Satın almak istediğiniz ya da kullandığınız ürünler ne kadar sağlıklı ve güvenilir?

bi yeni bilgi daha teşekkürler cnmmm :) tam benimkine göre bi tarif krem fln sürmez eline bunu yaptınmı 2 3 gün idare eder onu

bi yeni bilgi daha teşekkürler cnmmm :) tam benimkine göre bi tarif krem fln sürmez eline bunu yaptınmı 2 3 gün idare eder onu

Sürdüğün zaman elinde limondan dolayı yapış yapış bir durum oluyor ama biraz sabrederse, iyice emdikten sonra sonuç harika oluyor. Aslında o karışımı sürdükten sonra bir de eldiven giyip yarım saat beklese mükemmel olur.. Ayaklara da çok iyi geliyor bu arada

harikasın borea09 hiç sorun değil yaparız kendimede yaparım kuru değil ama bakım olsun ohhhh miss krizsavar yanlışım varsa düzeltin eczanede var cnm

harikasın borea09 hiç sorun değil yaparız kendimede yaparım kuru değil ama bakım olsun ohhhh miss krizsavar yanlışım varsa düzeltin eczanede var cnm

tamam eşime söyleyeyim hemencecik alsın gelirken
boreas09, bitki sandığının yağlarından nuhun ambarı sitesinde satılıyor organik yağlar kısmında yayılmaya başlamışlar, çok çok sevindim. nuhun ambarı ünlü ve önemli bir site. sağlıkla ilgili okuduğum yazılarda ve kitaplarda hep yönlendirme görüyorum bu siteyle ilgili.

BOREAS09 dikkatimi çeken bir şeyi paylaşmak istedim.
Hani diger konuda sls ile ilgili birçok şey konustukya, bioderma nin 2 3 ürününü inceleyebildim şimdilik hem sls var hem Paraben hem de baska birkaç şey daha.

Senin kullandığına bakamadım henuz onu demiyorum .ama benim bu konudaki hassasiyetim ve kriterlerimin cok olmasının sebebini net ortaminda ildugumuz icin anlatamıyor ve açıklayamiyorum saglikli bir sekilde.

Keske yüzyuze konuşabilme ihtimalimiz olsaydı cogu arkadasla o zaman Cook daha iyi anlatabilirdim demek istediklerimi.

Bizler en iyiyi en az zararlıyı en saglikliyi ariyoruZ neticede...

Canım ben inan diğer ürünlerini masaya yatırmadım. Sadece oğlum için kullandığım şampuana ve h2o ya baktım. Bizim kullandığımız şampuanda sls yok

gunayder, Bioderma'nın ABCDerm serisine tekrar baktım. Hepsinde de özellikle paraben yok yazmış. Sen diğer ürünlerine baktıysan bilemeyeceğim ama onları kullanmadığım için ve incelemediğim için de beni bağlamıyor açıkçası... Beni şuan tek ilgilendiren şampuan ve h2o,onlarda da paraben yok...

Canım benim, bioderma nin cocuğun ve senin icin kullandığın ürününden memnun kaldığını görünce diger urunleri de tamamen güvenilir imajı çizildi kafamda.muhtemelen birçok kiside de bu tablo olusmustur.

Zaten ersagin urunlerini masaya yatırıp yeterince didiklemistik ve oldukca da yorulmuştum.sampuan sıkıntısı yaşadığımız icin biodermanin yetiskinler icin olan sampuanina baktım canım , sls ve parabeni orada gördüm. E zaten firma etken madde olarak bitki de kullanmıyor parfümleri de şüpheli benim icin.kisacasi sampuan olarak alternatifim olamadı onu demek istiyorum.

Yoksa senin kullandığın gayet iyi iceriklere sahiptir eminim.

Umarım aciklayabilmisimdir sonucta + lari - leri karşılaştırmak durumunda kalıyorum.olaya bir cok kriterim uzerinden yaklaşmaya calisiyorum.benim genel prensibim ve urun ararken incelediğim kriterlere gore davranıyorum.

Cok cok teşekkür ediyorum sana tekrardan, guzel ve açıklayıcı bilgilendirmelerin icin...

Canım ven şimdiye kadar Bioderma'nın sadece h2o ve bebek şampuanını önerdim. Onun için yanlış anlaşıldığımı düşünmüyorum. Yanlış anlayan olduysa da, böylelikle düzeltmiş de oldum

Evet sen sadece onları onerdin ama ben de firmaya garip bir güven oluştu.

Söylediklerin cok değerli olduğu icin ağzından bal aktığı icin nedensizce bir sempatim oluştu iste.benim hatam aslında bu.

Aman ben yine cok konuşmaya başladım en iyisi biraz sessizlik modunda kalayım. Kaç dk kalabilirim Allah bilir ama

günaydın arkadaşlar.
roll-on ve stick alırken de alüminyum olup olmamasına dikkat etmenizi rica ediyorum. kadınlarda meme kanseri olmak üzere bir sürü kanseri tetikleyici etkisi var. araştırmalarda roll on kullanan meme sea hastası kadınların, kitlelerinin koltukaltına yakın yerlerde olduğu gözlenmiş. roll onlardaki alüminyum ve diğer maddeler vücudun doğal işleyişini engelliyor. ter gözeneklerini tıkayıp bir de koku ekleyerek, güya kokuyu önlüyorlar. halbuki terlemek vücudu serinletmek için elzem! lütfen daha ayrıntılı araştıralım, ben sadece bir faktörden bahsettim. bunun için bir sürü yeni firma çıktı. genelde de potasyum alum kullanıyorlar sadece, benim anladığım kadarıyla kristal tuz zaten tuzdaki hikmetleri öğrendikçe hayran kalmaya başladım bu ürünler de de ter gözeneklerinden çıkan sıvının o bölgede oluşan bakterilerden dolayı kokması baz alınarak, ürün bakterileri yok ediyor ve kokusuz bir ter salınımını sağlıyor. böylece vücudumuz doğal dengesine devam ediyor

günayder, bebek şampuanı kullanmayı denesen :44: bir zararı olmaz sanırım

Canım çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için. Ben alüminyum ve alkol içermeyen deo kullanıyorum uzun zamandır

BOREAS09, ben bilgileri size vermedim ki sizin bildiğinizi biliyorum zaten ben zaten kullanmıyorum da eşime almıştım bitki sandığından bu arada dün yüz temizleme için ürün soran bir arkadaş vardı. bence bitki sandığından lavanta suyunu alabilir

yüz temizleme jeli kullanmak istiyorum güvenilir bir markanın....

işte bu arkadaş. jel yerine su da olur diyorsanız lavanta suyu alıp pamukla yüzünüzü silebilirsiniz. sivilceye de karşı etkili eşime sivilce için üç farklı yöntem uyguladım, en etkili ve rahatlatıcı olarak bunu gördü ben de karakafes otu kremi sürmeden önce lavanta suyuyla siliyorum yüzümü

evet listeme lavanta suyunuda ekliyorum bendee :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…