Şansımız MAYIS ayı olsun göbüşler bebişle dolsun

oldunmu cnm sendee(( tühbyaa umutluydı-um ben bu ay sendenn erkenmi geldii benimde erken gelmişti bu ay:) hayılırsı cnm haziran topiğne beklyioruzz artık senide:))

bende bu ay için bekleyenlerdenim. 25inde adet olmam lazımdı ama hala birşey yok. adetime 3gün kala evde test yaptım negatif çıktı, eczacı kadında zaten "daha çok erken, bu testte çıkmaz" demişti ama bilmiyorum işte. yinede ümitlenmek istemiyorum, o yüzden bu haftada bekleyip birşey olmazsa haftaya doktora gidip test yaptırıcam. bi yandan çok merak ediyorum ama bi yandan da sıkıldım artık koşa koşa doktora gidip hayal kırıklığı yaşamaktan. zaten ne hamilelik ne de adet belirtisi hiçbirşey hissetmiyorum.

maayıs ayında başka kimse yokmu :)))

arkadaşlar liste nerde ? mayısda kalan kimlerr ??

ben adet olmadm daha adet günmde test yapdm çıkmdı bişe ??

5 gün geçmiş eczndn bi test alsna cnm .....dilerm hamişsndrrr

cnm bende burdaki yorumlardan aynısını yaptım 3gün önce test yaptım ama negatif sonra demekki yok dedim ama adet olmadım hala cumaya kadar beklicem birdaha test yapıcam ama umutlanmıyrm negatifi görünce umudum bitti acıkcası sende üzülme rabbim hayırlı zamanda hayırlısını versin. inşş dualarım sizinle hep ekliyorum kk üyelerini :)

kızlar gününüz geçtiği halde idararda çıkmıyorsa kanda baktırın,yakın arkadaşım günü geçti bir sürü idrar testi aldılar yok aradan epey zaman geçti adette olamıyor bir akşam eşiyle acile gittiler sancısı vardı midesi bulanıyordu kanda 4 haftalık hamile olduğu çıktı,doktor bazı kişilerde idrarda çıkmaz demiş...inşallah hamilesinizdir....

test yaptım bikere negetif çıktı, gerçi adet gününden 3gün önceydi ama, ondan ümitlenmek istemeyip bekliyorum şimdi. bu hafta test felan yapmayıp beklicem. ptesiye kadar adet olmazsam gidicem doktora. böyle düşüne düşüne daha önce 13gün sonra bile adet olduğum oldu çünkü. hemen koşa koşa doktora gidince benle birlikte eşimde heyecanlanıyo, sonra bişey yokmuş deyince onu da üzüyorum gibi geliyor. şimdi bişey yok heralde diyorum ona da.hayırlısı olsun bakalım.

ptesiye kadar beklemeye çok kararlıydım ama dayanamadım:) sabah sağlık ocağına gidip kan verdim, doktor daha bisürü test istedi (ilk kez gittim kendisine), "biz testlerin hepsini yaptıralım, hamile çıkarsan gerekli bunlar, bidaha uğraştırmayız seni" dedi. nedense aptallığıma geldi sormadım ne testi bunlar diye. neyse artık sonuçlar çıkınca öğrenicem ne olduklarını. 2gün sonra, yani teee ptesi çıkarmış sonuç ama ben yarın gidip bi şansımı deniycem çıkmış mı diye. daha önce eşime de 2gün sonra dediklerinde ertesi gün gittiğinde çıkmıştı hepsi. hayırlısı olsun artık.

ıykos..............bat-2 mayıs-----BİR DAHAKİ AY İNŞALLAH :)
littlebirdie..............bat-7 mayıs-----------BİR DAHAKİ AY İNŞALLAH :)
aygıtı......................bat-25 mayıs
ecrnnaz ..........................bat-mayıs nazar değmesin
nagihan_14................bat-19 mayıs
nesemcim...................bat-3 mayıs
jade86-..................bat-28 nisan
eylulgulu........................bat-1-4 mayıs---------BİR DAHAKİ AY İNŞALLAH :)
tuğba5286...................bat-10 mayıs
adyfeliph.....................bat-29 nisan
beyazipek....................bat-24 mayıs

cincini...................bat-belirtmemiş-----nazar değmesin
türkmengulu...................bat-belirtmemiş
dollyy........................bat-belirtmemiş
eylemcim................................bat-belirtmemiş

melisdeniz.......................bat-16 mayıs
zelda..................................bat-31 mayıs
zeyist34.................bat-belirtmemiş
şifacı................................bat-belirtmemiş

seelin............................bat-15 mayıs
plebisit82........................bat-3 mayıs-------nazar değmesin
hack...........................bat-8 mayıs
yakamozz............................bat-11 mayıs---------BİR DAHAKİ AY İNŞALLAH :)
ffakem.........................bat-10 mayıs
fphz..........................bat-14 mayıS

lady-eliph.......................bat-1 mayıs-----BİR DAHAKİ AY İNŞALLAH :) ve suan hamile haziran topiğiii :maşallah nazar değmesin

gocmenkuslar.................bat-19 mayıs
esrapo............................bat-16 mayıs
mavihayal......................bat-18 mayıs
laleaslan.....................bat-13 mayıs-----------bir dahaki ay inşallah :)
arwen10-19....................bat-19 mayıs
eylemsevcan..................bat-30 mayıs

ilknur_defne.......................bat-7 mayıs
niday........................bat-belirtmemiş
mavera45....................bat-belirtmemiş
akdeniz2012..............................bat-7 mayıs
ebrsa.................................bat- belirtmemiş
ozice...........................bat- belirtmemiş nazar değmesin
mavera49........................23 - mayıs
medne.............................18-mayıs
ebah234...................................bat-8 mayıs--------------bir dahaki ay inşallah :)
beyazbulut.....................bat-7-10 mayıs--nazar değmesin
hll5277...............................bat-15 mayıs
ecrnnaz.................................bat-25 mayıs
fundurtan……………………........... bat – 19 mayıs
prensesnnn...........................bat-8 mayıs

huzurlumutlu...........................bat-20 mayıs
ogrtmnbtl........................bat-29 nisan----- nazar değmesin
asmin_44..................................bat-20 mayıs
ilktos.................................. bat-12 mayıs
tekumud.....................bat yok---:maşallah nazar değmesin

efsunn_07....................................bat yok
uykucupisi..........................bat-14-15 mayıs
nur89 .........................bat yok----:maşallah nazar değmesin
yoncamel...........................bat-19 mayıs
cikolta...............................bat-yok
ipek41...................bat-10 mayıs :maşallah nazar değmesin
ftmkrks........................bat-23 mayıs
samimi.................................bat belirtmemiş-----bir dahaki ay inşallah :) geçmiş olsun
pampisim.......................bat-9 mayıs-beklemede
naz69.......................bat-28 mayıs
gelbebeğim2...................bat-5 mayıs ------------bir dahaki ay inşallah :)
tuğba2586....................bat- yok
berenimo..........................bat-15 mayıs
asmin44.....................bat-19 mayıs
pembekelebek..............bat-18 mayıs
denman........................bat- mayıs :maşallah nazar değmesin
ayşegül21072008..............bat mayıs
adversary84..........bat 30 mayıs
leyla01................................bat- yok

MAYIS AYIMIZDAKİ TÜM HAMİŞLERİ TEBRİK EDİYORUM VE HAMİŞ OLAYANLAR (BENDE DAHİL) BAŞARILAR DİLİYORUM HAZİRAN TOPİĞİNE BEKLERİM KIZLAR TECRÜBELERİNİZİ PAYLAŞABİLİRSİNİZ. ALLAHA EMANET OLUNNN DARISI TÜM İSTEYENLERİN BAŞINA VERSİN RABBİM

Son düzenleme:
naz69 değil tatlım naz1969 :)) bende hala beklyrm kanda çıkmadı ama adet olmdğm içn hafataya olmzsm testi yenlym

aşkına sevdalı beni bi çağrdı hazirana adet oldm :)) dha önce çağrsydn bukdr stres olmasydm cnmm yaa :))

şimdiden söylüyorum haziran ayı doğum güünümm bakın beni temmuza çağrmyn adet olmk istmyrm :)) hazirandan sonra gitmk istdiğim yer mart 2013 anneleri :)))

yani haziran ayındki tüm arkdşlarmla dilerim maart 2013 anneleri sayfsna geçeriz:))))
rabbim isteyen herkese nasip etsn enkısa zamanda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…