Şansımız Temmuz Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 NGY

Günaydın kızlar:) Geçtiğimiz ay bebiş için gerekli olan herşeyi yaptım ama ı-ıhhh:KK43: Yumurtlama zamanı,sonrasında yataktan kalkmama vs. Gün aşırı beraberlik şu bu. Olmadı olmadı:S Bu ay hiçbirşey hesaplamıyorum.Çok fazla uğraşmayacağımda. İnanıyorum ki Rabbim bize bebiş nasip edecekse bunları yapmadan da eder değil mi:)

Canim bende ovulasyonumu cok net ve rahatlikla hissedebiliyorum.
Ve bazen cok rahatsiz edici olabiliyor. Beraberlikte ve beraberlik sonrasi
cok fazla agrilarim oluyor..Sendede varmi böyle bi durum??:26:

evet canım kesinlikle rahatsız edici oluyor ama rahatsız olmadığım pozisyonları uyguluyoruz o dönemlerde :)

gerek kalmadı zatenn geldi kırmızılarrrrr yineee:KK43:((

hiç üzülme hayırlısı olsun canım, iyi ki test yapmamışsın o tek çizgiyi görmek de ayrı bir yıkım çünkü :KK43:

Günaydın kızlar:) Geçtiğimiz ay bebiş için gerekli olan herşeyi yaptım ama ı-ıhhh:KK43: Yumurtlama zamanı,sonrasında yataktan kalkmama vs. Gün aşırı beraberlik şu bu. Olmadı olmadı:S Bu ay hiçbirşey hesaplamıyorum.Çok fazla uğraşmayacağımda. İnanıyorum ki Rabbim bize bebiş nasip edecekse bunları yapmadan da eder değil mi:)

olur olur güzel allahım ol dedi mi olur. hesap kitap bunlar boş işler canım kafanı çok takma rahat ol

tabikide canim neden olmasin elbetteki rabbim senide bizide sevindirecek hayirlisi olsun kafana takmamayacak olman super umarim gercekten gunler gectikce bu tavrindan vaz gecmezsin =)))
ben bu ay oyle garibimki kasiklarim sagli sollu sanciyo gozlerimde surekli bi uyku hali canim hic bisey istemiyo karnim agriyo her saat basi sancilarim var ben kizimi hic takip etmemistim son bir haftasinda sadece goguslerimin cok fena sismis olmasindan anlamistim,,bu ayda garip olan hhic gogus agrim yok gecen ay iki hafta once baslamisti adetime 7 gun var cok sabirsizimmm =(((( bir hafta nasil gececek??? adet gunum tamda turkiyeye gidecegim gune denk geliyor iki heycani bir arada yasiyorummm =)))))))

olur olur güzel allahım ol dedi mi olur. hesap kitap bunlar boş işler canım kafanı çok takma rahat ol

Belkide haziran haziran diye çok direttiğim için olmadı. Hayırlısı diyorum artık.test yaptırdığım gün isyandaydım ama biliyorum ki gelecek ve sadece zamanını bekliyor:))

tabikide canim neden olmasin elbetteki rabbim senide bizide sevindirecek hayirlisi olsun kafana takmamayacak olman super umarim gercekten gunler gectikce bu tavrindan vaz gecmezsin =)))
ben bu ay oyle garibimki kasiklarim sagli sollu sanciyo gozlerimde surekli bi uyku hali canim hic bisey istemiyo karnim agriyo her saat basi sancilarim var ben kizimi hic takip etmemistim son bir haftasinda sadece goguslerimin cok fena sismis olmasindan anlamistim,,bu ayda garip olan hhic gogus agrim yok gecen ay iki hafta once baslamisti adetime 7 gun var cok sabirsizimmm =(((( bir hafta nasil gececek??? adet gunum tamda turkiyeye gidecegim gune denk geliyor iki heycani bir arada yasiyorummm =)))))))

Bak artık isyan etmiyorum:) Senden güzel haberler alırız bu hafta inş:) Heyyy buraya geliyorsun ha:) Hadi bakalım inş geldiğinde bebiş müjdesini de verirsin bize :))

Belkide haziran haziran diye çok direttiğim için olmadı. Hayırlısı diyorum artık.test yaptırdığım gün isyandaydım ama biliyorum ki gelecek ve sadece zamanını bekliyor:))

Bak artık isyan etmiyorum:) Senden güzel haberler alırız bu hafta inş:) Heyyy buraya geliyorsun ha:) Hadi bakalım inş geldiğinde bebiş müjdesini de verirsin bize :))

etme canim benim rabbimin diledigine diledigini hesapsiz verendir babasiz evladi layik gorupte verdiyse hz meryeme inss bizleride mutlu edecek ilk evlatlarimizla ikinci evlatlarimizla yeterki kalbimiz tam olsun rabbim bizi goruyo biliyo eli bos birakmaz inss....
evet kismet olursa haftaya bugun yolculuk baslamis olacak boyle iki heycani ilk defa yasiyorum hhehehehe allah yardimcim olsun aminnnn =)))

Allah nasip edecekse hiç bişi yapmadanda eder..nasip olmayacaksa ne yapsan boş yani..
allahım inşallah hepimize nasip eder...

kızlar ya son günlerde vücudumda bir takım değişiklikler hissediyorum. belki de psikolojiktir bilemiyorum.
ilk sorum hamilelik belirtileri en erken ne zaman başlar?
geceleri çok sık tuvalete çıkıyorum, akşamdan sulu şeyler yememeye dikkat ettiğim halde her gece aynı şey. birde sabahları mide bulantım oluyo uyandıktan sonra 2-3 saat devam ediyo özellikle hareket ettiğim zamanlarda daha çok hissediyorum. durumum böyle, ne diyosunuz?

kızlar ya son günlerde vücudumda bir takım değişiklikler hissediyorum. belki de psikolojiktir bilemiyorum.
geceleri çok sık tuvalete çıkıyorum, akşamdan sulu şeyler yememeye dikkat ettiğim halde her gece aynı şey. birde sabahları mide bulantım oluyo uyandıktan sonra 2-3 saat devam ediyo özellikle hareket ettiğim zamanlarda daha çok hissediyorum. durumum böyle, ne diyosunuz?
canım merak ettim adetin geciktimi????

bulantılar hamilelikten olabilir ama biraz erken sankiii

idrara çıkma ve mide bulantısı için biraz erken ama kişiden kişiye değişiyor,benim tek farkettiğim göğüslerim oldu birde anormal akıntım onun haricinde aslında meleklerin koruduğunu hissettim cuma akşamı eşim ve oğlu oyanşıyorlardır normalde ben de katılırım ama uzak durdum onlardan iç güdüsel olarak.ben şuan hiçbir şey hissetmiyorum yalnızca bel ağrım var o da ara ara,ne mide bulantısı ne sık idrara çıkma ne baş dönmesi hiçbir şey yok acaba hiç olmayacakmı :44:

drara çıkma ve mide bulantısı için biraz erken ama kişiden kişiye değişiyor,benim tek farkettiğim göğüslerim oldu birde anormal akıntım onun haricinde aslında meleklerin koruduğunu hissettim cuma akşamı eşim ve oğlu oyanşıyorlardır normalde ben de katılırım ama uzak durdum onlardan iç güdüsel olarak.ben şuan hiçbir şey hissetmiyorum yalnızca bel ağrım var o da ara ara,ne mide bulantısı ne sık idrara çıkma ne baş dönmesi hiçbir şey yok acaba hiç olmayacakmı :44:

Kizlar adetime 1-3 gun kalmis,bende birakin hamilelik belirtilerini,adet belirtisi bile yok :))sadece bir az belim agriyor, o da oglum sureklitepemde geziyor ondandir diye dusunuyorum ...bi de Bazen ushuyorum durduk yerde....bakalim nolacak az kaldi ayy

idrara çıkma ve mide bulantısı için biraz erken ama kişiden kişiye değişiyor,benim tek farkettiğim göğüslerim oldu birde anormal akıntım onun haricinde aslında meleklerin koruduğunu hissettim cuma akşamı eşim ve oğlu oyanşıyorlardır normalde ben de katılırım ama uzak durdum onlardan iç güdüsel olarak.ben şuan hiçbir şey hissetmiyorum yalnızca bel ağrım var o da ara ara,ne mide bulantısı ne sık idrara çıkma ne baş dönmesi hiçbir şey yok acaba hiç olmayacakmı :44:

Kac haftaliktir canim hamileliyin mide bulantisi bende altinci haftadan basladi dokuzda bitti ...iyi ki de bitti yoksa beni bitirecekti..

Adetime bir ve ya uc gun kaldi(duzensizdir) icimdeki sesle mucadele ediyorum resmen arkadaslar,o bana ,,kalk git test yap ne kayb edersin ki ,,diyor ben de ona ,,hayir daha erken varsa da pozitiv cikmaya bilir,, diyorum o da bana ,,olsun ne kayb edersin ki ,,diye soruyor ben de cevap bulmuyorum.... :)) yapayim mi kizlar test...aksam idrariyla da cikar eger cikacaksa...yapayim mi sizce?

ufff pafff pufffffff artik daha ne varsa hepsi bende varr =)))) tam 6 gun var ve ben heycanliyim karnimda sanci belimde agri ikisi butunlesti ayni anda agriyo kasiklarim yokluyo beni kizlar yaa iliski sonrasinda sari akinti nedirki diyolarki spermler geliyodur diye normalde akintim zaten var ama afedersiniz iliskinin ertesi gunu surekli geliyo ped koyyorum cok asiri geliyo rengi sari beyaz ve berrak degisik bisey illaki dikkatini ceken vardir sizcede spermlermidir??? benim sizlere akil vermem gerekirken ben akil aliyorum =)) cunku kizimda hic bakmamistim kendime birakmistim oluruna sonra ogrenmistim kizimi...

Adetime bir ve ya uc gun kaldi(duzensizdir) icimdeki sesle mucadele ediyorum resmen arkadaslar,o bana ,,kalk git test yap ne kayb edersin ki ,,diyor ben de ona ,,hayir daha erken varsa da pozitiv cikmaya bilir,, diyorum o da bana ,,olsun ne kayb edersin ki ,,diye soruyor ben de cevap bulmuyorum.... :)) yapayim mi kizlar test...aksam idrariyla da cikar eger cikacaksa...yapayim mi sizce?

icindeki ses dogrumu soyluyor ne =)) sen bilirsin canim simdi yap sonrada adetini bekle varsa cikar inss hayirlisi olsun ben coktan yapmistim galiba simdiden bile durtuyorlar beni ama yookkk diyorum bekleyecem haftaya saliya kadar gunu var =)))

X