Satın almak istediğiniz ya da kullandığınız ürünler ne kadar sağlıklı ve güvenilir?

sıkılaşması için benim bildiğim kil yada gül suyu çok iyi geliyor siye biliyorum cnm gül suyunu kullanıyorsum bende baya sıkılaştırıyordu

Gül suyunu da aldım bi an önce kullanmaya başlayayım o zaman.İnşallah bende de işe yarar.

Teşekkür ederim,çok umutlu şekilde aldım ürünlerimi,inşallah memnun kalırım.

kusura bakma cnm yanlış anlamışım ben krem için söyledim 3 günü

Tamam canım heyecan yatım bende
Kullanan var mı bakalım?
Ben kendime ve eşime uygularım,bakalım sonuç ne olacak.
Kullan ma sıklığı hakkında bilgisi olan var mı yoksa siteye mail atayım.

Tamam canım heyecan yatım bende
Kullanan var mı bakalım?
Ben kendime ve eşime uygularım,bakalım sonuç ne olacak.
Kullan ma sıklığı hakkında bilgisi olan var mı yoksa siteye mail atayım.
nurlum en iyisi siteye yaz. Şimdi afaki cevap vermeyelim. Ama gece yüzümüz yenilendiği için yüzünü temizleyin kirlerden arındırmanı tavsiye ederim

nurlum en iyisi siteye yaz. Şimdi afaki cevap vermeyelim. Ama gece yüzümüz yenilendiği için yüzünü temizleyin kirlerden arındırmanı tavsiye ederim

Kesinlikle haklisin, muhakkak temizlemeye çalışıyorum artık sabah ve aksam.
Teşekkürler .

Son düzenleme:

teşekkürederim gül suyunu kullanıyorum lavanta kullanmadım denerim en kısa zamanda

BOREAS09 bugün yves rocher mağazasının camında BIO serisinin afişini gördüm.0 paraben,%98 doğal içerik yazıyordu.bakmaya zamanım hiç yoktu.bu seri hakkında bilgin var mı yada bilgisi olan arkadaşlar varsa paylaşabilirler mi?ben ürüne dokunarak satın almak isteyen birisi olarak alacağım kozmetikleri yakından görme gb bir isteğe sahibim de.....:)bu seri uygun içerik ve fiyatlıysa tercih edilebilir belki....

O seri Fransa'da satılıyordu demek ki getirmişler. Bence denemeye değer. Organik duş kremlerine de bak muhakkak

günaydın. artık sabah sabah hangi başlıklara göz atacağımı biliyorum millet gazetelere bakar, ben buraya :)
bu sabah eşime "yüzümde değişiklik var di mi" diye sordum. o da "evet daha parlak, daha kırmızı ve daha pürüzsüz" dedi teşekkür ettim bitki sandığına ve boreas09'a

aynen bende cnm vayyy iyiymiş sevindim cnm

Çok sevindim daha erken, biraz daha kullanan bakalım, o zaman çok daha mükemmel olacak

boreas09 yeni bşy öğrendimmmm bemiks saçları cabuk uzatıyormuş daha önce duyan kullanan bilen varmı eczanelerde satılıyormuş...

BOREAS09.... walla bu kız topiğede uğramıyor buralara bide rimel sorucaktım size benim kirpiklerim uzun fakat aşağı bakan cinsten varmı çözümleriniz yaptıklarınız

Son düzenleme:
boreas09 yeni bşy öğrendimmmm bemiks saçları cabuk uzatıyormuş daha önce duyan kullanan bilen varmı eczanelerde satılıyormuş...

Canım kusura bakma Mesaj bilgisi nedense her zaman gelmiyor,şans eseri topiğe girince görüyorum. Bemiks dediğin e vitamini kapsülüyse evet hem saç uzatır, hem dökülmeyi önler, hem de saça canlılık verir..

Rimele gelince, benim de kirpiklerim hem çok uzun hem de düzdür. Şuan eh işte diyebileceğim maybeline'in rimeli. Şu leopar desenli olan adı aklıma gelmedi. Bir de max factor'ınki iyidir. Ama kirpiklerine perma da yaptırabilirsin; yani değişiklik olsun dersen

bemix B vitamini kompleksidir...

ayrıca şu an icin nedenini hatırlayamadım ama hem maybeline hem de max factor icin iyi seyler söylenmiyordu.ama delilim yok:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…