Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Santim olarak yazalm m?

günaydın kızlar kilo almak istiyorsan canım,keçiboynuzu pekmezi günde bir tatlı kaşığı iç 1 ayda kilo alırsın bide kuru kara üzüm yersen eminim hem kilo alacaksın hemde minişleri büyüteceksin bir taşla iki kuşkaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile3

canım hergün 2 tatlı kaşığı küç(kara üzüm çekirdeği tozu) bir sabah bir akşam olmak üzere ye,masaj yap hergün,buz gezdir masajı değişik yağlarla yapabilirsin çilek yağı,mersin yağı gibi,bide çok karıştırmadan şerbetçi otunu,rezeneyi,ısırgan otunu çay gibi demle iç günde iki bardak tabi bunların hepsini bir günde içme bir hafta rezene iç, bir hafta ısırgan otunu demle iç kafana göre takıl işte bide büyüyeceğine inanzemuszemuskaydirigubbakcemile3

canım valla dahada buyumeye devam edıyo zemuszemus bugun olcdum bayadır olcmuyodum 88 cm geldı 87 gelıodu reglıme de cok var daha yanı soguk sıcak cok fayda edıyo kan dolasımını hızlandırdıgı ıcın bıde buz masajı ve yagla masaj canım tavsıye ederım 6ay olacak ama nerdeyse duzenlı masaj yaptım hep ben:lepi:

kızz cok özendim sana yaaa:1rolleyes:ben de 1 aydır küç yiyom bi de yagla masaj yapıom memişlerime sana rakip olcam:jeyyar:

saolun tavsiyeleriniz için bu kara üzüm şeysinden alayım bakalım :KK70: bi taşla iki kuş :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

duştan sonra masaj yapmayı dene ve adacayı ısıgan otu bitkisel caylarını iç tabiki aşırı bir büyüme söz konusu degil ama dolgunluk var eskisiyle aradaki fark azda olsa farkediyor bence

belki 3 belki 4 cm bende umarım büyüme devam eder:)
buz yönteminide denicem ayrıca sanırım sıkılaştırıyor ve deforme olmayı önlüyor buz öyle degil mi?

bak şimdi bende gaza geldim, bende başlım o zaman kaydirigubbakcemile3

bu arada aklıma gelmişken bende bişey ekleyeyim.Üniversitede bir arkadaşım göğüslerini nasıl büyüttüğünü anlatmıştı.3 kız kardeşlermiş.Anneleri küçük yaştaa ölmüş. O yüzden babasıda hem annelik hem babalık yapmış. Gerçekten helal olsun o babaya kızlarının her derdiyle ilgilenmiş.Arkadaşım o sıralar liseye gdiyomuş ve göğüsleriniin küçük olduğunu neden büyümediğini babasına sormuş. Babası da ağzı so dolu leğende göğüslerini bi müddet beklet demiş.Kız bunu uygulamış ve gerçekten büyümüş.Bende şahidim :ecrin_bebek:
Şımdi bu başlığı görünce aklıma geldi. Ama bu saatten sonra yapsak fayda bulurmuyuz ki. Yaş kemale erdi :eek:lmaz: Sanırım onu uygulamak için ergenlik çağında olmak lazım...

günaydın kızlar kilo almak istiyorsan canım,keçiboynuzu pekmezi günde bir tatlı kaşığı iç 1 ayda kilo alırsın bide kuru kara üzüm yersen eminim hem kilo alacaksın hemde minişleri büyüteceksin bir taşla iki kuşkaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile3

tatlım aynısını ben yapıyorum kaydirigubbakcemile5 2 haftadır harnup pekmezi (zaten ona keçiboynuzu da diolar) 2 yemek kaşığı ve üstüne 1 tatlı kaşığı k.ü.ç yiyorum kaydirigubbakcemile2 masajı ihmal etme svgiyle kal opuyorumnanaktan

bu arada aklıma gelmişken bende bişey ekleyeyim.Üniversitede bir arkadaşım göğüslerini nasıl büyüttüğünü anlatmıştı.3 kız kardeşlermiş.Anneleri küçük yaştaa ölmüş. O yüzden babasıda hem annelik hem babalık yapmış. Gerçekten helal olsun o babaya kızlarının her derdiyle ilgilenmiş.Arkadaşım o sıralar liseye gdiyomuş ve göğüsleriniin küçük olduğunu neden büyümediğini babasına sormuş. Babası da ağzı so dolu leğende göğüslerini bi müddet beklet demiş.Kız bunu uygulamış ve gerçekten büyümüş.Bende şahidim :ecrin_bebek:
Şİmdi bu başlığı görünce aklıma geldi. Ama bu saatten sonra yapsak fayda bulurmuyuz ki. Yaş kemale erdi :eek:lmaz: Sanırım onu uygulamak için ergenlik çağında olmak lazım...

daha neler duycaz cidden ya kafamçokkarıştı acaba ben yapsam mı hala ergenlikteyim delikafadulden delikafadulden delikafadulden

doğrusu çok şaşırdım:) suyun içine başka bişiler de mi koydular acaba???? :KK70:

evet , ilginç bi yöntem , uygulaması bedava...
yok canım suyun içine bişey katmıyosun. soğuk suda göğüslerini bi müddet bekletiyosun, öyle demişti arkadaş...

o nası yapılır ki ya masanın üstüne koyup legeni öle mi egilmiş 10 dak belin agrır öle ayy cok ilginç yaakaydirigubbakcemile3

benimkide 92 cm :umursamaz: ama ölçü alınırken üzerimde gelinliğimin altına giyeceğim iç çamaşırım vardı sanırım bundan 4 cm fln küçük

Dedikleriniz insanı gaza getirecek türden ama bu ölçümleri ne zamanlar yapıyorsunuz ki?Regl dönemine yaklaştıkça göğüsler büyüyor,sonra foss diye iniyor :a015::a015:

2 ayda 5 cm (küç ve adaçayı sağolsun :KK70::KK70:)

hadi ya bende her sabah adaçayı içiom ve gece yatmadan önce bi tatlı kaşığı küç yiorm :lepi: ama ben başlayalı 3 hafa oldu umarım benimde senin gbi olur kaydirigubbakcemile5

Valla ben babasinin bunu bilmesine sasirdim o da mi ayni dertten yaniyormus zamaninda yoksa xDD
Neyse oke simdi bir legenin icine dolana kadar SOGUK su koyuyoruz ve 10dkk kadar bekletiyoruz da bunu kac kere yapicaz mesela hafta kac kere yapicaz? 1 kez yapinca oluyormu yoksa? Ve ne kadar sürede sonuc aliriz? Bende amma sordum heee;PP

X