Satın almak istediğiniz ya da kullandığınız ürünler ne kadar sağlıklı ve güvenilir?

heh ozmn hemen bi paket alim ve şampuanıma katim evet bende kirpik permasını düşünyorum güzel biyer bulursam yaptırıcam

bemix B vitamini kompleksidir...

ayrıca şu an icin nedenini hatırlayamadım ama hem maybeline hem de max factor icin iyi seyler söylenmiyordu.ama delilim yok:26:
Hiçbir rimel markası için iyi demezler zaten içindekiler yüzünden ama arkadaşın bana sorduğu düz kirpikler için iyi bir rimel markasıydı sanırım:44: yoksa içerik açısından benim bildiğim hiçbir zararsız rimel yok. Kalite dersek de bana göre max factor. Zaten dudağımıza sürdüğümüz 10 tl lik ruj da zararlı;40 tl lik ruj da! Yalnız sıraladığım rimeller en azından 3 ay önce piyasadan toplatılan rimel markası değil. Çünkü toplatılan rimelde bol miktarda paraben varmış

o zmn o beklemede kalsın seni beklim cnm
Canım bemiks'i ben hiç saç için kullananı duymadığım için herhalde e vitaminini kastediyorsun diye düşündüm. Yoksa bemiks'ten bir zamanlar çok içmiştim; biliyorum yani ne olduğunu. Yok ben e vitamini kullanayım diyorsan, ben iki ay önce almıştım. Kırıp şampuana ekledim. Çok iyi geldi saçlarıma ayrıca bu e vitamini kremine de ekleyebiliyorsun

tüp şeklinde olanı diyorum bende cnm şimdi eve giderken alim zaman kaybetmeden koyim şampuana

tüp şeklinde olanı diyorum bende cnm şimdi eve giderken alim zaman kaybetmeden koyim şampuana
Ya canım bende de hata var. Daha doğrusu ya bende, ya iphone'da. Ben de ampul yazacaktım kapsül yazmışım yahueczaneye sor o zaman e vitamini ampul istiyorum diye; zaten topu topu 2-3 marka var. Birisini verirler. Ayrıca rimel isteğini doğru anlamışım değil mi? Yoksa öyle sağlıklı bir rimel markası yok diye biliyorum. Ben düz kirpiklere şekil veren rimel markası yazmak istedim...

bemix ,evigen genellikle sac icin kullanılan vitaminlerdendir..

Canım evigen için dediğin olabilir. Çünkü eczaneye evigen deyince e vitamini ampulu gösterirler ya da e vitamini ampul dediğin zaman eczacıların %90'ı sözleşmiş gibi bu markayı çıkarıp verirler ama bemix dediğin zaman devamını getirmen için suratına bakarlar. Şurup mu, hap mı ne istiyorsunuz diye. Ben 16-17 yaşlarımda yaklaşık 4 ay bemix kullandım. Eczaneden almaya gittiğimde bana ampul veren eczacıyla hiç karşılaşmadım. Onun için bemix deyince ister istemez her eczacı gibi aklım hapa kayıyor. Yani evigen tamam, e vitamini ampul ama bemix'i sadece e vitamini ampulmüş gibi bir standartlaştırma yapmayalım ya da sadece hapmış gibi. Sonra bunu okuyan başka arkadaşlar diyecek ki, bemix'in neyi? ya da gidecek, eczacıya bemix diyecek, eczacı da ona ne için kullanacağını sormadan şak diye hap verecek

Ayrıca bemix'i daha çok cilt kusurlarında bepanthenele karıştırmak için veriyorlarmış. Sanırım daha etkili bu konuda:44:

Benim gözlerimi rimeller hep yakıyor. En son satıcı organik diye innova vermişti ve o yakmamıştı. Placebo etkisi mi oldu acep :) zararsızı yok dediğinize göre. Zaten pek inanmamıştım.

Benim gözlerimi rimeller hep yakıyor. En son satıcı organik diye innova vermişti ve o yakmamıştı. Placebo etkisi mi oldu acep :) zararsızı yok dediğinize göre. Zaten pek inanmamıştım.

Keşke zararsızı olsa da kullansak ben sadece allık,oje ve ruj markası biliyorum minimum tehlikesi olan hatta naturel olan ama şimdiye kadar öyle zararsız bir rimele denk gelemedim

İnnova markasının bende ayrı bir yeri vardır. 12-13 sene önce bilindik bir markanın serisini kullanmıştım ve cildimi mahvetmişti. Bir güzellik uzmanı bana sütünü ve toniğini vermişti, yüzüm geçmişti. Onun için bu markayı severim ama o zamandan sonra kullandım mı? Hayır. Onun için içerik bilgim de yok maalesef. Hatta geçen hafta Watsons'a gittiğimde baktım, sanırım paraben de yoktu. Rimeli de nadiren kullananlardanım. Çünkü çok şükür kirpiklerim gür ve uzun. Sadece çok düz olduğu için şekillendirmek için kullanıyorum

işte üç adet minimum zararlı maskara markası: lavera, nvey eco, living natue... bu markalar zararsız mı? Hayır ama minimum zararlı... Keşke gerçekten de zararsız olsalar. Doğal boyalar, doğal sabitleyiciler,sertleştiriciler kullansalar ah! Yalnız bu markalar, nispeten doğal olduğu için akma gibi dezavantajları da yok değil

bildiğin az zararlı allık,oje ve ruj markalarını paylaşabilir misin boreas09?

iyi de ben zaten sac icin kullanılan vitaminlerdendir dedim yani sadece sac icin kullanılmıyor tabiki vücudun türlü türlü ihtiyacı var. cilt sac kan hafıza vs.....

ama sampuana katıcam deyince hangi eczacı hap ya da surup verir ki:44:

yine de temkinli davranmak gerek bu konuda da her konuda olduğu gibi.

evet arkadaşlar tekrarlayalım sac icin vitamin kullanacak olanlar ozellikle ampul tercih etmeliler....

sevgili canlarım ben gittikten sonra baya konuşmuşsunuz bende ampül şeklinde bemiks aldım tabiki ama başkaları için gayet açıklayıcı olmuş teşekkürler rumellin doğalı malesef yok ben sizin kullandıklarınızı deneyimlerinizi öğrenmek istemiştim boreas09 bende senin leoparlının mor olanını kullanıyordum bide onu denim değişiklik olsun kirpik permasını düşünüyorum ve güzel biryer arıyorum... isterseniz vitaminlerin bildiğiniz kullanış şekillerini yazalım bilgi olsun bana ve bilmeyenlere ben yeni öğrendim mesela ve yeni bir soru kullandığınız göz kalemleri neler bana önereceğiniz benim gözlerim hassas biraz ve hafif akmalar söz konusu neler önerirsiniz bana deneyimleriniz...

Son düzenleme:
Canım madem ki hassas, isim vermek biraz yanlış olur ama istersen Clinique markasını bir dene. Loreal'e de bakabilirsin ama o kadar enteresan ki! Benim sana tavsiye ettiğim kalemler 30-40 tl'lik kalemler. Bir bakarsın 10 tl ye satılan flormar daha iyi gelir yani:) bilemedim ki şimdi:44:

benim için önemli şeyleri söylim belki seçenekler azalır akmasın istiyorum bide yeterince siyah olması lazım

Son düzenleme:
benim için önemli şeyleri söylim belki seçenekler azalır akmasın istiyorum bide yeterince siyah olması lazım

Canım o zaman clinique ya da loreal. Aslında maybeline de iyidir o konuda ama gözlerim sulanıyor demişsin ya, diğerleri sanki daha iyi gibi. Ama bu da doğal olsun dersen sana yine Lavera diyeceğim. Hem yumuşaktır, hem de hassas gözler için idealdir. Bir de madem gözlerin hassas sakın kardeşinin bile olsa başkasının göz kalemini kullanma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…