Şansımız Temmuz Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 NGY

kızlar günaydın, kırmızıları gördüm bu sabah bir gün erken geldi üstelik. çokta ümidim yoktu zaten :KK19:

tatlım cuma sabahı yap olmadı pazartesiyi dene belirtlern varmı akıntın beyaz dışnda..

naz canım kasık ağrılarım var adet ağrıları gibi
benimde adetime 1 hft - 5 gün kala yaptığımda bir hayal çizgm vardı ve dedim sen bile hayalsinnn ve hamileyimmm :) bence sen hamilesin canım
keşke öyle olsa canım ne sevinirimmmmm

arkadaşlar merhaba

biraz uzun olacak ama çok bunaldım. bugün adet olmam gerekiyordu. gerçi daha gün bitmedi. benim eşim şehir dışına çalışıyo o yüzden ayda 3 en fazla 4 kere birlikte olabiliyoruz. bu ay hamile olduğumu düşünmüştüm. 1 hafta önce karnımın alt tarafında sızılar ve batmalar vardı. sevinmiştim.2 gün sonra durdu. tabi ben bu arada hergün test yaptım, çok erken olmasına rağmen ama negatifti. bazen sabah akşam bile yaptım. bugün birden bire başım dönmeye ve hafif hafif midem bulanmaya başladı. ama psikolojik değil. hiç aklımda yokken birden başladı çünkü. bende üstüne tekrar test yaptım ama yine tek çizgi. acana erkenmi davranıyorum. yoksa bunların hiçbiri hamilelik belirtisi değilmi.

lanet olsun demek istemiyorum ama az önce adet oldum. çok kötüyüm

Saskinnn canim bak cok erken daha adete 2 gun kala yap testi. o bile erken aslinda. Hamilesindir insallah ama hamile degilsen bile hayalkirikligina ugrican. cok üzülürsün. Sabret guzelim be. 2 gun daha...

hamile değilim zaten adet ağrılarım başladı

annem kızıyor bana aferin kızım beynine adet olacağım diye sinyalleri gönder diyor. düşünmekten hasta oldum canım midem bulanıyor başım ağrıyor yatıyordum ama geçmiyor[/QUOT

adet oldnmu ?? yoksa hastamısın ? cnm bnm ya çok düşünyrsn elnde değil blyrm ama kndni bi rahatlatsn bişeler yapsn farklı kafanı dağıtsn...

tatlım adet ağrılaryla gebelk belrtileri ayndr kırmızıları görmdkçe umudunu yitrme dilerim hamişsindr...müjdeli haberler istyrzzzzzzzzzz:KK49:

annem kızıyor bana aferin kızım beynine adet olacağım diye sinyalleri gönder diyor. düşünmekten hasta oldum canım midem bulanıyor başım ağrıyor yatıyordum ama geçmiyor

canım adet olmadım ama kötü üşütmüşüm midem kötü başım çoook ağrıyor zaten çocukluğumdan beri başım ağrısa midem bulanır

canım adet olmadım ama kötü üşütmüşüm midem kötü başım çoook ağrıyor zaten çocukluğumdan beri başım ağrısa midem bulanır

rreflümü var mideye vuru stresdn ...geçmiş olsn..ama şunu demeden geçemycğim hamile kalıncada ilk ay bünyesi zayf olanlar üüşüttklerni zanndyrlar..dilerim kırmızıları görmzsnn cnmmmm müjdli hberler verrsnn

rreflümü var mideye vuru stresdn ...geçmiş olsn..ama şunu demeden geçemycğim hamile kalıncada ilk ay bünyesi zayf olanlar üüşüttklerni zanndyrlar..dilerim kırmızıları görmzsnn cnmmmm müjdli hberler verrsnn

yok reflü yok canım Allahtan bir o yok onun dışında herşey mevcut :))) inşaallah canım hepimizin hayırlı haberlerini alırız

X