama denemek için parmağınım ucuna dahi sürmüşsen ya da kapalı ambalajını açmışsan değiştirmezler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…