Şansımız Temmuz Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 NGY

Canımcım korkma hamile bile olsan şu anda bebekle anne bağı tam olarak sağlanmadığından sıkıntı olmaz
İnşallah bebiş haberini alırız en kısa sürede:KK66:

teşekkürler canım inşallah öyledir gerçi ortada birşey yok ama kısmet :KK70:

günaydın arkadaşlar benimde adetim 2 gün gecikti ama hiç bi belirtim yok bu ay tamda yumurtlama günlerini denk getirdiğimi sanmıştım bilmiyorum ama heran adet olcakmışım gibi bi his var içimde adet gecikmesi dışındada hiç bi belirtim yok malesef:KK50:

sanırım hepimiz öyle hissediyoruz. hayırlısı olsun...

benim ilk hamileliğimde adet ağrısı gibi ağrı olmuştu, adetim yaklaşınca ben de demiştim herhalde bu ay da olmadı ama çok aşırı halsizdim, bir de 2 kez tavuk yerken bir anda midem bulanmıştı ama hemen geçmişti, oğlum oldu Allah bahtını açık etsin beni ona onu da bize bağışlasın, şimdi ikinciyi istiyorum belki ben de hamileyimdir diyorum ama henüz bir belirti yok hayırlısı

benimde adet ağrılarım başladı gibi ... acaba bebiş olabilir mi...

kızlarr 11 inde yumurtlamam oldu
yumurtlamamdan 3 gün sonra test yaptım çok çok silikti..
bugn yaptım bayaa artmış çizgi koyulaşmış..
acaba hamile miyim,bu şekilde öğrenen çok kişi okumuştum..
inşallah bende hamileyimdir. :)

evet bende okudum sanırım olabiliyor ... inşallah hamilesindir arkadaşım ...

teşekkürler canım inşallah öyledir gerçi ortada birşey yok ama kısmet :KK70:

sanırım hepimiz öyle hissediyoruz. hayırlısı olsun...

benimde adet ağrılarım başladı gibi ... acaba bebiş olabilir mi...

Kısmet tabi ki ama inşallah olur da seneye bebişlerimizi kucağımıza alırız
Gerçi benim adet olacakmışım gibi sancım var bugün ama hayırlısı bakalım:)

İnşallah hamilesindir de hayırlı haberlerini alırız canım:)

hala adet olmadım 4 gün geçti üzerinden dün test yaptım silik çizgi çıktı ama hiç bi belirti yok göğüslerim bile acımıyo hemde hiç acımıyo böyle olan varmı bu belirsizlik beni deli ediyor :44:

hala adet olmadım 4 gün geçti üzerinden dün test yaptım silik çizgi çıktı ama hiç bi belirti yok göğüslerim bile acımıyo hemde hiç acımıyo böyle olan varmı bu belirsizlik beni deli ediyor :44:[/QUOT

herkesde belirti olmuyo zaten sen zaten adet gecikmesiyle en büyük belirtiyi yaşıyorsun :) inşş hamişsindir bence hemen kan testi yaptır güzel haberlerini bekliyorum inşş bebişin seninledir.

hala adet olmadım 4 gün geçti üzerinden dün test yaptım silik çizgi çıktı ama hiç bi belirti yok göğüslerim bile acımıyo hemde hiç acımıyo böyle olan varmı bu belirsizlik beni deli ediyor :44:[/QUOT

herkesde belirti olmuyo zaten hem sen adet gecikmesiyle en büyük belirtiyi yaşıyorsun :) inşş hamişsindir bence hemen kan testi yaptır güzel haberlerini bekliyorum inşş bebişin seninledir.

Arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba,

Siteyi bir süredir takip ediyorum. Aranızdaki dayanışma, hoş sohbet sayesinde ben de üye olmaya karar verdim.
Ben üç aylık evliyim. Ve eşim de ben de hep büyük bir ailenin özlemini çektik dolayısıyla neredeyse evlenir evlenmez bebeğimize olan hasretimizi gidermek adına çalışmalara başladık.
Bu ay ilk defa yumurtlama dönemini dikkate alarak düzgün bir şekilde birlikte olduk. Adet günüm 22 Haziran'dı geçen ay, yumurtlamam da 5 Temmuz'da gerçekleşti. Ben on temmuzdan itibaren ara sıra baş dönemeleri, kasık ağrısı ve sanki adet görecekmişim gibi bir yanma hissediyorum rahimde. Kasık ağrım neredeyse iki gün sürdü 10-11 Temmuz gibi. Sonra da koyu renk idrar ve keskin kokulu garip sanki çok yoğun bir idrar olmaya başladı. En garibi de bağırsaklarımdaki düzensizlik ve sanki adet olacakmışım gibi sürekli şiş karnım. Bir de dikkatimi çeken olay çok rüya görüp geceleri neredeyse hiç uykumun olmaması. Bunlar kendimde gördüğüm çok belirgin değişiklikler. Ama çoğunuzun belirttiği gögüs ağrısı, hassasiyeti bende dün yani regl tarihime 3 gün kala başladı.

Ay bilemiyorum nolur bana bir akıl fikir verin=/ Hem çok heyecanlıyım hem de kafam çok karışık. Bunlar belirtiler gibi duruyor mu? Sizce test yaptırsam ya da yapsam mı ne dersiniz? Kimseyle de konuşamıyorum çünkü herkes sürekli sormasın diye aile ve arkadaşlara da söylemiyoruz. Bir tek siz varsınız şu an .
Yardım bekliyorum sizden.

herkesde belirti olmuyo zaten hem sen adet gecikmesiyle en büyük belirtiyi yaşıyorsun :) inşş hamişsindir bence hemen kan testi yaptır güzel haberlerini bekliyorum inşş bebişin seninledir.

inşallah canım ama işten izin almak sorun olursa diye alamıyorum bu ay 2 izin kullandım çünkü tşkler ii dileklerin için rabbim hepimizin hakkında hayırlısını versin inşallah

Arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba,

Siteyi bir süredir takip ediyorum. Aranızdaki dayanışma, hoş sohbet sayesinde ben de üye olmaya karar verdim.
Ben üç aylık evliyim. Ve eşim de ben de hep büyük bir ailenin özlemini çektik dolayısıyla neredeyse evlenir evlenmez bebeğimize olan hasretimizi gidermek adına çalışmalara başladık.
Bu ay ilk defa yumurtlama dönemini dikkate alarak düzgün bir şekilde birlikte olduk. Adet günüm 22 Haziran'dı geçen ay, yumurtlamam da 5 Temmuz'da gerçekleşti. Ben on temmuzdan itibaren ara sıra baş dönemeleri, kasık ağrısı ve sanki adet görecekmişim gibi bir yanma hissediyorum rahimde. Kasık ağrım neredeyse iki gün sürdü 10-11 Temmuz gibi. Sonra da koyu renk idrar ve keskin kokulu garip sanki çok yoğun bir idrar olmaya başladı. En garibi de bağırsaklarımdaki düzensizlik ve sanki adet olacakmışım gibi sürekli şiş karnım. Bir de dikkatimi çeken olay çok rüya görüp geceleri neredeyse hiç uykumun olmaması. Bunlar kendimde gördüğüm çok belirgin değişiklikler. Ama çoğunuzun belirttiği gögüs ağrısı, hassasiyeti bende dün yani regl tarihime 3 gün kala başladı.

Ay bilemiyorum nolur bana bir akıl fikir verin=/ Hem çok heyecanlıyım hem de kafam çok karışık. Bunlar belirtiler gibi duruyor mu? Sizce test yaptırsam ya da yapsam mı ne dersiniz? Kimseyle de konuşamıyorum çünkü herkes sürekli sormasın diye aile ve arkadaşlara da söylemiyoruz. Bir tek siz varsınız şu an .
Yardım bekliyorum sizden.

hoşgeldin kesinlikle bu sitede herkesin beklentisi aynı olunca paylaşımlar yardımlaşmada çok güzel oluyor gebelik bölümünü baktıysan aslında yazdığın belirtileri burdaki herkes her ay yaşıyor :KK43: hüsrana uğramamak için biliyorum kolay değil ama bence adetin en az 1-2 gün geçmesini bekle bende 3 aydır deniyorum heray aynı şeyleri yaşamaktan artık düşünmemeye çalışıyorum inşş belirtilerin doğru çıkarda güzel haberlerini alırız..

bakalım temmuz şansım olacakmı ... regl olmama bir hafta var ama ben dayanamayıp bu akşam test yapacağım tabi eşim gelirken test alıp gelirse... çok merak ediyorum...

bencede hayırlısı ... bende çok üzüleceğimi düşünüyordum ama sonra kendi kendme hayırlısı nasıl olacaksa o zaman olsun diye düşündüm... bence her güzel şey için uygun bir zaman vardır ...
Canim öyle bi anlik bi tepki iste.. Allahtan herzaman hayirlisini isteyelim.. Dedigin gibi :) Belli bi vakti vardir.. Hayirli zamanda nasip edecektr Rabbim ins..
bakalım temmuz şansım olacakmı ... regl olmama bir hafta var ama ben dayanamayıp bu akşam test yapacağım tabi eşim gelirken test alıp gelirse... çok merak ediyorum...

Canim ya 1 hafta öncesinden çikmaz bence.. 1 haftacik kalmis bekle canm biliyorum çok zor bende alip yapmistim habire ama alip yaptigimda negatif çiktiginda çok üzüldüm ve pisman oldum yaptigima.. adet gecikmesini bekle :KK16: Ins hamilesindir

hala adet olmadım 4 gün geçti üzerinden dün test yaptım silik çizgi çıktı ama hiç bi belirti yok göğüslerim bile acımıyo hemde hiç acımıyo böyle olan varmı bu belirsizlik beni deli ediyor :44:

SENAYYyyyyy:KK76: HEycanlandim kiz :KK9::KK9: ins hamissindir :KK62::KK62: Benimki gecikmeye bile firsat vermeden 4 gün erken oldum :KK9: Olsun hayirlisi artik düsünmicem Rabbim nezamana nasip ederse..
ama ben senin yerinde olsam çatlardim duramazdim :KK9: git kan testi yaptir yaaaa merak ediyorum özelden bana bildir cnm bu aralar pek giremiyorum :KK52: Allahtan hayirlisi

inşallah canım ama işten izin almak sorun olursa diye alamıyorum bu ay 2 izin kullandım çünkü tşkler ii dileklerin için rabbim hepimizin hakkında hayırlısını versin inşallah

Bence bir idrar testi daha yap görümcemin ilk önce silik çıkmıştı akşamına yaptığı idrar testinde gayet belirgin çıktı ve bildiğim kadarıyla poliklinik ve özel hastanelerde 24 saat yaptırabiliyorsun kan testini bilgin olsun. İnşallah iyi haberler verirsin bizlere de:)

çok teşekkürler elvancım rabbim herkese hayırlısıyla nasip etsn inşallh ama bu belirsizlik öyle sinir bişey ki sadece adetm gecikti ama belirtileri okuyorum ilk haftalarda göğüs ağrısından idrar sıklığından falan bahsediyo yok anam yok ne göğsüm ağrıyo ne idrarım sık geliyo hatta eskiden bile daha az çıkıyorum tuvalete herkeste aynı belirti olmaz deniyor tamam ama ne bileyim hayırlısı olsun herkes için :KK50:

kızlar size bir sorum var..yaklaşık 5 aydır tedavi görüyorum. 2ay serophene ve catlama ignesi ile denedik olmadı,sonraki ay rahim filmi cekildik şükür temiz cıktı bu sürecte adetlerim 28 gün -30 gün ve en fazla 32 günde geldi ..bu ay doktorum femara diye bir ilaç verdi yumurta uyarıcı ve catlama ignesi..ama bu ay 35. gündeyim ve gelmedi hala adetim..ilacın yan etkisi olabilir mi _? ya da sıcakların?? test yapmadım tatildeydim yeni geldim ama her gün biraz karnım agrıyor tamam bugün gelecek kesin diyorum ama tık yok..

kızlar size bir sorum var..yaklaşık 5 aydır tedavi görüyorum. 2ay serophene ve catlama ignesi ile denedik olmadı,sonraki ay rahim filmi cekildik şükür temiz cıktı bu sürecte adetlerim 28 gün -30 gün ve en fazla 32 günde geldi ..bu ay doktorum femara diye bir ilaç verdi yumurta uyarıcı ve catlama ignesi..ama bu ay 35. gündeyim ve gelmedi hala adetim..ilacın yan etkisi olabilir mi _? ya da sıcakların?? test yapmadım tatildeydim yeni geldim ama her gün biraz karnım agrıyor tamam bugün gelecek kesin diyorum ama tık yok..

canım bir idrar testi yapsana belki hamile olabilirsin

yarın sabahtan yapayım diye düşünüyorum şimdi cıkmaz bi umut sabah idrarı degildi de ondandır da kendi kendime kurar dururum:) sabahı beklmeye karar verdim:):) gerci artık hic bir belirtiye kulak asmayacaktım kendi kendime söz verdim..bu testlere verdiğim paranın da haddi hesabı yok:):) umut böyle birşey sanrım:)hayırlısı artık.. duruma göre yazarım tekrar

X