Şansımız Temmuz Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 NGY

icindeki ses dogrumu soyluyor ne =)) sen bilirsin canim simdi yap sonrada adetini bekle varsa cikar inss hayirlisi olsun ben coktan yapmistim galiba simdiden bile durtuyorlar beni ama yookkk diyorum bekleyecem haftaya saliya kadar gunu var =)))

Yaptim bile :))cok cok cok slik cikti cnm ama hamileyim qaliba yaa offf iki gun gecsin bi daha yapayim....gecsin de,gecmiyor ki...

canım yarın sabahtan yine yap testin varsa :)
inşallah hamilesindir canım yaaa

Az onnce bi daha yaptim canim,aksam yaptigimdan daha belirgin,ama yine slik ikinci cizgi cikti...ama hala inanamiyorum yaa,ne bileyim,belki yalnistir,hayal kirikligi yasamak istemiyorum.... Artik yapmiycam gunum gecsin sonra :) Allah hepimize versin,insallah verecek de kizlar bu ay olmazsa o bur ay o da olmazsa digerki ay ama yeter ki isteyelim gonulden okunan dua mutlaka kabul olur,insallah bu ay hayirli haberler cok olur...

canım yarın sabahtan yine yap testin varsa :)
inşallah hamilesindir canım yaaa

Az onnce bi daha yaptim canim,aksam yaptigimdan daha belirgin,ama yine slik ikinci cizgi cikti...ama hala inanamiyorum yaa,ne bileyim,belki yalnistir,hayal kirikligi yasamak istemiyorum.... Artik yapmiycam gunum gecsin sonra :) Allah hepimize versin,insallah verecek de kizlar bu ay olmazsa o bur ay o da olmazsa digerki ay ama yeter ki isteyelim gonulden okunan dua mutlaka kabul olur,insallah bu ay hayirli haberler cok olur...

iyi hadi hayirlisi muhammedin annesi muhammedine saglikli bir kardes olsun inss darisida bize olsun =)))

kızlar hepınıze dunaydınn......kandılınız mubarek olsun....bugece hepınıze dua edecığım nasıp olursa..şuan işteyım:KK66:ya nedıcemm ben duğun kadın doğuma gıttım..merak ettığım konulardan dolayı...muayene etti ultrasonla,rahımde bır boşluk var bırsey yer yapıyor sankı emın değilim dedı conkı adetım yakınya 9 temmuz rahım duğarı kalınlaşmış dedı yanı adet olacaksın yada bu bebıs dedi....şaşkınım ama o an nutkum tutuldu detay soramadım..ya adet ya bebıs?

kızlar hepınıze dunaydınn......kandılınız mubarek olsun....bugece hepınıze dua edecığım nasıp olursa..şuan işteyım:KK66:ya nedıcemm ben duğun kadın doğuma gıttım..merak ettığım konulardan dolayı...muayene etti ultrasonla,rahımde bır boşluk var bırsey yer yapıyor sankı emın değilim dedı conkı adetım yakınya 9 temmuz rahım duğarı kalınlaşmış dedı yanı adet olacaksın yada bu bebıs dedi....şaşkınım ama o an nutkum tutuldu detay soramadım..ya adet ya bebıs?

adet gününe kaç gün var evet doktorun dediği doğru rahim duvarı kalınsa ki her ay adetten önce kalınlaşır bebek olursa tutunsun diye bebek yoksa o kalınlık yıkılıp adet kanaması gerçekleşir ama umarım doktor doğru görmüştür vajinal yaptıysa pek yanılma olmaz diye biliyorum ama istersen şimdi yada öğlen yemeğinde imkanın varsa test al yap varsada silik milik bişeyler çıkar muhakkak canım hakkında hayırlısı olsun şimdiden hayırlı kandileer dilerim ailen ve sevdiklerinle olmanı dilerim

Kac haftaliktir canim hamileliyin mide bulantisi bende altinci haftadan basladi dokuzda bitti ...iyi ki de bitti yoksa beni bitirecekti..

sanırım 5.hafta içine giricem ama çok garip hiçbir şikayetim yok maşallah gayet iyiyim...ara sıra belime bazende kasıklarıma ağrı giriyor onun dışında herhangibir şey yok....bekliyorum

sanırım 5.hafta içine giricem ama çok garip hiçbir şikayetim yok maşallah gayet iyiyim...ara sıra belime bazende kasıklarıma ağrı giriyor onun dışında herhangibir şey yok....bekliyorum
aman masallah ebah inss sonuna kadar boyle gidersin cunku ben 6 ayima kadar cikartmistim kocaman bir karinla hicte kolay olmuyordu tabiki cikartmak umarim kimse bulanti cikartma yasamaz ve umarim benim ikinci bebisim anneyi bulandirmaz inss =))

aman masallah ebah inss sonuna kadar boyle gidersin cunku ben 6 ayima kadar cikartmistim kocaman bir karinla hicte kolay olmuyordu tabiki cikartmak umarim kimse bulanti cikartma yasamaz ve umarim benim ikinci bebisim anneyi bulandirmaz inss =))

ama benim sigaradan tiksinmem gerekiyor c.tesi gününden beri zor tutuyorum kendimi şöyle azıcık midem bulansa ne iyi olurdu :KK1::KK1:

ama benim sigaradan tiksinmem gerekiyor c.tesi gününden beri zor tutuyorum kendimi şöyle azıcık midem bulansa ne iyi olurdu :KK1::KK1:

ahh canim ne kotu bilirim ben onu ama sukurki ben cift cizgiyi gorunce birakmistim ve kizimi sutten kesene kadarda hic icmemistim ne zaman kizimi sutten kestim gozumde donmeye basladi birdi ikiydi derken gunde 5 defa iciyorum simdi istemiyorum ama yemekten sonra helede canim cok istiyo iki gundur sigara ictikten sonra basim donuyo yataga zor atiyom kendimi birde ilk icime cektigimde migdem agzima geliyo sanki aceba diyorum sirf bu yuzden varsa erken cikarmi aceba test yapsam varsa hemen terk etsem su zikkimi ictigim gine yaziklar olsun diyorum kiziyorum kendime ama is isten gecti ='((((

merhaba arkadaşlar ben pko hastasıyım ve 8-9 kez klomen kullandım olmadı doktorum aşılama demişti ama biz ara verelim dedik eşimin işi yoğun bu aralarda
ayrıca geçtiğimiz ay adet düzenli oldu bu ayda düzenli olur diye ümit ediyorum bu günlerde olmam gerek ama sağ tarafımda ağrım var belimde çok ağrıyor sat 4 hazirandı kızlar cuma gününe kadar beklemeyi düşünüyorum test alıp yapacağım kızlar bu ay hiç korunmadık yumurtlama günü falanda takip etmedimm rabbim şu mübarek günde dileklerimiz dualarımızı kabull eylesin aminnn

X