Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Santim olarak yazalm m?

babası kızlarıyla çok ilgilenen biriymiş, hastalandığında da babasına söylemiş, hem 3 kız kardeşler.neyse evet canım seninde dediğin gibi leğenin içi su dolana kadar soğuk su koyuyoruz,en az yarım saat bekliyoruz, haftada kaç kez yaptığını hatırlamıyorum ama sanırım 2 kez yeterli olur, kızı göremiyorum ki yoksa sorardım daha detaylı kaydirigubbakcemile3

Valla neysede acayip birsey hem ise yaramasi hemde babalarinin bunu bilmesisırnaşık şey Neyse ozaman bir legenin icine suyu koydum ya üzerine mi egiliyorum yarim saat?? Insanin böbrekleri felan hastalanirsa Allah korusunnn daaa

iyi de eğilince,suyun içine giricek büyüklükte göğsüm yok ki:).Nasıl uygulıcam anlamadım :s

Valla neysede acayip birsey hem ise yaramasi hemde babalarinin bunu bilmesisırnaşık şey Neyse ozaman bir legenin icine suyu koydum ya üzerine mi egiliyorum yarim saat?? Insanin böbrekleri felan hastalanirsa Allah korusunnn daaa

ayy şimdi bende tırstım, gerçekten üşütme ihtimali var mı acaba? fisfisfis
o zaman süreyi azaltmak lazım...

ben bşi anlamadfım walla kaydirigubbakcemile3 gidin buzz gbi akan derye mayoyla oturun hergün büyüler kaydirigubbakcemile3 cidden nasıl olck bu leğen flan anlamadım bn kafamçokkarıştı

ay çok saçma:)
bence kızlar ergenlikte olduğu için onların zaten büyüyesi warmış:)

Ya arkadaşlar çok özür dilerim ama birileri birileri ile fena halde dalga geçmiş bence...Ya baba olan kızıyla, ya göğüsleri büyüdüğü iddia edilen kız arkadaşıyla ya da o arkadaş buraya bu konuyu aktaran aspirin arkadaşımızla...sırnaşık şey...kusura bakmayın çok güldüm. Var mı böyle bişey ya...

askpirin: Bence üsütmeyiz dün denedim ben su öyle cok soguk da gelmedi 1 ay boyunca haftada iki gün yapicam, hatta suyun icine 1-2 de buz tableti atiyim ki biraz daha sogusun...

ezzooo: Valla bilmiyorum olurmu da bende daha 16 yasindayim ergenlikteyim yani ergenlikle alakasi varsa umarim olur ama ise yararsa ben yazarim kizlar 1 ay deneyim heleee....

soğuk suyun faydası varmış,faydasını görenler var yani.Ama yarım saat leğenin içinde beklemekle hemen nasıl büyür bilemiyorum:)

sulamak lazım büyüsün die o mantıktan ileri gelmiş babaları demekki kaydirigubbakcemile3

hayırr, hiçbişekilde dalga geçme yok, asla...
üniversite 1. sınıftayken tiyatro kulübüne girmiştim, orda ediniğim arkadaş söylemişti,ama tabi muhabbet çok ilerleyince, vallahi ben inandım kızın dediklerine, çünkü babasına çok düşkündü, annesini zateen kaybetmiş biri için, babanın bu şakilde davranması normal, yanii bence doğru olan kızlarının her problemiyle ilgilenmesi. ki arkadaşım ilk adet görddüğünde de babasına söylemiş, babası da ilgilenmiş, yani bence olması gereken bu...

ya bu ne saçma bi yöntem:) küveti doldurun soğuk suyla içine girin yada ikitane buz alın iki memişe eriyene kadar sürün yarım saat boyunca tekrarlayın ? o nası bi yöntem yaa biri yakalasa leğene bişey yapıoz sanır delikafadulden

Canım benim tabi ki çok güzel bir şey babanın kızlarının prblemleri ile ilgilenmesi hatta harika...Sakın ola aklına bir şey gelmesin benim niyetim de asla konunun o kısmı ile veya senin yazdıklarınla makara yapmak, hafife almak değil ama cidden garibime gitti, yöntemi çok komik buldum, keşke işe yarıyor olsa sahiden...Ama bilimsel olan kısmı şu olabilir soğuk su kan dolaşımını hızlandırdığı için göğüsler daha dik ve diri durur ama bunun süresi de bence ypıldığı günü kapsar, yani her gün aynı işlemi yapmak gerekir, keşke santim olarak da kalıcı büyüme sağlasa da kimse başka şeylerden medet ummasa, paralar gitmese ota köke....Sağlıcakla kal...opuyorumnanaktan

hımm anladım canım, vallla bende denemedim ki, o zamanlar devlet yurdunda kalıyodum,malum orda imkanlar kısıtlı, denemek fırsatı olmadı, tabi ilk duyunca bizde şaşırmıştık ama etkili olmuş gözüküyordu yöntem,beelli oluyodu her neyse, ama tabi ilk bakışta tuhaf durruyo yöntem, haklısnız...

kız alla kahretmesin seni emiikaydirigubbakcemile3 hahahahsırnaşık şeysırnaşık şey
ne yapıyoruz sanır kıııııııııızzzzz bi yazsanaaaaaa :sm_cool::sm_cool:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…