Şansımız Temmuz Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 NGY

Selam kızlar, pazartesi günü adetimin 12.günüydü ve yumurta takibine gittim ben yumurtamın çatlamak üzere olduğunu düşünürken iki yumurtalıktada küçük yumurtalar gördük zaten yumurtalık tembelliği sorunum var. Geçen ay 12.günde çatlamıştı ne güzel yumurtam, anlışılan bu ay yine temlliği tuttu tabi benim de bu ay için umudum azaldı bakalım yarın yeniden bakıcak doktor umarım çatlıyacak duruma gelen bir yumurtam olmuştur.

inşallah cnm hayırlısı

hayirlisi olsun canim yaa cok uzakmissiniz kayserimiz guzeldir yaa kotu olurmuki hic =))) tmm canim sonra kacamak yapar ugrarsin...

aminn canim aminn inss cumlemize sende kiz istiyormusun tabi en basta hayirlisi olsun rabbim neyi layik goruyorsa o olsun ama iste insan ogluyuz dusune biliyor isteyebiliyoruz rabbim bizi biliyor kalbimizi goruyor hayirlisiyla dileklerimizi versin inss

aynen tatlim uzagiz malesef ;((( INSALLAH oralara yolum düserse ugrarim :)

SUNU BELIRTEYIM HIC KULLANMADIM SADECE DUYDUKLARIMI YAZIYORUM...

olurmu oyle sey bagzi kisiler uzun kullaniyor yillarca o zaman bir ihtimal yumurtalik tembelligi yapiyormus guya ne kadar dogru bilmiyorum,,,ama bildigim bisey var adeti duzene sokuyor yumurtaliklari hizlandiriyor yumurtlama duzeni olmayan kisilere dogum kontrol haplari veriyo dr lar sen panik yapma hemen rahat ol agrilarin olacak elbette hamissende degilsende agri hep vardir bunu unutma ama dilerim melegin gelmistir seninledir su ovulasyon testi ile hamile oldugunu ogrenenleri duydunmu adet gecmeden pozitif cikiyormus bi denesene varsa onceden ogrenmis olursun =)) ne dersin???

kizlar ben size bi animi anlatayim,cok gülmüstüm kendimede :KK66: ilk hamile olma calismalarim yine kk yi takip ediyodum,neyse ben yumurta takibi yapamadim gün asiri bazende her gün beraber olmaya calistik,esimde sperm azligi oldugu icin vitamin hapi aliyodu,o hapdada her gün beraber olun falan yaziyodu,neyse adet günüme yakin bi zamanda süphelendim ve test aldim,5 tane vardi kutuda hatta dedim -aaa ne kadar ucuzmus,neyse aldim,ertesi günün sabahi ilk idrarla yaptim pozitif,ne yapacagimi sasirdim güya esime demicem dogum gününde söylicem,ama duramadim sirita sirita geldim testim pozitif dedim inanamadi garibim,dr gidek öyle sevinelim falan dedi,neyse bendede bi süphe oldu,esim yanlis falan yapmissindir falan dedi,bende korktum acaba yanlismi diye,gidip kagiti okudum bide baktim test ovulasyon testiymis :KK1::KK1: sevincim kursagimda kaldi..ama hissediyodum vardi biseyler,esime dedim yanlis test almisim,üzüldük neyse ertesi gün normal aldim,adet günümdü yaptim ikinci cizgi silik cikti,yine sevinemedik...dr gittik tatildeymis,ikinci dr gittik yine tatilde ;( bütün aksilikler bizi bulmustu..ama sükürki su an kucagimda tosunum :nazar: yani ovulasyon testi bende pozitif cikmisti,dediginiz dogru olabilir hamis kaldiysak eger pozitif cikabilir...siz yazinca aklima geldi..ben yarin gidip yine 5li set alayim hehehehe

mrbb ya akıntım var demişsin bu akıntı yoğunmu oluyoo yoksa az azmı:))

canim dün yogun gibiydi bu gün pek bisey yok gibi,sadece wc ye gidince kagita bulasiyo beyazimsi sarilimsi bi renk

Kizlar adetime 7-10 gun kaldi,Sabah uyandim belim acayip agriyor.Adet olacakmisim gibi...Beklemek cok Zor yaa...AMA sizlerle paylasinca kolaylasiyor,bir-birimizi anliyoruz cunku.Ben ilk oglumda her gun test ediyordum,hem de hamile kalmak sansim yoktu nerdeyse..lAma icime dolmustu hrhalde :)) adete Dort gun kala slik bi cizgi cikti,kan testi yapmadim ama...zaten 13 gun sonra da ultrasonda Kesesi gorundu cok aglamistim ayyy cok guzel bi duuyguydu bi daha yasamayi cok istiyorum,hem de bu kez tadini cikararak,heyecanlanmadan,korkmadan,Doya Doya )))Allah hepinize kkismet etsin,ilk bebisini isteyenler dualarim en cok at sizler icin :))her kes icin :emir_bebek:

Aşkınasevdalı........................bat-11 temmuz
mavihayal.............................bat-13 temmuz
dilsadonder.........................bat- 4 temmuz
censent33...........................bat-18 temmuz
dentur...................................bat-5 temmuz
kandill..................................bat- temmuz
dolly.....................................bat- temmuz
minnie....................................bat- temmuz
ayşekrem.............................bat- temmuz
temmuz27.............................bat - temmuz
ebah234.................................bat-2 temmuz
naz1969...................................bat- 2 temmuz
ebebebruli...............................bat-12 temmuz
filiz86...............................bat- temmuz
seval88..............................bat temmuz
ssevde................................bat-10 temmuz
nurtungurler......................bat- temmuz
mulberry8092........................bat- 18 temmuz
elanor01.............................bat -6 temmuz
uykucupisi..........................bat- 14 temmuz
asbelove..........................bat- (25 haziran)
yağmurdamlası26........................bat-12 temmuz
perilous...........................bat-13 temmuz

:KK49: :KK49: Olduktan sonraaaaa ... :KK8: :KK8: :KK8: Göbeciklerimizi atıcazzz :KK8: :KK8: :KK8: :) :KK1::KK1::KK1:

benide ekleyinn listeyee :) bat 6 temmuz:) liste kaybolmasın gerılerde dıe paylastımm:)

Cnm Ben ogluma hamileyken sag kasikta berbat bi agrim vardi,hatta vucudumu saga egerek geziyordum agri yuzumden....Yasmin neanlamadim Ben cnm

yasmin değil ama başka marka d.kontol hapını bıraktıktan sonra 1 kez adet gördüm 2.kez hamile olduğumu öğrendim bıraktıktan sonra koruması 3 ay diye biliyordum hamile kaldım ama olmadı banada d.kontol hapı yüzünden gibi geldi dış gebelikti,ama iş arkadaşım d.kontrol hapını bıraktı benim gibi daha 2.ayda hamile kaldı şimdi sağlıklı bir erkek çocuğu kucağında....

:KK49: :KK49: Olduktan sonraaaaa ... :KK8: :KK8: :KK8: Göbeciklerimizi atıcazzz :KK8: :KK8: :KK8: :) :KK1::KK1::KK1:

benide ekleyinn listeyee :) bat 6 temmuz:) liste kaybolmasın gerılerde dıe paylastımm:)

Yaaa beni de ekleyin noluuuur bat 7 temmuz

yasmin değil ama başka marka d.kontol hapını bıraktıktan sonra 1 kez adet gördüm 2.kez hamile olduğumu öğrendim bıraktıktan sonra koruması 3 ay diye biliyordum hamile kaldım ama olmadı banada d.kontol hapı yüzünden gibi geldi dış gebelikti,ama iş arkadaşım d.kontrol hapını bıraktı benim gibi daha 2.ayda hamile kaldı şimdi sağlıklı bir erkek çocuğu kucağında....

Cnm ben de ogluma dogum kontrol hapindan Hemen sonra hamis kaldim cok sukur sagliklidir oglum cok da yakisiklidir teyzesi Allah her Kese nasip etsin bana da bikes daha :))

bende 9 temmuz:)

Kizlar adetime 7-10 gun kaldi,Sabah uyandim belim acayip agriyor.Adet olacakmisim gibi...Beklemek cok Zor yaa...AMA sizlerle paylasinca kolaylasiyor,bir-birimizi anliyoruz cunku.Ben ilk oglumda her gun test ediyordum,hem de hamile kalmak sansim yoktu nerdeyse..lAma icime dolmustu hrhalde :)) adete Dort gun kala slik bi cizgi cikti,kan testi yapmadim ama...zaten 13 gun sonra da ultrasonda Kesesi gorundu cok aglamistim ayyy cok guzel bi duuyguydu bi daha yasamayi cok istiyorum,hem de bu kez tadini cikararak,heyecanlanmadan,korkmadan,Doya Doya )))Allah hepinize kkismet etsin,ilk bebisini isteyenler dualarim en cok at sizler icin :))her kes icin :emir_bebek:[/QUOT E]

hayirli gunler kizlarrr
aminnn canim bende oyle dua ediyorum herkese ver rabbim bizide secme diyorum hayirlisi olsun,,,bende beklemedeyim sizler gibi benim batimada 2 hafta var daha nasil gececek bu gunler hem batim icin hemde turkiyeye gidecegim iki haftam var ama ben heycandan ne uyyabiliyorum nede yerimde durabiliyorum =)))) allahim herseyin hayirlisini versin kasik agrilarim var ve belimkopuyor bu ayda hayretler icindeyim goguslerim agrimiyor benim hiccc =((( bu iyyemi isaret kotuyemi bilmiyorum cok tuhaf yanii...

Kızlaaaaaar kan testi yaptırayımmı sizce:) BAT a 1 gün var. Bugün belli olurmu ki

buyuk ihtimal cikar tatlim ama bir guncuk daha dur sabret =)) evde test yapsan belki cikar belki cikmaz bilmiyorum tam ne zaman gebelik olustu ona bagli sen bilirsin ama bir gun daha dur bence canim inss rabbim sana yollamistir bebegini canim...

X