"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

Ayyy sorma canim bekleye bekleye curudum bu ay sen biliyosun
Burda saat farki oldugu icin ben sabahtan yapmistim ve cizgi ilk 3-4 dk icinde belirdi silik olsada ama korkuyom iyicene koyulasana kadar kan testine gitmek istemiyorumkasik agrilarim devam ediyor ama boyle batma seklinde ama nedense goguslerimde hic agri yok gecen seferki gibi onun icin cok tedirginim
Kelebegim dua et valla insallah bu ay butun hepimize ugurlu gelsinde hamile olalim. Doktordan hamilesin lafini duyana kadar yokmus gibi takicam

Canım bende de göğüs ağrısı şişmesi hiç olmadı desem yeridir.Eğer hemen çıktıysa o ikinci çizgi,vardır bi hikmeti
İnanıyorum ki sen hamilesin şükürler olsun.
Ne kadar daha beklicen test için?

Amin canim insallah hamileyimdir Ya benim gecen hamilelikte gogus agrim berbatti bu sefer olmadi onun icin test yaparken hic umudum yoktu.
Yarinda bir gecsin eger test koyulasirsa cuma gunu ucarak gidicem kan tahliline

Insallah guzel haberler veririm ve aliriz :)
Senin nasil gidiyor hamilelik? Dusuk yaptiktan sonra insan gercekten cok korkuyor

günaydın canlar hepiniz çık iyisinizdir umarım ben bi totem yaptım kendime anlatayım da gülün... nazın oluşturduğu tabloda ayırmış ya grup grup isimleri kendi olduğum grupta hamiş yok henüz ama görmeden önce dedim ki benden önce hamiş olan olursa o grupta ben de hamileyim dedim çıkmazsa ben de değilim diye bakıyorum artık hergün o gruba ve olmayınca üzülüyorum... deli miyim? evet en iyi ihtimalle iyi değilim

jobberfor 11 kasımm
izel 12 kasım
Kevok 13 kasım
ilktos 13 kasım
sedbor 16 kasım

işte totem grubum kızlar bu gruptan hamiş çıkması lazım

ya benımde 5 gunum kaldıı normalde bat gunumee ama ben bu ay 17 gunumde yumurtladım yarın sabhh test yapsam cıkarmıkı yaaa:)

Günaydın şekerler;

Kelebekcim iyiyim. burası da oyalamasa şu günler nasıl geçecek bilmiyorum. Kendimi hazırlamamaya çalışıyorum ama aklımdan hiç çıkmıyor. Sürekli kendimi dinliyorum. Batma bu his mi gaz sancım mı var yoksa hep böyleyim gün içinde. kendimi işime veremiyorum. Dün bi karar aldım kızlar. Artık düşünmek yok. kendimi örgüye veriyorum artık Geçen sene kardeşime başladığım bi şal vardı. Dün deli gibi onu ördüm. Bu sene bitirip vericem kıza.
Bata 12 gün var. Bu ay iyi çalışamadık. Çok tembel olduk biz ya
Gerçi bat deyip duruyorum ama benimki çok düzensiz. Bakalım tutturacakmıyım

gözünaydın cnm darısı başımızaa belirtilerin nelerdi yazarsan sewinirizzz

Amin inş. tatlım hepinizden hayırlı haberleri bekliyorum.. 1 aydır hemen hemen her belirtiyi yaşadım diyebilirim sana ama kendimi pek inandırmak istemedim çünkü buradaki yazıalrı çok okuyorum kesin etkileniyorum falan dedim.. Ama bebeğim benimleymiş bayramda falan ^_^ tatlım en belirginleri 4 tane .. acayip bir uyku hali,iştah açıklığı deli gibii ki ben zayıf formatında bir bayanım herkes şok oluyodu.. 3. ise en belirginlerden göğüslerim kocaman oldular üzerinde damarlar sayılıyodu resmen ve el dokunduramıyodum yanlardan bastırdıkca sızlıyodu.. Ama kan testi verip öğrenmeme asıl sebep 3 4 gündür regl sancısı gibi kasıklarıma belime ağrı girmesi ve sonunda regl olamamammm.. 1 önceki gecede resmen ağlamama sebep olacak kadar sancım oldu.. sabah gittik kan testi veeeeeeeeee........ ŞİMDİ BEBEĞİME CEVŞEN DİNLETİYORUMM :) RABBİMİZE NEKADAR ŞÜKRETSEK AZ... O OL DEDİ VE OLDU.. sevgiler...

Bir düşük ve bir dış gebelik yaşadım. Sağ tüpüm alındı.

Ve hala nasıl bir cesaretim var anlamıyorum ama aşılama için doktoruma gidiyorum.

Doktorum aşılamada tek şansım olduğunu eğer olmazsa tüp bebek denememiz gerektiğini söyledi.

Kasım benim için önemli bir ay zor bir süreç yine beni bekliyor:)

Belki aynı sıkıntıları yaşayacağım ama olsun değeceğini biliyorum.

Herkese tekrar merhaba...

minikkelebek demişsin ya gebelik testi kanda da çıkmaz diye bata 4 gün kala yaptık 0,100 çıktı acilde 20 dk verdiler sonucu ilaç verdiler iltihap için içtim o gün bugündür ağrım azaldı bat günümden bu yana ilaçları bıraktım kızlar bat geçeli 2 gün oldu test yapmıştım 4 gün öncesi bozuktu test hiç bişy çıkmadı offf kafam karışıkkkkkkkkkkkkkkk

Evet canım korku var maalesef ister istemez oluyo hele tuvalete her gidişimde o korkuyla yüzleşiyorum.Biliyosun o zamanlar kanamalar parçalar görüyodum hep.Şimdi korkuyorum o yüzden.Ama atlatıcam inşallah.Rüyalarımda adet gibi kanamam oluyo falan,zor bi süreçteyim.
Sabah işe servis beni sallaya sallaya getirdi önde yer yoktu en arkada geldim ama aklım çıktı
Şimdi herşeyden korkar oldum canım.Ama çok şükür ağrılarım hafif pek sıkıntım yok,dün yarım saat başım feci döndü o kadar :111:

selam tatlım ya güldürdün ben sabah sabah
olay totemse yrn i sizin gruba verelimmi
ya benımde 5 gunum kaldıı normalde bat gunumee ama ben bu ay 17 gunumde yumurtladım yarın sabhh test yapsam cıkarmıkı yaaa:)

canımcım daha erken gibi şu an negatif çıkabilir,ben 5 gün kala tek çizgiyi gördüm,4 gün kala hayali çizgi vardı sonra koyulaştı
istersen biraz daha bekle

Gunaydin arkAdaslar, size bi sorum olacak. Benim bi kac gundur karnimda adet sancilari var, daha dogrusu dunden bu yana hafif hafif gun boyun ca devam eden regl sancilari. Bat 21kasim yumurtlama donemindeyim. Sizce nedir bu normal karin agrisida degil boyle oldunuz mu hic?

Herkese Selam,
Oncelikle Allah herkesin gonlune gore versin,INSALLAH saglikli bir sekilde herkes kucuk meleklerine kavusur..

Benimde 12 Kasim BAT ...2 Kasimda ultrasona girdim..Altan ustten bakti doktor..Yumurtluyorsun dedi..Tohum var dedi :)) Normalde yumurtlama donemini gecmis olmam gerekiyordu..Cunku 16 ekimdi SAT .Neyse degerlendirdim tabi :))))
Dun ve bugun midemde eksime gibi birsey var..Bugunde sol kasigim agrimaya basladi..Sabahtan beri..Aslinda dun aksam da vardi..birde vajinanin tam ustunde batma gibi birsey..Rahatsiz da ediyor....Dun aksam falan yanma gibi bir his vardi ama gecti..

Bende ocak ayinda istemeye istemeye bebegimi aldirdim (( Allah affetsin.. 5 aydir korunmuyorum..Hery ay bi umutla bekliyorum..Bu ay pek umutlu degilim aslinda ama burayi okunca yine umutlandim..:)
Dun aksam test yaptim ama negatifti..Bide ben kirmiziyi gorunce tek cizik,testi hemen atiyom..Tamam ikinci cikmaz diyom..belki 10-20 saniye daha bekliyorumdur..
Acaba bu aksam yine yapsam mi? daha 5 gun var adedime..Yine heyecanlanip hayal kirikligi yasamakta istemiyorum ..

canlar müüjdem geldi.. Rabbim ol dedi oldu.. Darısı isteyen tüm dostlarıma,hepinizi seviyorum...

Seda bu Totem grubunu çok sevdi Ağzından bal damlıyor tatlım inşallah insallahhhhhhhhh Rabbim o yüce duyguyu bizlerde nasip eder !!!

jobberfor 11 kasımm
izel 12 kasım
Kevok 13 kasım
ilktos 13 kasım
sedbor 16 kasım

işte totem grubum kızlar bu gruptan hamiş çıkması lazım

canım benimde bat 22 yada 23 kasım ben yumurtlama gününü geçirdim ovulasyon testiyle takip ettim ama ayın 10una kadar her an herşey olabilir çalışmalara devam ediyoruz. Senin yazdığın gibi 2 gündür falan adet sancılarını yaşamaya başladım bu kadar erken olduğu hiç olmamıştı hatta benim gögüslerimde çok fena acıyo dokunamıyorum. Psikolojik mi diyorum ama bu kadar erken olması beni şaşırtıyor. Ben ovulasyon testine göre 2 kasımda yumurtladım, 5 kasımda ağrılarım başladı ((

tatlım bi şekilde hamile çıksın da nasıl olursa olsun psikolojim bozuldu yahu... artık hile değil de ona elçi gönderdik deriz yardım için

Seda bu Totem grubunu çok sevdi Ağzından bal damlıyor tatlım inşallah insallahhhhhhhhh Rabbim o yüce duyguyu bizlerde nasip eder !!!

inşallah canım hepimiz muradımıza ereriz bu ay.. listedeki diğer arkadaşlar geliyor mu bilmiyorum ama en erken müjde için jobberfor arkadaşı bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…