Şansımız Temmuz Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 NGY

merhaba arkadaşlar ben pko hastasıyım ve 8-9 kez klomen kullandım olmadı doktorum aşılama demişti ama biz ara verelim dedik eşimin işi yoğun bu aralarda
ayrıca geçtiğimiz ay adet düzenli oldu bu ayda düzenli olur diye ümit ediyorum bu günlerde olmam gerek ama sağ tarafımda ağrım var belimde çok ağrıyor sat 4 hazirandı kızlar cuma gününe kadar beklemeyi düşünüyorum test alıp yapacağım kızlar bu ay hiç korunmadık yumurtlama günü falanda takip etmedimm rabbim şu mübarek günde dileklerimiz dualarımızı kabull eylesin aminnn

çok arkdş var cnm tüp bebek yaptrcklrı ay aşılma yaptrckları ay hamiş oldğnu öğreniyorlar dilerim sende onlardan olursn bu mübarek günde öğrenirsin..müjdeli haberler verirsin ..

çok arkdş var cnm tüp bebek yaptrcklrı ay aşılma yaptrckları ay hamiş oldğnu öğreniyorlar dilerim sende onlardan olursn bu mübarek günde öğrenirsin..müjdeli haberler verirsin ..

canım amin inşallahh canımmm bende öyle ümit ediyorumm hayırlısı bakalımmm inşşallahh vardır

merhaba kızlar kandiliniz mübarek olsun, bugün doktora gittim myom falan kalmamış, çok mutlu oldum şu mübarek günlerin hürmetine rabbim bizlere de sağlıklı uzun ömürlü evlatlar nasip etsin, aminnn

aman masallah ebah inss sonuna kadar boyle gidersin cunku ben 6 ayima kadar cikartmistim kocaman bir karinla hicte kolay olmuyordu tabiki cikartmak umarim kimse bulanti cikartma yasamaz ve umarim benim ikinci bebisim anneyi bulandirmaz inss =))
ben de ilk 5 ay mide bulantısından öldüm son 1 ay rahat ettim sonra da doğurdum zaten

merhaba arkadaşlar ben pko hastasıyım ve 8-9 kez klomen kullandım olmadı doktorum aşılama demişti ama biz ara verelim dedik eşimin işi yoğun bu aralarda
ayrıca geçtiğimiz ay adet düzenli oldu bu ayda düzenli olur diye ümit ediyorum bu günlerde olmam gerek ama sağ tarafımda ağrım var belimde çok ağrıyor sat 4 hazirandı kızlar cuma gününe kadar beklemeyi düşünüyorum test alıp yapacağım kızlar bu ay hiç korunmadık yumurtlama günü falanda takip etmedimm rabbim şu mübarek günde dileklerimiz dualarımızı kabull eylesin aminnn
canımm rabbim hayırlısıyla nasip etsin hepimize
aminnn
Yaptim bile :))cok cok cok slik cikti cnm ama hamileyim qaliba yaa offf iki gun gecsin bi daha yapayim....gecsin de,gecmiyor ki...
hayırlı uğurlu olsunn sağlıkla gelsin inşallahhhh

kızlar hepınıze dunaydınn......kandılınız mubarek olsun....bugece hepınıze dua edecığım nasıp olursa..şuan işteyım:KK66:ya nedıcemm ben duğun kadın doğuma gıttım..merak ettığım konulardan dolayı...muayene etti ultrasonla,rahımde bır boşluk var bırsey yer yapıyor sankı emın değilim dedı conkı adetım yakınya 9 temmuz rahım duğarı kalınlaşmış dedı yanı adet olacaksın yada bu bebıs dedi....şaşkınım ama o an nutkum tutuldu detay soramadım..ya adet ya bebıs?
hadi inşallah canım
günaydın dilsad nasılsın??
iyiyim canım çok saol sen (siz) nasılsınız

merhaba kızlar kandiliniz mübarek olsun, bugün doktora gittim myom falan kalmamış, çok mutlu oldum şu mübarek günlerin hürmetine rabbim bizlere de sağlıklı uzun ömürlü evlatlar nasip etsin, aminnn

canım çok sevindim
inanır mısın yazmasam da uzun zamandır okuyorum forumu ve tanımıyorum seni ama senin sağlıklı bir bebek sahibi olmanı öyle çoook istiyorum ki anlatamam. adını her gördüğümde dua ediyorum inşallah allahım diye
forumdaki herkesten çok senin olsun istiyorum inşallah bu mübarek günde rabbim dualarımızı kabul etsin canım
inşallah en kısa zamanda mutlulukla çift çizgiyi görüp sağlıkla bebişini kucağına alırsın
inşallah tüm isteyenler ve ben en hayırlı zamanda evlatlarımıza kavuşuruz
AMİİN

Son düzenleme:
canım çok sevindim
inanır mısın yazmasam da uzun zamandır okuyorum forumu ve tanımıyorum seni ama senin sağlıklı bir bebek sahibi olmanı öyle çoook istiyorum ki anlatamam. adını her gördüğümde dua ediyorum inşallah allahım diye
forumdaki herkesten çok senin olsun istiyorum inşallah bu mübarek günde rabbim dualarımızı kabul etsin canım
inşallah en kısa zamanda mutlulukla çift çizgiyi görüp sağlıkla bebişini kucağına alırsın
inşallah tüm isteyenler ve ben en hayırlı zamanda evlatlarımıza kavuşuruz
AMİİN

canım göz yaşlarıyla okudum, Allah razı olsun güzel duaların için en yürekten aminnn diyorum kendim ve sizler için. rabbim hiç birimizin kucağını boş bırakmasın sağlıklı uzun ömürlü evlatlar nasip eylesin en hayırlı zamanda.

Ne guzel haber bu boyle.Tebrik ederim canim,simdi de sirada bebis mujdesi var :)

çok tşk ederim canım, inşallahhh

kızlar 9. günden beri test yapıyrm 12. günden sonra silik silik derken gün gün koyulaştı bugun 15. gün 2. çizgi daha bile koyu dün akşam yapmıştım bu akşam yapayımmı

kızlar 9. günden beri test yapıyrm 12. günden sonra silik silik derken gün gün koyulaştı bugun 15. gün 2. çizgi daha bile koyu dün akşam yapmıştım bu akşam yapayımmı

adetinden oncemi yaptin canim yoksa gecikmenmi var adetinde anlamadim orasini birde kac gunde bir adet oluyorsun sen adetinden once 12 gun cok erken gibi geldi bana =)) ama umarim melegin gelmistir hayirlisi olsun yoksa ovulasyon testindenmi bahsediyorsun sen kizzz hahahaha sabah sabah kafa calismiyo kusura bakma....eger ovulasyon testiyse koyu cizgiyi yakalayinca calismalara basla inss melegin gelir sanada bi an once bu ay bende uyguladim ovu testini adetime 6 gun var bu sabah kocisin israriyla test yaptim ama tabiki negatif cikti bu aya cok umudumuz var belirtilerimde cok bakalim hayirlisi olsun ama yinede negatifi gormek beni baya uzdu =(((

kızlar gunaydın,dun test yapmadım..tekçızgı,adetıme 4 gun var ama cok halsızım ..kısmet bakalım,bırde adetım gecıkırse test yapacağım...sızler nasısınızzz

bırde mıdemm cok yandı butun gece uyutmadı hıc boyle olmazdı...erken gebelık belırtılerıne baktım mıde yanması var....

anladığım kadarıyla adet gecikmesinden itibaren yaptın testi, bu durumda inşallah hamilesin canım hayırlı olsunnn

kızlar gunaydın,dun test yapmadım..tekçızgı,adetıme 4 gun var ama cok halsızım ..kısmet bakalım,bırde adetım gecıkırse test yapacağım...sızler nasısınızzz

canım idrar testinde bazılarında hemebn çıkmıyomuş adetin birkaç gün geçsin öyle yaparsın sonucu yazarsın inş hamilesindir

gunaydin canim bende senin gibi sabirsizlandim ve yaptim benim daha 6 gunum var negatif cikti bakalim psklojikmi artik varmi bilmiyorum bircok belirtiyi yasiyorum kismet diyorum bende umarim isteyen herkes hamile kalir bebislerine kavusur =))

gunaydin canim bende senin gibi sabirsizlandim ve yaptim benim daha 6 gunum var negatif cikti bakalim psklojikmi artik varmi bilmiyorum bircok belirtiyi yasiyorum kismet diyorum bende umarim isteyen herkes hamile kalir bebislerine kavusur =))

amınnnn....bukadarda belırtı psıkolojık olurmu anladım...işteyım kolumu kıpırdatmaya halım yokk....gozlerımden uyku akıyor...sen ne durumdasın canım:)

Kizlar ben Adet oldum yaa :KK43: ama anlamiyorum gecen ay da boyle olmustu bu ay da aynisi oldu ovulyasyonun 12ci gunu slik ikinci cizgi 13 gunu bir az daha koyu,14 gun ondan da koyu (ama hala slik) cikiyor degerim git gidekalkiyor diye dusunuyorum veeeeadet oluyorum bu nedir kimyasal gebelik midir ya da bebegimdaha kucuk ya on aylik onu kucagimda tasidigim icin mi kayb ediyorum bebisimi anlamadim nasil bi sey bu yaaa Allahim hayirlisi neyse oolsun belki de daha erkendir ben istiyorum ama zor olur imisine bakmak hem benim migrenim de var ve tamamen tek basinayim yardim eden kimsem yok :KK43: Neyse benden gecti de sizler hamis kalin bari kizlar

canım işinize karışmak gibi olmasında biraz erken değil mi ikincisi için? bebeğin daha 10 aylık ve yardım eden kimsem de yok diyosun. Rabbim tabiki hayırlısını verir de çok da üzülmemen lazım diye düşünüyorum. ama bende iki gündür yazdıklarını takip ediyodum ve kesin hamile demiştim. neyse boşver dediğim gibi daha zamanın var :21:

X