Şansımız Temmuz Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 NGY

Allah yolculugunu kolaylastirsin canim. boyama defteri falan ise yararmi acaba bebisimize

Canimmmmmm :) Buraya yazmaya basladim evet bakalim ins Temmuz ayi sansli gelir
Bizim topikten bikaç kisi daha var :) Naber

iyi diyelim iyi olsun bugün kasık ağrısı için doktora gittim bat a 7 gün falan var bhcg 0.82 çıktı şimdi heyecanla bekliyorum acaba yükselecekmi

evet bugün çok sinirlendim eşime, sonra oturduk konuştuk, ağladım biraz . Ben evlenir evlenmez çocuk istiyordum , hiç beklemeyecektim hesapta, derken vajinismus belası çıktı karşıma... Yanlış ellerde tedavi umudu arayınca boşanmanın eşiğine geldim . Sonra çok şükür doğru doktoru değiştirdim, Allah razı olsun doktordan. Hem vajinismus çözüldü hemde aklımdaki boşanma düşünceleri azaldı. Şimdi boşa geçirdiğim yıllara yanıyorum, yaşta geçiyor, o yüzden beklemek istemiyorum .
Biraz rahat olmak lazım bu kadar stres yaparsamda olmaz, aman ne yapsam olmuyor işte , yine stres oluyorum .
Ben ovulasyon movulasyon hiçbişi hissetmiyorum ,
herhangi biri bana yanlış yapsa sonu fena olcak , eşimde biliyor, geri adım atıyor, şöyle ağız tadıyla bir kavga edemedim . Şaka bir yana bende korkuyorum ben bu kadar doluyken ters birine çatıcam yada eşimin tersine gelicem, ağzımın payını alıp oturucam , fazla kaşınmamak lazım , o yüzden içimde yaşıyorum gerginliğimi :18:.

Geçen ay o kadar hevesle bekledim ki bebişi Ama umutlarım boşa çıktı ve bu ayda içimden hiçbirşey gelmiyor... Ya tamamen boşverdim yada kendimi kandırıyorum:s Bilmiyorum ya of
Sizde durumlar ne kızlar? Varmı bebiş müjdesi?

yahu heycandan olecem nerdeyse hem annecigime kavusacagim hem adet olmadimmm =)))) kizlarrrr dunki karin agrilarim yerini sirt agrilarina birakti bakalim ne olacak sonuc dun yatamadim bi turlu cok fena acidi sirtim,,,sizler nasilsiniz bakalim hersey yolundami canlarimmm,,,kiz nagihaaannnnnn allah iyiliginizi versin niye hic ugramiyorsun kizzzzzzzzz actin topikleri saldin bizi iceriye sen yoksun ortadaaa anacim bak acik goruyom seni bagzen yazmiyosun kusecem ben bak heeeeeeeeeeee =(((((

bir zamanlar bende bebegim olsun diye calistim ugrastim kimden yardim istedimse her zaman guzel bi cevap aldim ilgilendiler cevap verdiler <genelleme olarak soyluyorum> bunu herkes yasamistir eminim,,,simdi ise ikinci cocugu dusundugumu soyledigimde bir horlanma bir saygisizlik belirti yazsak boyle bi vurdum duymazlik aceba akillarinda sunumu dusunuyolar zaten var bir cocugun daha neyin derdindesinmi diyolar insanlar ne kadar bencil olmus sanki kendileri ilki yakalasalar ikinciyi istemyecekler sirf bu yuzden bagzen kk dan nefret ediyorum,,,gecen aylarda diger uyeligimle actigim bir konuda bana agir elestriler geldi zaten bir cocugun var daha neyin hirsini yapiyorsun diye cevap verdiler inanin bana bu tur agir sozlerden dolayi bebek fikrini aklimdan kaldirdim bi sure cok gucume gitti aceba dedim gercektenmi hirs yapiyorum diye kendimi uzdum bir bos cenesek yuzunden.... aceba bu kk sadece ilk cocugu olacak kisiler icinmi ikinciyi istesek aceba kendilerimi karnini doyuracak bakacak besleyecek veya doguracak Allah buyuk diyor butun herkese ayirt etmeden dua ediyorum KALBINIZI FERAH TUTMADIKCA KENDIN ICIN ISTEDIGINI DIN KARDESIN ICIN ISTEMIYORSAN HANGI MUSLUMANLIKTAN BAHSEDIYORSUN...tek cocukla kalan binlerce insan var sonradan kadinda veya erkekte problem olupta birdaha bebegi olmayan bircok kisi taniyorum bizimde ikinciyi istememiz sucmu hatami yine sabah sabah canim skildi yaaa =((((( DUNYA UZERINDE SIRF SIZ YASIYORMUS GIBI YASAMAYIN UNUTMAYIN MILYONLARCA INSAN VE HAYVAN VAR VE UNUTMAYINKI HERSEY SADECE CANLILAR ICINDIR.....DOGURMAKTA COGALMAKTA ALLAH'IN BIZE EMRIDIR PEYGAMBER SUNNETIDIR SAKIN IKINCI VEYA UCUNCUYU ISTEYEN KIMSEYI KINAMAYIN ACELE EDIYORSA VARDIR BIR NEDENI SONUCTA SIZ BAKMAYACAKSINIZ O COCUGA........

hamile olduğunu öğrenen arkadaşlar adete yakın bir kuruluk oluyor ya hamile kaldığınız ayda kuruluk oldumu yoksa akıntı mı oldu ordanda anlayabilir miyiz

hamile olduğunu öğrenen arkadaşlar adete yakın bir kuruluk oluyor ya hamile kaldığınız ayda kuruluk oldumu yoksa akıntı mı oldu ordanda anlayabilir miyiz

benim akıntım sıklaştı ama akıntım koyu değildi akışkandı...hiçbirşeyden belli olmuyor emin ol herkesin farklı benim mide bulantım bu hafta başladı...göğüslerimin sızlaması büyümesi geçen hafta başladı...günlerinizi mutlu geçirin nasılsa olacak şimdi mide bulantısından uykudan kafamı kaldıramıyorum tatili bile erteleme durumuna geldik,eşimi özledim o da beni özlemiş aynı evdeyiz ama ben sürekli uyuduğum için bir yemekte bir sabah işe gelirken görüyorum,onunla şakalaşmayı özledim inşallah sıkıntılarım biran önce geçer eski biz oluruz....

tamam canım sağol o zaman ay kurulukolmuyo gibi bişey

canım neden öle düşündün ki niye istemeyelim herkesin rabbim gönlüne göre versin bence sen yanlış anlamışsın çocuğu hiç olmayanlar kendi dertlerini düşündükleri için olanları belki anlamıyorlar bi tane olsaydı benimde diye yanii bu kıskançlık hasetlik asla deil herkes kendi derdiyle boğuşuyor ancak kendileri gibi biri çıkınca birbirleriyle ortak olduu için dertleri daha iyi anlaşıyorlar hepsi bu inşallah rabbim sanada nasip eder gönlüne göre hayırlı ve tez zamanda inşallah ve hepimize inşallah

slm canim bana sormussun galiba evet bir kizim var zaten ondan bahsediyorduk yaramaz diye =)))

Evet, mesajında çok yaramaz elimden geleni yapıyorum yazdığın içn merak ettm Allah bağışlasın :) kaç yaşında? onuda böyle bekledinmi yoksa bekletmeden geldimi

kuzucuğum ne oldu neden bukdr üzdün kendini yapma böle..streslisn diye sanırım böyle oldu..tatlım bnde 2yi istyrm bilyrsn bak bn ağustos ayını bekldğm için ordym ama ordaki herkes ilk bebeği için uğrşr öyle diyen kimse yok sen biraz hassaslaştn kuuzucum ondn yoksa burdaki arkaşlarmzda sana farklı davranmyrlardr.hepimiizn ortak noktası anne olmak bazıları birinciy bazıları ikinciye bitek sen ve ben değiliz koca forumda ikinciyi isteyen üzme kendnii şekerimm ben kıyamam sana çok üüzüldm bunları okuyunca...sen neyapdın test yapdn mı cnm benmm..gitmedn banda hber verrmsn ...müjdeli haber verrsn dilerimmm

Canım bencede yanlış anlamışsındır. Herkesin en doğal hakkıdır 3tane 4 tane daha az daha çok çocuk istemeye, buna kimsenin karışmayada hakkı yok. Hayat senin hayatın kendi isteklerin doğrultusunda yaşamalasın.

tatlım nagişde bebeğinin heyecannda bide sanrm çalıişyrdu:)))yoksa ilgilenmezmii :=)= nagişin yerine ben sennle ilgilenirim adet olmaman süper cnmmmm:)) hadi ya artık müjdeli haberler verrrrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…