Şansımız Temmuz Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 NGY

çok ilginç..nasıl birsey bu ....testte var gıbı cıkıyor adet oluyorsun...şaşırdım doğrusu...hakkında hayırlısı canımm

Evet tatlim orasi ogle de yas da geciyor ben kalabalik bi aileyi hayal etmisim hep o yuzden acele etmek de lazim zor olacak evet ama zaman da durmuyor.Tabi cok uzulmedim ama insan yine de uzuluyor kendimi alistirmistim :) hayirlisi

Evet tatlim orasi ogle de yas da geciyor ben kalabalik bi aileyi hayal etmisim hep o yuzden acele etmek de lazim zor olacak evet ama zaman da durmuyor.Tabi cok uzulmedim ama insan yine de uzuluyor kendimi alistirmistim :) hayirlisi

yaş geçiyo meselesini hatırlatma bana:26: ama napalım nasip bu işler. sen yine iyisin birinciyi yapmışsın. o zaman senin için ikinciye benim için birinciye ya nasip diyelim.

6 gün varmış çok erken sen ümidini kaybetme..olsada zor çıkar zaten 6 gün önce...
bende bu ay korunmadım..ama çok kafama takmıyorum...hakkımızda hayırlısı inşallah.....nasipse gelir bebişlerimiz....

amınnnn....bukadarda belırtı psıkolojık olurmu anladım...işteyım kolumu kıpırdatmaya halım yokk....gozlerımden uyku akıyor...sen ne durumdasın canım:)

uyku halim var biraz ama karnim kasiklarim agriyo bugun kasiklarimin batmasindan rahatca hapsuramadim =))) dun butun gun migdem bulandi ben kizimdada erken bulanti yasamistim birde berrak bi akintim var oyle geliyorki heh diyorum bu ayda erken adet olsun bebis yine yok bir anda bosaliyor,,,tek fark herzaman yumurtlama gununde baslardi goguslerimin agrisi bu ayda agri yok ama boyle elimle hafif bastirinca kontrol amacli uclari batiyo icine dogru sertlik var bilmiyorum yani hayirlisi olsun...bende boyle iste =))

canim test pozitif cikiyorsa bebis vardir biliyorum ama ustune gorebilirmisin aceba adetini kontrol et birde oluruna birak bebisin cok kucuk yas sorun deil 40 yasinda yoksun en azindan oyle dusun hayirlisi olsun...

evet canim daha cok erken bu carsamba hem adet gunum hemde benim turkiyeye gidecegim tarih o yuzden esim varsa ciksin dedi cunku kizimi ogrendigimde yanimda yoktu bu heycani yasamak istiyo zavalli =)) birde sali gunu yapacam umarim varsa cikarr hayirlisi ne deyim inss rabbim herkese versin bizlerede ikinciyi versin =))

canım önceki konumda ben de yazmıştım benim de başıma aynısı gelmişti maalesef
5 pozitiften sonra kanda 1.2 çıkmıştı ve adet olmuştum
canım bazen farklı hormonları da tespit edebiliyor testler
bir de strip test denen batırmalı testlerden mi yapıyorsun onlarda çokça yanlış pozitif çıkıyor

Bel ağrısı öldürdü bugün beni bugün adet olmalıydım ama olmadım doktor 1 - 2 gün erken veya geç olabilirsin demikti. Bu nasıl bir ağrı anlamadım. Gece 3 ten beri kıvranıyorum. Acile gittlm nöbetçi doktor psikolog çıktı abuk sabuk sorular sorup tahlil verdi. Sonuçlara baktı. İdrarda bişey yok devam ederse kadındoğum polikliniğine gel dedi bende gitmem gerekirse kendi doktoruma giderim dedim ozaman. Minoset verdi gönderdi. Kapıdan çıkarken demezmi idrar yolu enfeksiyonu olabilir belki gebelik idrarda belli olmamıştır falan filan.... Belim çok fena bıçak saplanıyor sanki

Yok cnm damlali olandan kullaniyorum gecen hamilelikte de ondandi dort gunonce adetten pozitiv cikmisti uzerinde Amerikanin bayraginin resmi var adi da orginal ....testte sorun yok sorun bende bu ay yumurtlamadan bir gun sonra test yapacam bence yine pozitiv cikacak qaliba bende her hangi bi hormona reaksiyon veriyor slik pozitiv artik 3 kez oldu ayni durum gecen ay da hamile gibi heveslendim sonu kirmizi :)))neyse yaa off sinirlerim bozuldu...

canim test pozitif cikiyorsa bebis vardir biliyorum ama ustune gorebilirmisin aceba adetini kontrol et birde oluruna birak bebisin cok kucuk yas sorun deil 40 yasinda yoksun en azindan oyle dusun hayirlisi olsun...
Hayir cnm ustune gormuyorumdur kesin bundan dort ay once ayni sey oldu test slik pozitiv ben adet oldum ultrasona gittim bir iki gune yumurtlayacaksin dedi bebek falan yoktu yani...gecen ay da aynisi oldu qaliba bende test baska bi maddeye (artik neyeyse) reaksiyon veriyor...olsun canim artik gercekten oluruna birakacam.Insallah sen hayirli haber ver bari canim

canim yaaa hayirlisi olsun tatlim uzulme lutfen bi dr git bari bi baktir nasilsin bunu ogrenirsin en azindan hakkimizda hayirlisi olsun benim kullandigim test <midstream home pregnancy test> biraz arastirdimda bir kac kiside adetinden 8 gun once silik cikmis sonra pozitif olmus benimki silik bile degil bilmiyorum her insan bir olmaz ama boyle bi garibim yok galiba yoksa zaten kalir eylul ayina hayirlisi olsun diyorum ne yapayim baska inss sizler o zaman kadar mujdeli haber verirsiniz =))

msne gelsenee

hakkımızda hayırlısı inşallah canım..salı günü eğer varsa bebiş silikte olsa çıkar...inşallah bebişin seninledir

hakkımızda hayırlısı inşallah canım..salı günü eğer varsa bebiş silikte olsa çıkar...inşallah bebişin seninledir

saol tatlimm umarim herkes bian once kavusur meleklerine gecmiyoki gunler say say ayni iki heycan bir arada olunca boyle oluyo =)) sende varmi belirti yada bu ay farkliyim diyecegin bisey..

saol tatlimm umarim herkes bian once kavusur meleklerine gecmiyoki gunler say say ayni iki heycan bir arada olunca boyle oluyo =)) sende varmi belirti yada bu ay farkliyim diyecegin bisey..

benim için çok erken çünkü tahmini ovulasyon günlerindeyim..çalışmalar devam...bakalaım sonuç ne olacak

bazen düşünmüyorum bazen aklımdan çıkmıyor varmı? yokmu?
ama daha çoookk varrr

benim için çok erken çünkü tahmini ovulasyon günlerindeyim..çalışmalar devam...bakalaım sonuç ne olacak

bazen düşünmüyorum bazen aklımdan çıkmıyor varmı? yokmu?
ama daha çoookk varrr

hayirlisi olsun canim hepimiz icin sen calis inss meleginle kavusursun ay sonuna =))

Bu ay okadar cok belirti vardiki..adetime 3 gun kala 4 defa test yaptim hepside silik cikmisti.
ertesi gun kan tahlili yaptirdim 0.1 ( Bugunde adet oldum.. Cok bunaldim artikk. Her ay umutlanip,
hayal kirikligi yasamaktan..

Bu ay okadar cok belirti vardiki..adetime 3 gun kala 4 defa test yaptim hepside silik cikmisti.
ertesi gun kan tahlili yaptirdim 0.1 ( Bugunde adet oldum.. Cok bunaldim artikk. Her ay umutlanip,
hayal kirikligi yasamaktan..

gunaydin canim kizlar gunaydinn,,,ya bu kadar test kurbani olunmazki bu testlere ne oluyor yaaa =((( uzuldum canim yaaa birdahaki aya adeti bekle en iyisi test falan yapma =((( bende boyle olmaktan korkuyorum valla yaa sabredebilsek en iyisi adet gunu valla gelirse yok gelmzse var deyipte sabredemiyoruzki sonrada boyle husraaannnnn =(((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…