Satın almak istediğiniz ya da kullandığınız ürünler ne kadar sağlıklı ve güvenilir?

ayrıca bu sadece paraben yok diyerek müşteriyi kendine çekmeye çalışmış. O kadar çok kimyasal var ki acaba hangisini kullanmış? Bazen böyle yazıyorlar paraben yok diye ondan sonra bir bakıyorsun bir sürü peg var
evet haklısın peg lerde aynı şey,bi sürü var kimyasal yazarım...
ya ben çok makyaj yapan biri değilim ara sıra işte o yüzden de öyle...
naturalive de sadece ruj ve göz kalemi var bütün kozmetiğe girseler hemen alacam hepsini...

Eğer kullanmadıysan tabiki değiştirirler ama denemek için parmağınım ucuna dahi sürmüşsen ya da kapalı ambalajını açmışsan değiştirmezler
yok rengi görünce,elimi sürmedim hiç,diğeride parlatıcı onuda açtım çünkü ürün koruma bandı yok zaten ama kullanılmamış ürün tabi,rengi görünce denemedim tabi

evet haklısın peg lerde aynı şey,bi sürü var kimyasal yazarım...
ya ben çok makyaj yapan biri değilim ara sıra işte o yüzden de öyle...
naturalive de sadece ruj ve göz kalemi var bütün kozmetiğe girseler hemen alacam hepsini...
Naturalive'in ruju nasıl? Başarılı mı? Yani kalıcılığı, rengi v.s
Ben de öyle çok makyaj yapan biri değilim. Bir ruj bir kalem yetiyor bana

sen ne kullanıyorsun renkli kozmetikte canım,bunu merak ediyorum bayağı..
Ben yves roche'nin ürünlerini kullanıyorum genelde ve rengini beğenip Mac almışlığım da var Flormar almışlığım da. Biraz da renkli kozmetiğin kimyasalsız olmasını hayal olarak düşündüğüm için... Zaten fondoten pudra kullanmam. Clinique'in almıştım öyle durur. Nadiren özel bir gece falan olacak da ancak o zaman. Normal hayatta kesinlikle kaçınırım fondoten pudradan ve bu düşüncem senelerdir böyle mecbur kalmadıkça kullanmam

Naturalive'in ruju nasıl? Başarılı mı? Yani kalıcılığı, rengi v.s
Ben de öyle çok makyaj yapan biri değilim. Bir ruj bir kalem yetiyor bana
tamamıyla organik bir ruja göre gayet başarılıve kalıcı sürümü kolay,ben gül kurusunu aldım ve çok sevdim,dağılmıyor,rengide güzel,azzıcık sedefli ama sürülünce geçiyor sedefi sanki...
bende aynen,ten makyajı hiç yapmam,fondoten sürmekten nefret ederim ,cildim hava almıyor gibi yada maske var gibi hissederim yüzümde...bende ruj,kalem,allık,rimel bu kadar...bazen the balm transparan pudrası var onu sürerim çok gerek görürsem...farmış,aydınlatıcı yok kapatıcı kesinlikle almam da sürmemde...

Son düzenleme:
100_5419.JPG

ruj...

Son düzenleme:
Oooo şaşırttı beni! İçerik gerçekten de iyi yani. Puan vermek istersek yeşil 3'ü hakediyor ve bir renkli kozmetik için çok çok iyi bu .
günaydın canım,iyi sevindim bende niye aldım ki falan diyordum,şimdi de renk değiştirmeye gidiyorum,şu anda sevgiler günü haftası indiriminde 3 al 2 öde....allık,ruj aldım,bir rujda hediye...fiyatlarda makul sayılır allık 30,ruj 20.
diğer ürünlerde yaklaşık bu fiyatlarda...

günaydın canım,iyi sevindim bende niye aldım ki falan diyordum,şimdi de renk değiştirmeye gidiyorum,şu anda sevgiler günü haftası indiriminde 3 al 2 öde....allık,ruj aldım,bir rujda hediye...fiyatlarda makul sayılır allık 30,ruj 20.
diğer ürünlerde yaklaşık bu fiyatlarda...
Günaydın canım. Fiyatı markaya ve içeriğe rağmen oldukça iyi. İnternet mağazası var. İkimiz de aynı ten rengine sahibiz. Biraz renklere bakıp bana da tüyo versene; ben de internetten alayım. Mavi alt tonlu fuşya ya da mor var mı bi sorar mısın

Günaydın canım. Fiyatı markaya ve içeriğe rağmen oldukça iyi. İnternet mağazası var. İkimiz de aynı ten rengine sahibiz. Biraz renklere bakıp bana da tüyo versene; ben de internetten alayım. Mavi alt tonlu fuşya ya da mor var mı bi sorar mısın
boynerin sitesinde de var,oradada 3 al 2 öde var...fuşyada morda var canım....bende turuncu gibi bi renkle tenle pepmbe karışık bir renk aldım...çünkü hep koyu tonlar kullanıyordum...aldığım renkleri yazarım.sende bak...bide chic 13 beğendim...benim aldığım 06 ve 08 ama nette farklı görünüyor...

boynerin sitesinde de var,oradada 3 al 2 öde var...fuşyada morda var canım....bende turuncu gibi bi renkle tenle pepmbe karışık bir renk aldım...çünkü hep koyu tonlar kullanıyordum...aldığım renkleri yazarım.sende bak...bide chic 13 beğendim...benim aldığım 06 ve 08 ama nette farklı görünüyor...
Nette farkl göründüğü için senin bakmanı istedim o yüzden canım; fuşya mor hep var ama mavi alt tonlu pek yok canım ya! Bir tek Mac'de bulabilmiştim

Pembe güzelmiş diğeri farklı renk dudakta farklı durabilir diye düşünüyorum. Kendi sitesinde 3 al 2 öde yok boyner'e bakayım sağol şekerim :KK66: .
pembe çok pembe durmuyor,ben pembe hiç süremem zaten,pembe allık da süremem hiç,buğday ten olunca...

Nette farkl göründüğü için senin bakmanı istedim o yüzden canım; fuşya mor hep var ama mavi alt tonlu pek yok canım ya! Bir tek Mac'de bulabilmiştim
canım sen bak demeden ben gittim geldim,ama fuşyada var morda var.ayrıca mavi alt tonlu fuşya macte kaç numara ki bi bakayım merak ettim....13 numara al derim çok güzeldi biraz daha koyu kırmızı fuşya karışımı gibi çok güzeldi...

X