Satın almak istediğiniz ya da kullandığınız ürünler ne kadar sağlıklı ve güvenilir?

bu arada eşime dün anti aging kremden sürmüştüm, akşam "kremin kokusunu çok beğendim" dedi

Çok şaşırdım. Normalde erkek elinde bile etkilidir bu karışım. Biraz araştırayım da sana yazayım

elimi yıkayınca gidiyor yumuşaklık. e pratik olmadığından pat çıkarıp süremiyorum da :44: az mı koyuyorum acaba?
Aslında o karışım kuru ve çatlamış elleri tedavi etmek için. Onun için de genelde akşam saatlerinde sürülür ki, etkisini göstersin. Ama devamlı kuruluktan şikayetçiysen istersen, oturduğun yerde rahatlıkla bulabileceğin bepanthene veya dermokil el kremini dene. Bir de sudocrem adında bir krem vardır. Pişik,egzama, cilt kuruluğuna çok iyi geliyor. Uçuk ve sivilce için de çok iyidir. Bu krem, özellikle yurtdışındaki mankenlerin başucu kremiymiş.

bende bepanthene tavsiye ederim merhem şekilinden el ve yüzüm için kullanmıştım öyle su dada kolay kolay gitmiyor cnm baya rahatlatmıştı benim yüzümü kış aylarında yüzüm çok hassas hemen çatlayıp dökülmüştü

günaydın arkadaşlar, zeytinburnu tibbi bitkiler bahçesi sitesinde lavanta suyu çok ucuz, bir dahakine ordan alabilirim güveniyorum da.. nazım tanrıkulunun eskiden çalıştığı yerlerden ve şu an da seda sakacı çalışıyormuş sanırım

ne zamandan beri okuyorum bir de ben yazayım dedim
bahsettiğiniz kitaplardan alıcam kesinlikle
makyaj malzemelerinden bahsedicekmisiniz? şuan hamileyim bebişim etkilenmesin içindeki kimyasallardan diye makyaj yapmıyorum ama burada sanırım sadece rimelden bahsedildi. diğer malzemelerden doğal olan katkısız olan ve güzel olan bişeyler varmı bildiğiniz?

evet saç boyaları hakkında bilgi verilse keşke bir de :44: gerçi benim araştırmalarıma göre sağlıklısı yok bunun. amonyaksız var sadece

evet saç boyaları hakkında bilgi verilse keşke bir de :44: gerçi benim araştırmalarıma göre sağlıklısı yok bunun. amonyaksız var sadece

Kızlar saçlarımı boyamadığım için o konuda bilgim sınırlı maalesef ama krizsavar, senin dediğin gibi sadece amonyaksızlar var. Bir de şimdi bitkisel boyalar çıkmış. Mesela evyap çıkarmış ama ne kadar sağlıklı bilmiyorum

ben de sadece bir kere boyadım. ama beyazsızlığa alışmıştım ya, yine tel tel çıkmaya başladı. neyse boyamayayım ne yapiym.

Kızlar işte size bitkisel bir saç boyası markası Henna... Amonyak,peroksit,sls, paraben,DEA,EDTA içermiyormuş. Bir de Logona markası var. Krizsavarcığım, bu markayı da ekoorganik'te bulabilirsin

sevgili krizavar limon+gliserin karışımı bana çok iyi gelirken annemin ellerini yumuşatmak bir yana kurutmuştu....sanırım kişiden kişiye değişiyor.ben kuruyan ellerime sızma zeytinyağı sürüp yatarım ilk başta cilt emmiyormuş gb. gözüküyor ben yatağa girene kadar cilt emiyor ve eller yumuşacık oluyor :)gündüz yine elimi nemlendirmem gerekirse zeytinyağından sadece ellerimin üzerine damlatıyorum.birde ölçülerini göz kararı ayarladığım bir merhemim var.katı kakao yağını benmari yöntemiyle eritiyorum.zeytinyağından da göz kararı üzerine ekleyip ocağı söndürüp hızlı hızlı karıştırıyorum.en son çok çok az çay kaşığının ucuyla bal koyuyorum.ılınana kadar karıştırmazsam çok katı birşey oluyor bu yüzden karıştırmak önemli.soğuyunca krem kabına döküyorum oda sıcaklığında saklıyorum bu yüzden az az yapmaya gayret ediyorum mikrop üremesin diye.bu merhemi banyo sonrasında tüm vücuduma ve yatmadan ellerime uyguluyorum yumuşaklığına inanamazsınız...:)sevgili boreas09 da seda sakacıya ait bir el kremi tarifi belki vardır eğer paylaşırsa ölçülü bir krem hazırlamış oluruz bizlerde...:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…