Şaşırmak mı?

Ne kendi annemin evi, ne kayınvalidemin evi dinlenme yeri olmamıştır benim için. Otur deseler de onlar bir şeylerle meşgul olurken rahat edip dinlenemem. Dinlenme niyetindeysem evimde otururum. Sizde sürekli şikayet edip edip kalmalı şekilde sık sık gidiyorsunuz. Gitmeyin.
Eşiniz karım hafta içi yoruluyor diye yük alacak bir adam da değil, her seferinde peşine takılıp ailesinin yanına gidip iş yapmayacağım diye kendinizi şartılıyorsunuz.
Böyle yazınca da gitmesem eşim surat asacak diyeceksiniz. Sizin bu meseleniz bitmez.

Nefret ederim cimri erkeklerden madem kıyıp veremiyorsun bari çeneni kapa da milleti rahat bırak.

Odun mu, kökleri henüz topraktane odunu

Konu o degil ki, kurdugu cümleler, iğneli konusma en sevmediğim şeydir.

Biz kalabalık olduğumuz için genelde bana pek iş düşmez. Geçen yemek yapılırken eşim kaş göz yaptı yardım et gibisinden de herkesin için ne annem gibi kaşın gözün oynuyor sen söylemesen akıl edemiyor muyum? Dedim. Kapadı çenesini. Siz niye susuyorsunuz anlamıyorum. Bazen bende problem var diye düşünmeye başladım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…