Şansımız Temmuz Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 NGY

canlarımmmmmm benimmmmmm kk nın melekleriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :)

kızlar çok yoğun çalışıyorummmm :KK43: üzgünümmm sizlerden çok uzak kaldım birde patron bizim kata taşındı sörf yapamıyorummmm :KK43: ve evimde net yok eşim almıyor ben başında dururum diyede eve gidiyorum deli gibi yorgun oluyorum kızlar sabah nasıl oluyor bilmiyorum geceleri uykularımda bölünmeye başladı çok zor ama güzell :) dün hastaneye gittim kontrolüm için kalp atışlarını gördük çok şükür bebişiminnn pıt pıt pıt hahahahaa
sevdalımmmm sen liste yaparmısın ben ilgilenemiyorum bu aralar topikleee çok özledim sizleriii allaha emanet olun

Son düzenleme:
arkadaşlar merhaba

biraz uzun olacak ama çok bunaldım. bugün adet olmam gerekiyordu. gerçi daha gün bitmedi. benim eşim şehir dışına çalışıyo o yüzden ayda 3 en fazla 4 kere birlikte olabiliyoruz. bu ay hamile olduğumu düşünmüştüm. 1 hafta önce karnımın alt tarafında sızılar ve batmalar vardı. sevinmiştim.2 gün sonra durdu. tabi ben bu arada hergün test yaptım, çok erken olmasına rağmen ama negatifti. bazen sabah akşam bile yaptım. bugün birden bire başım dönmeye ve hafif hafif midem bulanmaya başladı. ama psikolojik değil. hiç aklımda yokken birden başladı çünkü. bende üstüne tekrar test yaptım ama yine tek çizgi. acana erkenmi davranıyorum. yoksa bunların hiçbiri hamilelik belirtisi değilmi.

arkadaşlar merhaba

biraz uzun olacak ama çok bunaldım. bugün adet olmam gerekiyordu. gerçi daha gün bitmedi. benim eşim şehir dışına çalışıyo o yüzden ayda 3 en fazla 4 kere birlikte olabiliyoruz. bu ay hamile olduğumu düşünmüştüm. 1 hafta önce karnımın alt tarafında sızılar ve batmalar vardı. sevinmiştim.2 gün sonra durdu. tabi ben bu arada hergün test yaptım, çok erken olmasına rağmen ama negatifti. bazen sabah akşam bile yaptım. bugün birden bire başım dönmeye ve hafif hafif midem bulanmaya başladı. ama psikolojik değil. hiç aklımda yokken birden başladı çünkü. bende üstüne tekrar test yaptım ama yine tek çizgi. acana erkenmi davranıyorum. yoksa bunların hiçbiri hamilelik belirtisi değilmi.

cnm bekle 4gün ble silik oçıkıyo herksnki bir olmuyo dilerim hamişsindr....baş dönmsi mide bulntısı zaten battn snra oluyo hamiş olma ihtmaln var yaniii..test yapma birzz beklee tatlım

canım neden öle düşündün ki niye istemeyelim herkesin rabbim gönlüne göre versin bence sen yanlış anlamışsın çocuğu hiç olmayanlar kendi dertlerini düşündükleri için olanları belki anlamıyorlar bi tane olsaydı benimde diye yanii bu kıskançlık hasetlik asla deil herkes kendi derdiyle boğuşuyor ancak kendileri gibi biri çıkınca birbirleriyle ortak olduu için dertleri daha iyi anlaşıyorlar hepsi bu inşallah rabbim sanada nasip eder gönlüne göre hayırlı ve tez zamanda inşallah ve hepimize inşallah

iste bende tam bunu soyluyorum yani hic olmayanlar olanlara neden katilar,,,anlayanlar haric tabiki ama diyorumya acikca bi elestiri aldim,,,dun yine benzer olunca artik dayanamadim hem bir konuda hem burda boyle yazmak geldi icimden bende 1 sene bekledim istedim hic bi sorun yokken bi turlu olmuyordu yani zorluklardan gectim ama hic bir cocukluyu veya hamileyi kiskanmadim hor gormedim yani bilmiyorum insanlar neden boyleler....

tatlım nagişde bebeğinin heyecannda bide sanrm çalıişyrdu:)))yoksa ilgilenmezmii :=)= nagişin yerine ben sennle ilgilenirim adet olmaman süper cnmmmm:)) hadi ya artık müjdeli haberler verrrrrr

saol canim benim inss bakalim hayirlisi olsun...

Canım bencede yanlış anlamışsındır. Herkesin en doğal hakkıdır 3tane 4 tane daha az daha çok çocuk istemeye, buna kimsenin karışmayada hakkı yok. Hayat senin hayatın kendi isteklerin doğrultusunda yaşamalasın.

evet aynen oyle herkesin hayati kendisine bagli,,,ister 10 tane dogurur ister bi tane ama iste neyse canim bu aralar kendimi ifadede gucluk cekiyorum galiba =)))

canlarımmmmmm benimmmmmm kk nın melekleriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :)

kızlar çok yoğun çalışıyorummmm :KK43: üzgünümmm sizlerden çok uzak kaldım birde patron bizim kata taşındı sörf yapamıyorummmm :KK43: ve evimde net yok eşim almıyor ben başında dururum diyede eve gidiyorum deli gibi yorgun oluyorum kızlar sabah nasıl oluyor bilmiyorum geceleri uykularımda bölünmeye başladı çok zor ama güzell :) dün hastaneye gittim kontrolüm için kalp atışlarını gördük çok şükür bebişiminnn pıt pıt pıt hahahahaa
sevdalımmmm sen liste yaparmısın ben ilgilenemiyorum bu aralar topikleee çok özledim sizleriii allaha emanet olun
canim benimmm sen iyi ol bebis iyi olsundaaa gerisi bos tatlim liste isini bir baska arkadas yapsin canim yaaa ben bugun gidiyorum turkiyeye bakamam ilgilenem kizlar beni haslar sonraa =))))

cnm bekle 4gün ble silik oçıkıyo herksnki bir olmuyo dilerim hamişsindr....baş dönmsi mide bulntısı zaten battn snra oluyo hamiş olma ihtmaln var yaniii..test yapma birzz beklee tatlım

sağol canım. öyle çok istiyorumki bebeğimi. çünkü şansım çok az. eşimle ayda 3 kere anca beraberiz. belki o önemli günlere bile denk gelmiyodur.

arkadaşlar merhaba

arkadasım canını sıkmak ıstemm ama bence pskıolojık .. cunku bnmde bu ay aadetım 9 gun gectı kesın hamıleım dedım 4 ddefa ıdrar 1defa da kan testı yaptrdım negatf cıktı bugun gene gdecektım kan testı yaptrmaya ama dun hastalandım..:KK43: allah hepınımızın gonlune gore verır ınsallah..ınsallah ben yanılıorumdr hamılesındır guzel haberlerını alırz..

iste bende tam bunu soyluyorum yani hic olmayanlar olanlara neden katilar,,,anlayanlar haric tabiki ama diyorumya acikca bi elestiri aldim,,,dun yine benzer olunca artik dayanamadim hem bir konuda hem burda boyle yazmak geldi icimden bende 1 sene bekledim istedim hic bi sorun yokken bi turlu olmuyordu yani zorluklardan gectim ama hic bir cocukluyu veya hamileyi kiskanmadim hor gormedim yani bilmiyorum insanlar neden boyleler....

boşver canım dikkat edersen kıskananlar asla istediği mutluluğu yakalayamaz kendin için istediğini mü'min kardeşin içinde istemedikçe tam iman etmiş olmazsınız diye bi hadis var sen boşver biz herkes için herşeyin hayırlısını diliyoruz onlarda o eleştiriyi yaptıysa üzüntüsünden yapmıştır onladrıda anlamak lazım rabbim hepimizin gönlüne göre versin aminn

sağol canım. öyle çok istiyorumki bebeğimi. çünkü şansım çok az. eşimle ayda 3 kere anca beraberiz. belki o önemli günlere bile denk gelmiyodur.

cnm bnm hakknda hayrlısı olsun zor bir durum ama oldktn snra bikerede bile tutunyr bebişin :)) inşllh bebişin tutunmşdr cnm...

boşver canım dikkat edersen kıskananlar asla istediği mutluluğu yakalayamaz kendin için istediğini mü'min kardeşin içinde istemedikçe tam iman etmiş olmazsınız diye bi hadis var sen boşver biz herkes için herşeyin hayırlısını diliyoruz onlarda o eleştiriyi yaptıysa üzüntüsünden yapmıştır onladrıda anlamak lazım rabbim hepimizin gönlüne göre versin aminn

aminnn saol canim tabiki en basta oyle kim ne derse desin rabbim kimsenin kucagini evlatsiz birakmasin insaallah....

kizlarr az once test yaptim ve negatif sonuc nedense hic uzulmedim galiba annecigime kavusacak olmamin sebebi =))) birazdan yola cikacagiz butun hepinizde rabbim emanet olun haklarinizi helal edin dilerim rabbim hepinizin kucagina birer evlat versin guzel haberlerinizi alayim bakin hhamile kalanlar bana soylemezseniz hepinizede kusreim netim olursa arada kacar kacar yazarim size....hepinizi rabbime emanet ediyorum kendinize iyi bakin allahima emanetsiniz hoscakalin kizlar.....

kizlarr az once test yaptim ve negatif sonuc nedense hic uzulmedim galiba annecigime kavusacak olmamin sebebi =))) birazdan yola cikacagiz butun hepinizde rabbim emanet olun haklarinizi helal edin dilerim rabbim hepinizin kucagina birer evlat versin guzel haberlerinizi alayim bakin hhamile kalanlar bana soylemezseniz hepinizede kusreim netim olursa arada kacar kacar yazarim size....hepinizi rabbime emanet ediyorum kendinize iyi bakin allahima emanetsiniz hoscakalin kizlar.....

Ama umudunu kirma canim,daha adet olmadin.

tatlımmm üzülme gel ağustos topiğimize hakknda hayırlısı olsun cnmm bnmm üzme bizde gördk kırmızı kartı ağustostayızz hayırlısı olsn..

tşk. ederim canım benim üzülmemeye çalışıyorum elimde değil hakkımızda hayırlıs olsun ağustos topiğine geliyorum inş.hepimize uğurlu gelir

Canim üzülme, bu regliden sonra biraz düsünmeyeye çalis, baska seylere odakla kendini stres yapma ins önümüzdeki ay olur.. Nezamandir istiyosun ?

haklısın canım kendimi işe odakladım önmuhasebe işi yapıyorum o da başlıbaşına stres aslında inş.Allah isteyen herkese versin on aydır uğraşıyoruz canım ama 1,5 senedir istiyorum sağlık problemlerimden dolayı hep ertelemiştim...

cnm bnm hakknda hayrlısı olsun zor bir durum ama oldktn snra bikerede bile tutunyr bebişin :)) inşllh bebişin tutunmşdr cnm...

canım seni arıyordum karışık olmasın diye açıklanır şekilde yazacağım şimdi döllenmeden 9-10 gün sonra bhcg salgılanıyormuş okuduğuma göre ama ben döllenme ne zaman oldu bilemiyorum da tahminim geçen salı yada çarşamba salı günü oldu desem çoook erken oldu kan testi. birde bişey daha var malesef ki beyaz akıntım başladı ve nedense hep adetten önce oluyor bende beyaz krem kıvamında

haklısın canım kendimi işe odakladım önmuhasebe işi yapıyorum o da başlıbaşına stres aslında inş.Allah isteyen herkese versin on aydır uğraşıyoruz canım ama 1,5 senedir istiyorum sağlık problemlerimden dolayı hep ertelemiştim...

Allah sabir versin ve en kisa zamanda nasip etsin canim.. Isindede kolaylik versin..
Geçmis olsun bu arada

yahu heycandan olecem nerdeyse hem annecigime kavusacagim hem adet olmadimmm =)))) kizlarrrr dunki karin agrilarim yerini sirt agrilarina birakti bakalim ne olacak sonuc dun yatamadim bi turlu cok fena acidi sirtim,,,sizler nasilsiniz bakalim hersey yolundami canlarimmm,,,kiz nagihaaannnnnn allah iyiliginizi versin niye hic ugramiyorsun kizzzzzzzzz actin topikleri saldin bizi iceriye sen yoksun ortadaaa anacim bak acik goruyom seni bagzen yazmiyosun kusecem ben bak heeeeeeeeeeee =(((((
butun gun aklimdaydin seni merak ediyodum adet oldumuki diye gecirdim durdum aklimdan. Allahim hakkinda hayirlisini versin canim

bir zamanlar bende bebegim olsun diye calistim ugrastim kimden yardim istedimse her zaman guzel bi cevap aldim ilgilendiler cevap verdiler <genelleme olarak soyluyorum> bunu herkes yasamistir eminim,,,simdi ise ikinci cocugu dusundugumu soyledigimde bir horlanma bir saygisizlik belirti yazsak boyle bi vurdum duymazlik aceba akillarinda sunumu dusunuyolar zaten var bir cocugun daha neyin derdindesinmi diyolar insanlar ne kadar bencil olmus sanki kendileri ilki yakalasalar ikinciyi istemyecekler sirf bu yuzden bagzen kk dan nefret ediyorum,,,gecen aylarda diger uyeligimle actigim bir konuda bana agir elestriler geldi zaten bir cocugun var daha neyin hirsini yapiyorsun diye cevap verdiler inanin bana bu tur agir sozlerden dolayi bebek fikrini aklimdan kaldirdim bi sure cok gucume gitti aceba dedim gercektenmi hirs yapiyorum diye kendimi uzdum bir bos cenesek yuzunden.... aceba bu kk sadece ilk cocugu olacak kisiler icinmi ikinciyi istesek aceba kendilerimi karnini doyuracak bakacak besleyecek veya doguracak Allah buyuk diyor butun herkese ayirt etmeden dua ediyorum KALBINIZI FERAH TUTMADIKCA KENDIN ICIN ISTEDIGINI DIN KARDESIN ICIN ISTEMIYORSAN HANGI MUSLUMANLIKTAN BAHSEDIYORSUN...tek cocukla kalan binlerce insan var sonradan kadinda veya erkekte problem olupta birdaha bebegi olmayan bircok kisi taniyorum bizimde ikinciyi istememiz sucmu hatami yine sabah sabah canim skildi yaaa =((((( DUNYA UZERINDE SIRF SIZ YASIYORMUS GIBI YASAMAYIN UNUTMAYIN MILYONLARCA INSAN VE HAYVAN VAR VE UNUTMAYINKI HERSEY SADECE CANLILAR ICINDIR.....DOGURMAKTA COGALMAKTA ALLAH'IN BIZE EMRIDIR PEYGAMBER SUNNETIDIR SAKIN IKINCI VEYA UCUNCUYU ISTEYEN KIMSEYI KINAMAYIN ACELE EDIYORSA VARDIR BIR NEDENI SONUCTA SIZ BAKMAYACAKSINIZ O COCUGA........

yok anam hamile bu kiz:)) alingan ve kirilgan:)) ya kuzu bosver milleti. degisik huy ve karakterde dolu insan var. sen seni anlayanlarla muhattap ol yeter :)

canım seni arıyordum karışık olmasın diye açıklanır şekilde yazacağım şimdi döllenmeden 9-10 gün sonra bhcg salgılanıyormuş okuduğuma göre ama ben döllenme ne zaman oldu bilemiyorum da tahminim geçen salı yada çarşamba salı günü oldu desem çoook erken oldu kan testi. birde bişey daha var malesef ki beyaz akıntım başladı ve nedense hep adetten önce oluyor bende beyaz krem kıvamında

bende o dedigin beyaz krem akinti hamileliklerimde olmustu. test yapmadan o akintidan anlamistim gebe oldugumu:)) hakkinda hayirlisi olsun canim. rabbim yüzünü guldursun..

butun gun aklimdaydin seni merak ediyodum adet oldumuki diye gecirdim durdum aklimdan. Allahim hakkinda hayirlisini versin canim

yok anam hamile bu kiz:)) alingan ve kirilgan:)) ya kuzu bosver milleti. degisik huy ve karakterde dolu insan var. sen seni anlayanlarla muhattap ol yeter :)

bende o dedigin beyaz krem akinti hamileliklerimde olmustu. test yapmadan o akintidan anlamistim gebe oldugumu:)) hakkinda hayirlisi olsun canim. rabbim yüzünü guldursun..

inşaallah canım teşekkür ederim

kızlar günaydın, kırmızıları gördüm bu sabah bir gün erken geldi üstelik. çokta ümidim yoktu zaten :KK19:

X