Satın almak istediğiniz ya da kullandığınız ürünler ne kadar sağlıklı ve güvenilir?

Canım o zaman clinique ya da loreal. Aslında maybeline de iyidir o konuda ama gözlerim sulanıyor demişsin ya, diğerleri sanki daha iyi gibi. Ama bu da doğal olsun dersen sana yine Lavera diyeceğim. Hem yumuşaktır, hem de hassas gözler için idealdir. Bir de madem gözlerin hassas sakın kardeşinin bile olsa başkasının göz kalemini kullanma:KK20:

yok cnm göz kalemim ayrı bi bakim ikisi arasında bşy alırım teşekkürler :KK9:

sevgili canlarım ben gittikten sonra baya konuşmuşsunuz bende ampül şeklinde bemiks aldım tabiki :KK9: ama başkaları için gayet açıklayıcı olmuş teşekkürler rumellin doğalı malesef yok ben sizin kullandıklarınızı deneyimlerinizi öğrenmek istemiştim boreas09 bende senin leoparlının mor olanını kullanıyordum bide onu denim değişiklik olsun :KK9: kirpik permasını düşünüyorum ve güzel biryer arıyorum... isterseniz vitaminlerin bildiğiniz kullanış şekillerini yazalım bilgi olsun bana ve bilmeyenlere ben yeni öğrendim mesela :KK9: ve yeni bir soru kullandığınız göz kalemleri neler bana önereceğiniz benim gözlerim hassas biraz ve hafif akmalar söz konusu neler önerirsiniz bana deneyimleriniz...

Canım ,gunayder Bemix için B vitaminidir demişti. O konuda en iyi bilgiyi o verir. Ama e vitamini için şunu söyleyebilirim: Şampuanına koymayı zaten biliyorsun. E vitaminini çok az sulandırıp, serum niyetine gece yatmadan önce yüzüne çok az sürebilirsin. Sulandırarak diyorum çünkü bazı yerlerde direk kullanmayın diye duymuştum ama çoğu da direk kullanıyor o ayrı:44: kreminin içine karıştırabilirsin. Mesela şunu çok tavsiye ederler: Bepanthene ve e vitamini ampul. Cilt için çok faydalıymış. Kullananlar da oldukça memnun. Ben şahsen gündüz bu karışımı tercih edebilirim ama gece karakafesotu'ndan şaşmam:KK34:

Bir de e vitaminini saç diplerine masaj yaptığın zaman da iyi geliyormuş

Belki e vitamini konusunda bizim bilmediklerimi gunayder biliyordur, paylaşır:KK34:

Canım ,gunayder Bemix için B vitaminidir demişti. O konuda en iyi bilgiyi o verir. Ama e vitamini için şunu söyleyebilirim: Şampuanına koymayı zaten biliyorsun. E vitaminini çok az sulandırıp, serum niyetine gece yatmadan önce yüzüne çok az sürebilirsin. Sulandırarak diyorum çünkü bazı yerlerde direk kullanmayın diye duymuştum ama çoğu da direk kullanıyor o ayrı:44: kreminin içine karıştırabilirsin. Mesela şunu çok tavsiye ederler: Bepanthene ve e vitamini ampul. Cilt için çok faydalıymış. Kullananlar da oldukça memnun. Ben şahsen gündüz bu karışımı tercih edebilirim ama gece karakafesotu'ndan şaşmam:KK34:

Bir de e vitaminini saç diplerine masaj yaptığın zaman da iyi geliyormuş

Belki e vitamini konusunda bizim bilmediklerimi gunayder biliyordur, paylaşır:KK34:

cnm yanlış anlasınmasın ben b vitamini alıp şampuanıma karıştırdım e vitaminide yüz için sanırım günayder gelsin bizi aydınlatısınn :KK9:

Son düzenleme:
kızlar haftaya pazara randevu aldım kirpik perması için 1 hafta yağla bakım yapıcam:21: ordan çıkıp yenibosnaya geçip artık bitkisandığının şubesine uğricam kremimi alıcam deneyimlerimi paylaşırım :KK8:

Kizlar sac dokulmesi,koparak dokulmeler ve saclari guclendirmek icin ozellikle B vitamini kompleksi gereklidir.bunlarin icinde biotin ve b12 COK onemlidir.kisacasi bvitamini ampulu sampuan icine kullanilirken agizdan kapsul takviyesi yapilabilir.

Ozellikle de hamilelikte biotin e COK ihtiyac duyulur.hamilelikte avuc avuc sac dokulmesinin en onemli sebeplerinden birisi b7 vitamini yani biotin dir.ancak COK fazla bilinmez...

Kizlar sac dokulmesi,koparak dokulmeler ve saclari guclendirmek icin ozellikle B vitamini kompleksi gereklidir.bunlarin icinde biotin ve b12 COK onemlidir.kisacasi bvitamini ampulu sampuan icine kullanilirken agizdan kapsul takviyesi yapilabilir.

Ozellikle de hamilelikte biotin e COK ihtiyac duyulur.hamilelikte avuc avuc sac dokulmesinin en onemli sebeplerinden birisi b7 vitamini yani biotin dir.ancak COK fazla bilinmez...

Galiba bu yazı, öncelikle banaydı:KK49: zaten saçlarım da yavaş yavaş dökülmeye başlamışken, iyi oldu bu bilgi:KK16:

cnm yanlış anlasınmasın ben b vitamini alıp şampuanıma karıştırdım e vitaminide yüz için sanırım günayder gelsin bizi aydınlatısınn :KK9:
Canım ben de netten araştırdığımda kullanıcıların %90 ' ı evigen marka ya da herhangi bir marka e vitamini ampul demişlerdi. Ben eczacıya aynı şeyi söylediğimde bana evigen vermişti. Kullananlar şampuana da karıştırıyor, kreme de. Ben de öyle yapmıştım

Galiba bu yazı, öncelikle banaydı:KK49: zaten saçlarım da yavaş yavaş dökülmeye başlamışken, iyi oldu bu bilgi:KK16:

Evet Canim, bugun yogunum biraz sadece okuyup yazabildigim kadar yazmaya calisiyorum.alintida yapmiyorum.

Benim de hamileyken sacim, kullandigim vitamin takviyesi den dolayi hic dokulmedi AMA sonrasinda avuc avuc dokulen saclarimi Ersag kremli sampuan kendine getirdi.dokulme durdu , yeni saclarim cikti hatta surekli cikiyor,asiri parlak gur ve saglikli saclara ulasmami sagladi.kisacasi Ersag bana COK iyi geldi AMA seyren in yazdiklari COK urkutucuydu sasirdim dogrusu

Canım ben de netten araştırdığımda kullanıcıların %90 ' ı evigen marka ya da herhangi bir marka e vitamini ampul demişlerdi. Ben eczacıya aynı şeyi söylediğimde bana evigen vermişti. Kullananlar şampuana da karıştırıyor, kreme de. Ben de öyle yapmıştım

Ever evet unutmusum eklemeyi daha onceki mesajimda yazmistim gerci.e vitamini ve b kompleks vitaminleri..

Evet Canim, bugun yogunum biraz sadece okuyup yazabildigim kadar yazmaya calisiyorum.alintida yapmiyorum.

Benim de hamileyken sacim, kullandigim vitamin takviyesi den dolayi hic dokulmedi AMA sonrasinda avuc avuc dokulen saclarimi Ersag kremli sampuan kendine getirdi.dokulme durdu , yeni saclarim cikti hatta surekli cikiyor,asiri parlak gur ve saglikli saclara ulasmami sagladi.kisacasi Ersag bana COK iyi geldi AMA seyren in yazdiklari COK urkutucuydu sasirdim dogrusu
Evet canım bugün hiç yoktun:KK43:bugün Ersağ'dan hele şükür birkaç parça aldım. Sırf tüy azaltıcı için, yoksa 5'te 5'i bekleyecektim ama o yazı beni de korkuttu. Yoksa listemde vardı, alacaktım:KK50:

İstersen bir tanesini tercih et. gunayder de yazar biraz sonra zaten

aslında bu tarz şeyleri karıştırmadan ilk önce tek olarak kullanmak gerekir ki hangisinin nasıl etkisini anlayabilelim. kesinlikle haklısın canım.

ben bugüne kadar sacıma hic ampul vitamin falan kullanmadım. elevit vitamin tablet hamilelikte yeterli gelmişti sonrasında da daha önce dediğim gibi şampuan...

aslında bu tarz şeyleri karıştırmadan ilk önce tek olarak kullanmak gerekir ki hangisinin nasıl etkisini anlayabilelim. kesinlikle haklısın canım.

ben bugüne kadar sacıma hic ampul vitamin falan kullanmadım. elevit vitamin tablet hamilelikte yeterli gelmişti sonrasında da daha önce dediğim gibi şampuan...
Haftaya doktorum da verir elevitten. İlk gebeliğimde kullanmıştım ve güzel bir vitamindi. Hatta doğumdan sonra üç ay da kullandırmıştı doktorum

ben sadece b vitamini ekledim şampuanıma kullandıkça etkilerini yorumlarımı paylaşırım sizlerle :21:

günaydın boreas. gliserin ve limon istediğim nemi sağlamıyor. başka önerebileceğin bir şey yok mu? da kozmetiğe falan baksam mı netten :44: dün tıbbi bitkiler kitabına baktım, hakikaten en arkada rareblossom vardı, niye kapanmış ki :KK50:

X