Satın almak istediğiniz ya da kullandığınız ürünler ne kadar sağlıklı ve güvenilir?

Alternatif olarak kalsın.
Benim sacıma rithali sampuan cok iyi gelmese mutlaka degistirirdim ama iste bu yasıma kadar en iyi sonucu onda buldum.

arayışa girdiğiniz anlamı çıkarmıştım da cümlenizden, ondan söyleyeyim dedim

bu arada gliserin limon takviyesi başlamıştır arkadaşlar. bakalım ellerim neme ihtiyaç duyacak mı şimdilik bir sorun yok
bir de bol bol su içebilsem:26:

Son düzenleme:

Kullandığım markaya koru körüne bağlı değilim ki bir problem oluştuğu an elimin altında bir alternatifim olsun diye bakiniyorum ama maalesef ki bulamıyorum.

İnsallah iyi gelir takviyeler.su Cook önemli cokk...

canım teşekkür etmemin sebebi, topik bana ait ya; topiğimde faydalı bir bilgi paylaştığın içindi

yüz temizleme jeli kullanmak istiyorum güvenilir bir markanın....

yazın dikkatimden kaçmış. Düşünüyorum en iyi yüz temizleme jelini ama nedense aklıma gelmiyor. Aslında çok marka var tabiki ama hepsi de zehir dolu. Ben rareblossom markasının köpüğünü kullanıyorum. Firma artık üretim yapmıyor ne yazık ki! Bu marka süper bir markaydı. Tam bir dermokozmetikti...Ama yine de başka hangi markanın kullanabilirsin, araştırayım. Bu arada, krizsavar'ın dediği gibi lavanta suyunu ya da cildin karma yağlıysa gül suyunu kullanabilirsin. Ama yok, ben makyaj çıkartmak için istiyorum diyorsan, benden haber bekle

yüz temizleme jeli kullanmak istiyorum güvenilir bir markanın....

Sana birkaç güvenilir içerikli marka buldum. Sen de lilakutu'dan bütçene uygun bakabilirsin. Lilakutu'da satılan markaların %70'inde paraben falan yok ve doğal içeriklere sahip... Lavera, Aveseena (bu markanın kremini kullanmıştım. Yurtdışında bile bu markayı kullanan insanlar var ki, bu marka bir Türk markası ),NeoStrata ve yine Türk markası Cosmed... Aslında en iyi ve en ucuz lavanta suyudur ama dediğim gibi makyaj çıkarmak için diyorsan bu, ihtiyacını karşılamaz

krizsavar, lavanta suyundan memnun kadın mı? Ben kokusuna bayılmıştım. Hiç böyle bir lavanta suyuna denk gelmemiştim bugüne kadar

krizsavar, lavanta suyundan memnun kadın mı? Ben kokusuna bayılmıştım. Hiç böyle bir lavanta suyuna denk gelmemiştim bugüne kadar

memnnum evet, önceleri gül suyu kullanıyordum ama sonra lavanta suyu kullanayım dedi sivilcelerim çıkınca. tabi eşimin geribildirimi de etkilemedi değil ordan aldığım hiçbir şey boşa gitmeyecek inşallah. bu arada dün yazdım diye sanıyorum, nuhun ambarında bitki sandığındaki yağlardan satılıyor ama euro üzerinden

evet canım, okumuştum yazını

Bitki sandığından aldığınız ürünleri buz dolabında mı saklıyorsunuz?Banyoda muhafaza etmenin sakıncası olur mu?

Bitki sandığından aldığınız ürünleri buz dolabında mı saklıyorsunuz?Banyoda muhafaza etmenin sakıncası olur mu?

krem buzdolabında, diğerleri konsolun içinde banyo serinse banyo yapılan zamanlar dışında bence olabilir. serin kuru karanlık yer diye geçiyordu sanırım, tipik olarak..

nurlum ben Nazım Bey'e sormuştum. Kremleri içinde doğal koruyucular olduğu için buzdolabında saklayın demişti. Ben lavanta ve gülsuyunu da buzdolabında saklıyorum. O zaman daha etkili oluyor ve çok güzel ferahlatıyor. Ben sabah yüzümü yıkadıktan sonra lavantayı fısfıs yapıyorum, kokusu ve cildimdeki etkisi inanılmaz ferahlık sağlıyor

krem buzdolabında, diğerleri konsolun içinde banyo serinse banyo yapılan zamanlar dışında bence olabilir. serin kuru karanlık yer diye geçiyordu sanırım, tipik olarak..

Teşekkürler hanımlar ,bende öyle yapayım o zaman etkisini çabuk yitirmesin.Aldıklarım banyo dolabında duruyordu.
Bişey daha sorayım,karakafesotu kremini sabah mı kullanıyorsunuz,gece mi?

ben sabah kullanıyorum. ama akşamları yatarken yüzümü temizlemiyorum. umarım etkisinde azalmaz olmaz kremin.

sanırım evdeki ürünlerin bitmesini bekleyemicem sanırım aaaa çok kıskanıyorum hee :) saç için bi yağ gördüm bitki sandığında onu deneyen varmı acaba ?

ben sabah kullanıyorum. ama akşamları yatarken yüzümü temizlemiyorum. umarım etkisinde azalmaz olmaz kremin.

Bir dönem bende temizlemedim ama şimdi gözeneklerim çok açıldı,şimdi bir de buna çare arıyorum.
Bu kremle alakası yok yanlış anlaşılmasın ,yoksa kremi daha yeni kullanmaya başladım.Cildime gereken özeni göstermeyişimle ilgiliydi sanırım.

Son düzenleme:

krizsavar,benimde az sivilce problemim var gül suyu sıkılaştırıcı etkisi olduğu için sanırım bendede sivilce çıkardı yani olanları çıkarmıştır diye tahmin ediyorum.

Bir dönem bende temizlemedim ama şimdi gözeneklerim çok açıldı,şimdi bir de buna çare arıyorum.

sıkılaşması için benim bildiğim kil yada gül suyu çok iyi geliyor siye biliyorum cnm gül suyunu kullanıyorsum bende baya sıkılaştırıyordu

Teşekkürler hanımlar ,bende öyle yapayım o zaman etkisini çabuk yitirmesin.Aldıklarım banyo dolabında duruyordu.
Bişey daha sorayım,karakafesotu kremini sabah mı kullanıyorsunuz,gece mi?
Canım anti aging olduğu için sabah akşam kullanıyorum. Ama gündüz kreme ihtiyaç duymuyorsan ve gece sürdüğün için nemlendirmesi yeterliyse gece kullanabilirsin ama düzenli kullan muhakkak ve güle güle kullan. Umarım memnun kalırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…