Şansımız Temmuz Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 NGY

Çok sabırsızım:)) Bir taraftanda regl olacağım diye korkuyorummmm

evet farkindayim bu heycan ve sabirsizlik hepimizde var ama sen yinede orali olmamaya calis sanki hic kafana takma umarim en yakin zamanda guzel haberler verirsin tatlim =))

belirti varmi gecen aya gore yani su cok garip diyecegin bi durumun oluyormu???

kan testınde kesın cıkarr canmmm ama bı gunun kalmıssss sabret biz napalımm sen bır gun dayanmaıyosun:)

Bende farkli hic bi sey yok,her ay nasilsam ogleyim,regl agrisi gibi karnim agriyor,belim agriyor,goguslerim hic agrimiyr,agrimaz da zaten regl olunca...off qaliba hamis deyilim Ben yaaa,depresyona girdim nedense bi anda....saglik Olsun,neyapalim,kismet,kizlar,takmayalim kafaya....Yakin yasasaydik cikip gezip tozup eglenerdik zaman gecerdi ...

Bende farkli hic bi sey yok,her ay nasilsam ogleyim,regl agrisi gibi karnim agriyor,belim agriyor,goguslerim hic agrimiyr,agrimaz da zaten regl olunca...off qaliba hamis deyilim Ben yaaa,depresyona girdim nedense bi anda....saglik Olsun,neyapalim,kismet,kizlar,takmayalim kafaya....Yakin yasasaydik cikip gezip tozup eglenerdik zaman gecerdi ...

nedense bende zamn yaklaktıkcaa umutsuzluga dusyorum sankı adet belırtılerım tek tek olmaya basladı yıne adet olucam galıbaa:KK43:

Hafif varla yok arası mide bulantısı...
Baş ağrısı...
Eğilip kalkarken kasıkta oluşan ağrı vb his...
Uykunun yetmemesi...
Ve dün sabahtan beri regl ağrısı var ama kırmızılar yok...
Bunlar belirtimi sizce?

benim adetim Cuma yada C.tesi günü beklicem ama benim sol tarafımda garip bir batma var ağrıyor,korkuyorum oradaki tüpümde sıkıntı vardı şimdi yinemi oldu diye korkuyorum,eğer öyleyse allahım ne olur afet olayım da bir an önce rahim flimine gideyim diyorum...yine aynı şeyleri yaşamak istemiyorum,sahalardan 6 ay yine uzaklaşmam gerekecek :KK1:o yüzden benim minik hücrem tüpümde kalmasın diye adet olayım,ama değil köprüden geçip kendini annesinin şevkatli karnına attıysa :KK1::KK1: 9 ay adet olmayayım

ben geldim kizlarrr masallah yeni arkadaslarimizda varmis hg kizlar hamis olanlara rabbim saglikla kucaklarina almayi nasip etsin benim gibi ikinciyi dusunenlere rabbim tez zamanda versin mumkunse hayirlisi ile inss bu ayda =))) ve butun isteyen herkese rabbim saglikli sihhatli tosun gibi bal gibi bebisler versin inss rabbimmmmmmm

tanisalimmi kizlar benim bir kizim var iki yasimizi geciyoruz MASALLAH 11 ay sonra kizima kavusmustum,,simdi ise yine istiyoruz iki aydir denemelerimiz var kizimda bir kardes bir arkadas tutkusu beni erkenden bebis dusuncesine sevk etti hayirlisi ile saglikla sihhatle yine soyluyorum herzaman soyluyorum hayirli kulolsun hayirli ummet hayirli evlat olsun kizima bir erkek kardes olsun inss benim iki tane erkek kardesim var babam yok onlarin varligi bana baba gibi onlarin destegi bambaska bir guc adeta sirtimi yasladigim bir duvar sanki birde oldumolasi cok severim erkek cocuklarini inss rabbim birde erkek cocuguyla sevindiirsin bizi kizima ramazan ayinda hamile kalmistim inss oglusumda ramazan ayinda benimle birlikte rabbime ibadet eder =))) aminnnnnnnnn cokmu yazdim kizlar kusura bakmayin yaa

ben de 11 aylık evliyken ramazanda hamile kalmıştım melek oğluma :KK25: bu ay inşallah hamile değilimdir çünkü 4 temmuza randevu aldım myomum var onu bi halletmem lazım umursamıyordum ama yengem 4 aylık hamileydi myom oluşmuş bebğini kaybetti. üstelik daha önce de 3 bebeğini kaybetmişti, şimdi korkuyorum yeniden hamile kalıp yeniden bebeğimi kaybetmekten. zaten hala kendime gelemedim bi de yeni bebeğimi kaybedersem hiç toparlanamam.

ben de 11 aylık evliyken ramazanda hamile kalmıştım melek oğluma :KK25: bu ay inşallah hamile değilimdir çünkü 4 temmuza randevu aldım myomum var onu bi halletmem lazım umursamıyordum ama yengem 4 aylık hamileydi myom oluşmuş bebğini kaybetti. üstelik daha önce de 3 bebeğini kaybetmişti, şimdi korkuyorum yeniden hamile kalıp yeniden bebeğimi kaybetmekten. zaten hala kendime gelemedim bi de yeni bebeğimi kaybedersem hiç toparlanamam.

bende de aynı korku var,bu ay direk doktor kontolüne ve rahim flimine odaklandım hiç tarih hesaplamadım,bir an önce adet olup flime gireyim istiyorum şimdi üzülüyorum keşke geçen ay gitseydim diye ama bu ayda hangi gün kontrole gideyim diye gün hesaplıyorum 4 temmuz eşimin doğum günü o gün gidemem ağrı olur planlarımı süprizlerimi gerçekleştiremem,5 temmuzda gideyim de birkaç güne toparlarım denize girmeme engel olmasın...nelerle uğraşıyoruz yaa :KK14::KK14:

INSALLAH istedigin gibi olur,,,sende bi problem yok,esin gittimi dr?

ilk gebeligimde yerlesme kanamasi bende yasadim ama iki damla falan kahverengi lekem olmustu,cok az,sonrada gelmedi daha..

neden olmasinki :) sen umudunu kaybetme,en önemli olan moreldir unutma bunu :KK66:

cok gecmis olsun,INSALLAH en kisa zamanda eski sagligindan dahada iyi olursun,Allahim sifa versin...morelini bozma,3 ay sonra saglikli bi sekilde yine denersin,biraz sabir gerekli sadece...bol bol morel depolaki ilerde kullanasin :KK66:
moralını bozma...gecmıs olsun....

bende de aynı korku var,bu ay direk doktor kontolüne ve rahim flimine odaklandım hiç tarih hesaplamadım,bir an önce adet olup flime gireyim istiyorum şimdi üzülüyorum keşke geçen ay gitseydim diye ama bu ayda hangi gün kontrole gideyim diye gün hesaplıyorum 4 temmuz eşimin doğum günü o gün gidemem ağrı olur planlarımı süprizlerimi gerçekleştiremem,5 temmuzda gideyim de birkaç güne toparlarım denize girmeme engel olmasın...nelerle uğraşıyoruz yaa :KK14::KK14:

hayirlisi olsun canim keske gecen ayda yaptirsaydin biz gercekten cok ihmaliz son demimize gelince artik tutusuyoruz umarim korktugun bisey olmaz hersey yolunda gider umarim,,,pki rahim filmini neden cektirecektin???
canim dur agzindan yel alsin olmayacak birdaha oyle sey korkma rabbime sigin inss biradaha yasamazsin magdem oyle birseyin var keske korunsaydin dr demedimi hic korun hamile kalirsan zarari olur falan diye

benim adetim Cuma yada C.tesi günü beklicem ama benim sol tarafımda garip bir batma var ağrıyor,korkuyorum oradaki tüpümde sıkıntı vardı şimdi yinemi oldu diye korkuyorum,eğer öyleyse allahım ne olur afet olayım da bir an önce rahim flimine gideyim diyorum...yine aynı şeyleri yaşamak istemiyorum,sahalardan 6 ay yine uzaklaşmam gerekecek :KK1:o yüzden benim minik hücrem tüpümde kalmasın diye adet olayım,ama değil köprüden geçip kendini annesinin şevkatli karnına attıysa :KK1::KK1: 9 ay adet olmayayım
inss melegin sana gelmistir olumsuz olmayin kizlar lutfen yaaa saglik bence herseyden onemli biz boyle dusundukce sagligimizla oynuyoruz farkinda degiliz gecen ay varmi yokmu yinemikist oldu diye diye adetimi resmen bozdum birhafta suren adetim iki gun oldu sonrada leke seklinde surdu piskolojinin neler yaptigina sahit oldum bu ayda elimden geleni yaptim varsa vardir yoksa yoktur yani takmayacagim takmiyorum ama elimden gelenide yapiyorum =)))
Hafif varla yok arası mide bulantısı...
Baş ağrısı...
Eğilip kalkarken kasıkta oluşan ağrı vb his...
Uykunun yetmemesi...
Ve dün sabahtan beri regl ağrısı var ama kırmızılar yok...
Bunlar belirtimi sizce?
canim belirti olabilir ama piskolojikte olabilir inss bebisin gelmistir birazdaha sabir tatlim inss guzel haberler vereceksin hayirlisiyla...

hayirlisi olsun canim keske gecen ayda yaptirsaydin biz gercekten cok ihmaliz son demimize gelince artik tutusuyoruz umarim korktugun bisey olmaz hersey yolunda gider umarim,,,pki rahim filmini neden cektirecektin???
canim dur agzindan yel alsin olmayacak birdaha oyle sey korkma rabbime sigin inss biradaha yasamazsin magdem oyle birseyin var keske korunsaydin dr demedimi hic korun hamile kalirsan zarari olur falan diye

inss melegin sana gelmistir olumsuz olmayin kizlar lutfen yaaa saglik bence herseyden onemli biz boyle dusundukce sagligimizla oynuyoruz farkinda degiliz gecen ay varmi yokmu yinemikist oldu diye diye adetimi resmen bozdum birhafta suren adetim iki gun oldu sonrada leke seklinde surdu piskolojinin neler yaptigina sahit oldum bu ayda elimden geleni yaptim varsa vardir yoksa yoktur yani takmayacagim takmiyorum ama elimden gelenide yapiyorum =)))

canim belirti olabilir ama piskolojikte olabilir inss bebisin gelmistir birazdaha sabir tatlim inss guzel haberler vereceksin hayirlisiyla...

tüplerime baktırıcam canım tıkalımı yapışkanlık varmı diye??sorunlu hamilelik olunca ilki 3 aydır da olmayınca doktor gel film çekelim dedi

ınsallah hayırlısı ıle hamıssındır sankı ben oyle hıssettım

korunma sürem bitti 6 aydı,o da gebelik sonlansın diye yapılan iğneden dolayı,tekrar dış gebelik yaşayabilirsin yapacak birşey yok bekleyip görücez dedi

canım zararlı bi yerde değil sakıncası yok görünüyor şöyle bi durum var miyom dışa büyüyorsa çocuğu etkilemiyor içe büyüyorsa sıkıştırıyor bana zararlı değil dedi korun falan demedi, ne zaman istersen dedi ama ben her ihtimale karşı son kez bi kontrole gitmek istiyorum.

canım zararlı bi yerde değil sakıncası yok görünüyor şöyle bi durum var miyom dışa büyüyorsa çocuğu etkilemiyor içe büyüyorsa sıkıştırıyor bana zararlı değil dedi korun falan demedi, ne zaman istersen dedi ama ben her ihtimale karşı son kez bi kontrole gitmek istiyorum.

anladim tatlim inss hayirlisi olur doktorun birsey demediyse korkulacak biseyde yoktur inss eger bu ayda olmazsa bebis ilk isin hemen flm cektirmek olsun tatlim...

ınsallah hayırlısı ıle hamıssındır sankı ben oyle hıssettım

kizz sen banami dedin hamissin diyee =))) ayyyy insss diyorum ister bana soylemis ol istersen baskasina ustume alindim gittiiiii haaaahahahaaha
rabbim herkese yasatsin evlat tadini inss hayirlisiyla....aminnnnn

kizlarr az once inanilmaz bir kasik agrim oldu hem sol kasigim hemde karnim kivrandirdi beni nerdeyse ilk defa boyle oldum bennn ayyyy nasil gececek bu 10 gunnn gecmez yaaaaaaaa gecsede ogrensek varmi yokmu =)))))

anladim tatlim inss hayirlisi olur doktorun birsey demediyse korkulacak biseyde yoktur inss eger bu ayda olmazsa bebis ilk isin hemen flm cektirmek olsun tatlim...

çok şükür bişe demedi canım ama inşallah değişen bişe olmamıştır, rahim filmi nasıl oluyor zor mu? ultrasondan farklı olarak ne görüyor?

X