Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Santim olarak yazalm m?

ya kızlar süpersiniz yav o cmler ne öle:lepi: bende istiom bananesositososito
bişi dicem şu masaj olayı dediğiniz sağa sola çevirme hareketi mi? ya bide ben yaklaşık 2 haftadır küç yiyom başka bi halt etmiom ama geçen 5 gün içinde göğüslerimde inanılmaz bi ağrı oldu geçti ama şimdi:kızgın:regliden dolayıymış meğerse bi ümit belki küçtendir demiştimmmm,işe yarıcak demi bu küç:1no2:

bişi dicem şu masaj olayı dediğiniz sağa sola çevirme hareketi mi? ya bide ben yaklaşık 2 haftadır küç yiyom başka bi halt etmiom ama geçen 5 gün içinde göğüslerimde inanılmaz bi ağrı oldu geçti ama şimdi:kızgın:regliden dolayıymış meğerse bi ümit belki küçtendir demiştimmmm,işe yarıcak demi bu küç:1no2:
Kiz hep agrimaz regl e yakin agrir, sonra agrir belli olmuyor sen devam et ben küc denemedim yurt disinda yasiyorum da bulamadim ne yazik ki ben hurma yiyorum, kuru üzüm yiyorum masaj i da ilk normal olarak yapiyorum öyle bilirsin iste
normal masaj sonra da 60'er kez ceviriyorum öyle yani sende küc ün yaninda baska seyler de tüket mesela kara üzüm var ya meyve hani onu cekirdekleriyle ye o küc iste o kara üzümün cekirdegiymis onu ciyneyerek ye faydasini görürsün... Ben de yaklasik 5 aydir yapiyorum birseyler...:eek:

kız alla kahretmesin seni emiikaydirigubbakcemile3 hahahahsırnaşık şeysırnaşık şey
ne yapıyoruz sanır kıııııııııızzzzz bi yazsanaaaaaa :sm_cool::sm_cool:

:jeyyar:burası yeri değil anlamadın mı kızzzkaydirigubbakcemile3 zaten masaj yaparken bile yakalansak sapık sanarlar delikafadulden masaj yaparkende içim bi hoş oluyo zaten sizede oluyomu bilmiyorum sırnaşık şey

:jeyyar:burası yeri değil anlamadın mı kızzzkaydirigubbakcemile3 zaten masaj yaparken bile yakalansak sapık sanarlar delikafadulden masaj yaparkende içim bi hoş oluyo zaten sizede oluyomu bilmiyorum sırnaşık şey

Ben masaj yaparken bişi hissetmiyorum,bi an önce masajım bitsin de büyüsünler diye düşünüyorum sadecezemuszemus

üst 84 , alttanda 78 geliyor şuanda çok minnacıklar :KK43::KK43:
3 gündür küç + mersin yağı masajı yapıyorum akşamları yatmadan evvel + ve adaçayı içmeye başladım ,
şuan sadece adaçayı içiyorum günde 1 kez , acaba 2 ye çıkarsammı sizce ?

yalnız ben içeriği okumadan başlık üzerinden yorumlar yaptım kendimce ve aklıma hep cinlikler geldi.kaç santim yazalım deyince hatta önemli olan boyu değil işlevi diye de geyik yaptım kafamdan.meğer çok daha farklı bir şeymiş.kendime çok güldüm :)))

ben de bir güzellik kitabı var orda da beyaz zambak yağıyla masaj yapın yazıyordu.dr.mehmet göbeleze ait bir kitap bu.

:)büyüyo büyüyooo kaydirigubbakcemile2 benim de ağrıyo regli döneminde..ama 21 yaşındayım we ergenlikte çok ağrırdı..sonra ağrılardan da eser kalmamıştı.küç yemeye başladıktan sonra ağrılar yeniden geldi :eek:zemuszemus
inşallah büyütcezz

ayol yağlar işe yarıo mu böle mantığıma oturmuo yağların işe yaradığı

yahu biri şu masaj olayını detaylı anlatsın.yeniyim ben daha vallaha bilmiom:)

:)büyüyo büyüyooo kaydirigubbakcemile2 benim de ağrıyo regli döneminde..ama 21 yaşındayım we ergenlikte çok ağrırdı..sonra ağrılardan da eser kalmamıştı.küç yemeye başladıktan sonra ağrılar yeniden geldi :eek:zemuszemus
inşallah büyütcezz

anaaammmm vvaallla de kızzz ağrıyyo mu ciddeeennn delikafadulden
bende 19 yaşıma gircem ama benimde hiç ağrımıyo ezzo yaaaa küçe ara verdim biraz ama biaykadar falan yemiştim hiç ağrımamıştı benimm :1no2:niyeki :1shok:
buarada ezzocum sana bişi sorcamm şimdi ben 19 yaşındayım yaa senin 19 yaşındaki memişlerle şimdiki 21 yaşındaki memişlerinin boyutu aynı mı yani büyüdüler mi 21 yaşına kadar geçen 2 sendee yaaa çok merak ediyorum CADIARZUyani benimde büyür mü die 2 senedede o sebeptenn kaydirigubbakcemile2hadii öptümm seni koccamannn opuyorumnanaktanacill cewapp :lepi:

bende de agrı var ya, ilk gelişmeye basladıgı zamanlar olurdu ya hani...öyle :) ama büyüyür diye mi bilmiyorum...masajdan bence...fazla ellemeye gelmiyor :KK70::KK70:

anaaammmm vvaallla de kızzz ağrıyyo mu ciddeeennn delikafadulden
bende 19 yaşıma gircem ama benimde hiç ağrımıyo ezzo yaaaa küçe ara verdim biraz ama biaykadar falan yemiştim hiç ağrımamıştı benimm :1no2:niyeki :1shok:
buarada ezzocum sana bişi sorcamm şimdi ben 19 yaşındayım yaa senin 19 yaşındaki memişlerle şimdiki 21 yaşındaki memişlerinin boyutu aynı mı yani büyüdüler mi 21 yaşına kadar geçen 2 sendee yaaa çok merak ediyorum CADIARZUyani benimde büyür mü die 2 senedede o sebeptenn kaydirigubbakcemile2hadii öptümm seni koccamannn opuyorumnanaktanacill cewapp :lepi:

daha küçü kullanalı 1 ay anca olmuştur benm de..ama bu regl dönemimde ağrı oldu..hatta korktum bu ağrı ne diekaydirigubbakcemile3 unutmuşum o ağrının nasıl bişe olduunu.
yok canım benim 2 yıl içinde hiç büyümedi hatta küçüldü ama benim sebebim farklıymış..hem zayıfladım hem de polikistikover sendromu çıktı.o da küçültüomuş doktor söyledi.doğum kont. hapı kullanmaya başladım.hormon dengesi için..bu haplar bana kilo aldırcak işşallaaaaa:Saruboceq: zemuszemus
nie büyümesin canım büyür tabii,,küçü nie bıraktın..

hı bide ben hurma da yedim 1 ay ama bıraktım onu..kalmadı da ewde kaydirigubbakcemile3

Diyorum kiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.....!!!!!
bu ölçüleri ne zamanlar ölçüyorsunuz?Çünkü regl dönemine yaklaştıkça göğüsler kendinden zaten büyüyor.Ama sonra foss diye iniyor.

gözdenurcummm regl zamanı olmasın yeter ölçmek için:KK66:
ezzzocum bi almak nasip olmadı yaa aktara gidip alıp başlıycam tekrar inş ama ağrı yapıo demek haa ay çok şaşırdım bende hiç olmadı öle bişi banamısın demedi valla yerımsenıben

Diyorum kiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.....!!!!!
bu ölçüleri ne zamanlar ölçüyorsunuz?Çünkü regl dönemine yaklaştıkça göğüsler kendinden zaten büyüyor.Ama sonra foss diye iniyor.

ben genelde akşamları ölçerdim bu sabah ölçtüm 2 cm büyük çıktı belki sabahları ödemli oluyodur sabahları ölçmemeliyiz diyebilrim akşam ölçüp bakıcam aynı çıkarsa ne mutlu bana sırnaşık şey

X