Şansımız MAYIS ayı olsun göbüşler bebişle dolsun

canım o testler 1 hafta sonra sonuc verır ben test alırken hepsini sormustum iism olarak hatırlamıyorum fıyat olarak aklımda 5tl testler 1 hafta sonra sonuc verıyor bi tane vardı ilişkini hemen ardından sonuc verıyor o daha pahalıydo 30tl felandı galiba birde gunun 1 gun gecınce kesın sonuc veren bı test vardı ki ben onu almıstım ama 1hafta sonra kullanmıstım:)
inşallah hamilesindir

walla bende anlattım seni eşime dün akşam dioki gir bakalım internete senin yeni arkadaşın hamiş mi dio inşallah gelmez benimde BAT yaaa ...ama ben eminim senden :)..öpüyorum kojaman bebem seni ... bekliorum haberini

arkadaşlar sizin yaşlar kaç... sormamda bi sakınca yoksa.. benimde dün günüm geçti hala beklemedeyim..

arkadaşlar sizin yaşlar kaç... sormamda bi sakınca yoksa.. benimde dün günüm geçti hala beklemedeyim..

tatlım ben 29 yaşındayım...

tatlım ben 29 yaşındayım...

teşekkür ederim bende 23 yaşındayım yeni evli sayılırum 7 ay oldu yaklaşık ama aralıkta 6 haftalık bebeğimi kaybettim ne yazıkki.. şuanda da hem çok istiyorum hemde korkuyorum.. inşallah sizde sağlıkla kucağınıza alırsınız bebeklerinizi..

inşalahh kuzum sende alırsın kucağına bebeğini günün de geçmiş inşallahh hamişsindir. test yaptın mı ?
walla bu mayıs ta var bişi bakın o liste nasıl hamiş resimleriyle dolacak....

Aynen bebekim, adamlara rezil olduk Akşam laptopu alıp sürekli bakıyorum yazmış mısın diye, sinirleniyo doğumuna da Selin gelir artık dedi dün gece. Ayy dedim bizim weled gelsin de, ben hepsini ağırlarım gelsinler dedimm
Vallahi bilmiyorum selin artık psikolojik mi,bir sorun mu var? Ama ben hastalanacakmışım gibi hissediyorum, fiziksel bir belirti yok reglime dair ama içime öyle doğuyor sanki hamiş değilim.... :26:

Doğru diyosun gülüm. Zaten başka bir topic var idrar testinde positive ne zaman gördünüz diye, büyük çoğunluk BAT'ı 8-10 gün geçtikten sonra ancak görmüş. Dediğim gibi gene en garantisi kan. Cuma hayırlı gün vardır bir kudreti,akışına bıraktım zaten

yaa saçmalama yaaa hamişsin sen adet falan yok yawww...doğuma da gelirim de bende hamiş değilsen tabi ayy delirecem bende sen ii dayanıosun kuzum yaa walla ben 13-14 gün nası beklicem bilmiom :):126:

inşalahh kuzum sende alırsın kucağına bebeğini günün de geçmiş inşallahh hamişsindir. test yaptın mı ?
walla bu mayıs ta var bişi bakın o liste nasıl hamiş resimleriyle dolacak....

bu ay o kadar test yaptım ki bi kanamam oldu ondan sonra ümitlendim başladım testlere daha hiçbirşey yok o yüzden yapmıyorum artık biraz geçsin diye bekliyorum..
benim eşimde yazdıklarımı okumaya çalışıyor ben ekranı çeviriyorum.. :))

yaa saçmalama yaaa hamişsin sen adet falan yok yawww...doğuma da gelirim de bende hamiş değilsen tabi ayy delirecem bende sen ii dayanıosun kuzum yaa walla ben 13-14 gün nası beklicem bilmiom :):126:

Bebekimm, aman sen hamiş ol da gelme, yaza buluşuruz ortada bir yerlerde, hemde weledlerimiz ele avuca geliyo olur
Vallahi kendimi alıştırmıyorum ama her lavaboya gittiğimde gözüm çekmeceye kayıyor teste.Ama yapmayacam.
Senin 13-14 gününü de ohoo öyle bir geçiririz ki anlamazsın hiç bir şey.Güle eğlene ben zaman doldurturum sana

yahu okumasınn inşallah sizde güsel haberler alırsınız ..önce elüfümün sonra senin haberlerşni bekliorum canım...beni de 15-16 sı gibi bekleyin :)))

sen nerde yaşıosun kuzumm

sen nerde yaşıosun kuzumm

Kuşum ben normalde doğma büyüme İstanbulluyum ama 2 yıldır İngilteredeydim eşimin işi dolaysıyla.Ama şimdi döndük Türkiyedeyiz artık.

İskenderunda yaşıyorum. Evlenince buralı oldum Şimdi Hatay/İskenderun'da oturuyorum yani, Künefe, kebap memleketiiii
Sen nerdesin?

canım bizde eskişehirliyiz ama eşimi işi nedeniyle malatya da yaşıoz daha bir süre daha ( 4 sene) burdayızz

canım bizde eskişehirliyiz ama eşimi işi nedeniyle malatya da yaşıoz daha bir süre daha ( 4 sene) burdayızz

yaa bu arada nası canım istedi künefe

yaa bu arada nası canım istedi künefe

Yavrum ne kadar yer Hatay'la Malatya arası taş çatlasın 4-5 saat atlayın gelin bir haftasonu misafirimiz olun, Tepsi kebabı yiyelim,Şalgam içelim,Patlıcan kebabı,Belen tava,hakiki kısır,İçli köfte,Künefe yiyelim,Nargileye vuralim Harbiyede
Ayyy Hamiş olan varsa içine düşecek vallahi avucunuzu koklayın kızzzz canı çeken olduysaaa :18:

Kuzum atlayın gelin vallahi biz çok severiz misafiri,ağırlayalım sizi ne de güzel olur ne de güzel

anam ben kıçımı kadırım ekmak almaya gitmiom sen hatay dion....ayyyy siz gelin :)) burda bir şey yok seni gezdirip göstereceğim ama gelinn bizin ev action dolu eğlenirizz:122::118:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…