"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

güzel haberler var yine birsürü maşallah!!! inşallah böyle devam eder tebrik ediyorum hamiş arkadaşları inşallah sorunsuz sıkıntısız sağlıkla alırlar yavrularını kucaklarına
darısı başımıza :KK1: benim 1 haftam var henüz fakat adet belirtileri başladı 2 gündür bel ağrısı kasık batması göğüslerde de sızı başladı beklemezken erken gelmez umarım kırmızılar :KK50: bu ay farklı olarak hani yumurtlamadan sonra olan o beyaz tortumsu akıntı oluyor ya o olmadı bu ay yumurtlamadan sonra beyaz akışkan olarak devam ediyor akıntım onda değişiklik var sadece bilen varsa yorumlarsa sevinirim arkadaşlar yoksa da hayırlısı artık :KK54:

KIZZLLARRRRRRRRRR,

Cok cok silik ikinci cizgi cikti gebelik testinde!!! Ayy bayilcammm kizlar insallah kimyasal gebelik filan degildir heyecan yapmakta istemiyorum..
Bu ay o kadar cok uzun bekledimkiii
Insallah bebektir
:KK1:

KIZZLLARRRRRRRRRR,

Cok cok silik ikinci cizgi cikti gebelik testinde!!! Ayy bayilcammm kizlar insallah kimyasal gebelik filan degildir heyecan yapmakta istemiyorum..
Insallah bebektir

tebrikler canım inşallah dilediğin gibidir senin bat ne zamandı? bi de sabah idrarında daha koyu çıkar sanırım yeni yaptıysan eğer... veee belirtiler tabi ki :KK1:

tebrikler canım inşallah dilediğin gibidir senin bat ne zamandı? bi de sabah idrarında daha koyu çıkar sanırım yeni yaptıysan eğer... veee belirtiler tabi ki :KK1:

Canim benim bat 23 ekimdi, fakat benim yumurtalarim birazcik yavasti bu ay bat gunumun ertesi gunu yumurtladim ve bunu tesadufen ovulasyon testleriyle kesfettim, 12 yada 13. gun olmasi lazim ben adetimin dogal olarak gecikecegini dusundum.. Yani bugun 45. gun filan heralde
Bide agustos ayinda dusuk yaptim onun icin hic heyecanlanmak istemiyorum hatta esime bile bir sure soylemicem :KK19:
Belirti olaraktanda hic birsey, aslinda gecen gebeligimde goguslerim berbat sizliyordu ama bu sefer hic bisey yok, bide dun cok adet sancisi tuttu ha tam geldi benimki dedim gittim baktim yogun seffaf/sarimsi bir akinti.. Belkide dollenme filandi ama daha kendime hamile bile demek istemiyorum.. 3-4 gun daha testlerin koyulasmasini beklicem koyulasirsa kan tahliline gidicem.

Canim benim bat 23 ekimdi, fakat benim yumurtalarim birazcik yavasti bu ay bat gunumun ertesi gunu yumurtladim ve bunu tesadufen ovulasyon testleriyle kesfettim, 12 yada 13. gun olmasi lazim ben adetimin dogal olarak gecikecegini dusundum.. Yani bugun 45. gun filan heralde
Bide agustos ayinda dusuk yaptim onun icin hic heyecanlanmak istemiyorum hatta esime bile bir sure soylemicem :KK19:
Belirti olaraktanda hic birsey, aslinda gecen gebeligimde goguslerim berbat sizliyordu ama bu sefer hic bisey yok, bide dun cok adet sancisi tuttu ha tam geldi benimki dedim gittim baktim yogun seffaf/sarimsi bir akinti.. Belkide dollenme filandi ama daha kendime hamile bile demek istemiyorum.. 3-4 gun daha testlerin koyulasmasini beklicem koyulasirsa kan tahliline gidicem.

anladım canım ama çok ilginç iyi yakalamışsın bat tarihindeki yumurtlamayı... ama bence yarın direk doktora gitsen çok iyi olur canım erken alınması gereken bi önlem olabilir mesela bir çok soruna cevap olur ve bekleme sürecindeki stresi yaşamamış olursun... elbette kendi tercihin fakat ihmal etme derim

anladım canım ama çok ilginç iyi yakalamışsın bat tarihindeki yumurtlamayı... ama bence yarın direk doktora gitsen çok iyi olur canım erken alınması gereken bi önlem olabilir mesela bir çok soruna cevap olur ve bekleme sürecindeki stresi yaşamamış olursun... elbette kendi tercihin fakat ihmal etme derim

Canim ben yurtdisinda yasiyom bide TIp ogrencisiyim son sinavlarimi veriyorum mezuniyetim icin onun icin vaktim yok ders calisiyorum bu aralar :KK1: olmadi cuma gunu bir vakit bulup giderim eger bu testler koyulasmaya devam ederse :nazar:

canım düşük yaptığını nasıl anladın peki? ben geçen ay silik çizgi gördüm 2 gün de gecikti adetim ama son yaptığımda hiç çizgi çıkmadı ve o gün kanamam başladı normalden çok yoğun ve parçalıydı bu mudur acaba kimyasal gebelik?

Canim ben yurtdisinda yasiyom bide TIp ogrencisiyim son sinavlarimi veriyorum mezuniyetim icin onun icin vaktim yok ders calisiyorum bu aralar :KK1: olmadi cuma gunu bir vakit bulup giderim eger bu testler koyulasmaya devam ederse :nazar:

ne güzel topiğimizde doktorumuz varmış haberim yok :KK1: bebek yoğun tempoyla gelecek sanırım sınavların iyi geçer umarım bir sürü güzellikler olur hayatınızda...

canım düşük yaptığını nasıl anladın peki? ben geçen ay silik çizgi gördüm 2 gün de gecikti adetim ama son yaptığımda hiç çizgi çıkmadı ve o gün kanamam başladı normalden çok yoğun ve parçalıydı bu mudur acaba kimyasal gebelik?

Gecen hamileligim nerdeyse 6 haftalikti doktorda kan tahliliyle biliyordum hamile oldugumu ama dusuk yaparsin dediler, 3 gun gecmedi cok agir kanamam oldu..
Allahim o uzuntuyu kimseye yasatmasin onun icin simdi cok korkuyorum kimseyede bisey demek istemiyorum. Kasiklarimda agri var zaten her an adetim gelcekmis gibi 1-2 haftaya anca esime soylicem gecen sefer oda cok etkilenmisti garibim :KK43:

Gecen hamileligim nerdeyse 6 haftalikti doktorda kan tahliliyle biliyordum hamile oldugumu ama dusuk yaparsin dediler, 3 gun gecmedi cok agir kanamam oldu..
Allahim o uzuntuyu kimseye yasatmasin onun icin simdi cok korkuyorum kimseyede bisey demek istemiyorum. Kasiklarimda agri var zaten her an adetim gelcekmis gibi 1-2 haftaya anca esime soylicem gecen sefer oda cok etkilenmisti garibim :KK43:

çok geçmiş olsun canım bence de evet yaşatmasın ama tıp okuyorsun daha objektif bakabilirsin bizlere göre belki hoş kadın olmanın getirisi de farklı duygusal anlamda ben de mimarım işim gereği çok oturuyorum pc başında bel ağrım başladı ama mesleki deformasyon da olabilir diyorum bilmiyorum işte umarım bu ay başarabilmişizdir :KK1:

ne güzel topiğimizde doktorumuz varmış haberim yok :KK1: bebek yoğun tempoyla gelecek sanırım sınavların iyi geçer umarım bir sürü güzellikler olur hayatınızda...

Acemi doktor diyelim ama ben arastirmayla devam edicem kariyerime insallah
onun icin araya bir bebek kaynastiriyorumki bir tane aradan ciksin zaten cokta istiyorum :KK9:
Daha kimseyi yonlendirecek kadar rahat hissetmiyorum onun icin susuyorum kimseye bisey demiyom :KK1::KK1:
Ama sizler zaten doktorlardan daha cok biliyosunuz gulum yaaa :KK1:

hamilelikte çok uyunurmuş mantıklı da zaten ama bende tam tersi şu sıralar bak ben türküyedeyim bu saatte netteyim bi de sen varsın yurtdışındasın senin için nispeten daha normal bi saattir ve sabah 7 de kalkıyorum uyuyamıyorum açıkcası anti hamilelik belirtileri var bende sanırım:KK53::KK1:

çok geçmiş olsun canım bence de evet yaşatmasın ama tıp okuyorsun daha objektif bakabilirsin bizlere göre belki hoş kadın olmanın getirisi de farklı duygusal anlamda ben de mimarım işim gereği çok oturuyorum pc başında bel ağrım başladı ama mesleki deformasyon da olabilir diyorum bilmiyorum işte umarım bu ay başarabilmişizdir :KK1:

Insallah canim insallah basariyla hamile kalalim :KK49:
Kendi vucudumu ve bildiklerimi dengeleyip az cok olanlari ve olacaklari tahmin edebildigim icin daha objektif olmaya calisiyorum ama heralde insan kendisi bu bebek yapma durumu icinde olunca heyecandan ve beklemekten baska bisey dusunemiyor :KK9:

Acemi doktor diyelim ama ben arastirmayla devam edicem kariyerime insallah
onun icin araya bir bebek kaynastiriyorumki bir tane aradan ciksin zaten cokta istiyorum :KK9:
Daha kimseyi yonlendirecek kadar rahat hissetmiyorum onun icin susuyorum kimseye bisey demiyom :KK1::KK1:
Ama sizler zaten doktorlardan daha cok biliyosunuz gulum yaaa :KK1:

tatlım acemi değil mütevazi doktor diyebiliriz bence ki genel olarak bu özellik pek görülmez doktorlarda bence bu senin iyi bi doktor olacağının göstergesi...
eğer ülkeye dönersen bir gün burada reklamını yap mutlaka :KK51:

hamilelikte çok uyunurmuş mantıklı da zaten ama bende tam tersi şu sıralar bak ben türküyedeyim bu saatte netteyim bi de sen varsın yurtdışındasın senin için nispeten daha normal bi saattir ve sabah 7 de kalkıyorum uyuyamıyorum açıkcası anti hamilelik belirtileri var bende sanırım:KK53::KK1:

Canim bende ayni anti hamilelik belirtileri var,
O bebek oraya yerlesmeden ve HCG salgilamadan zaten belirti olmasi pek olacak sey degil..
bu belirtileri veren hcg hormonunun ta kendisi ama biz yumurtladiktan sonra psikolojik olarak her tur belirtiyi yasiyoruz. Ben hatta bu ay hic psikolojik belirti yasamicam dedim kendime..
Sorma benim sinavlarim oldugu icin uyumuyom ama zaten ben avustralyada yasiyorum saat burda sabah 10.11 turkiyeden 9 saat ilerdeyiz :KK1:

tatlım acemi değil mütevazi doktor diyebiliriz bence ki genel olarak bu özellik pek görülmez doktorlarda bence bu senin iyi bi doktor olacağının göstergesi...
eğer ülkeye dönersen bir gün burada reklamını yap mutlaka :KK51:

Sagol canim benim burda sartlar cok daha degisik oyle doktor olmak burdaki gencler icin cok cazip bisey degil cunku kolay yollardanda cok para kazanabiliniyor burda..
Onun icin bu isi yapanlar gercekten yurekten kalpten isteyen insanlar, hemsiresi olsun, eczacisi olsun :KK9:

Canim bende ayni anti hamilelik belirtileri var,
O bebek oraya yerlesmeden ve HCG salgilamadan zaten belirti olmasi pek olacak sey degil..
bu belirtileri veren hcg hormonunun ta kendisi ama biz yumurtladiktan sonra psikolojik olarak her tur belirtiyi yasiyoruz. Ben hatta bu ay hic psikolojik belirti yasamicam dedim kendime..
Sorma benim sinavlarim oldugu icin uyumuyom ama zaten ben avustralyada yasiyorum saat burda sabah 10.11 turkiyeden 9 saat ilerdeyiz :KK1:

ohhh maşallah baya uzaktaymışsın canım sen ya... :KK1: ben de kitap okuyup yormaya çalışıyorum gözlerimi kapansınlar diye..

benim 5.5 saatim kaldı uyanmak için canım yarım saat uyumaya çalışsam kalır 5 saat :KK1: bana iyi geceler sana günaydın ve müjdeli günler diliyorum...:KK54:

merhaba kızlarr.....nasılsınız bakııım sizi unuttuk sanmayın bak minik kelebek kadar olmasa da ben de sık sık sizi ziyarete geliyorum....ama keşke hep temmuz topiğinde toplanabilsek....her gün bakıyorum yeni hamile var mı diyeee ....benim şimdilik çok iyyiii geçiyor...bir de şu korku olmasaaaa daha iyi olacakkk...

ne mutlu sana güzelim :) ama korkumu :KK53: halamı vallahi kendine eziyet ediyosun

KIZZLLARRRRRRRRRR,

Insallah bebektir

yaaaaaaaaa kızıııım sen hamilesin o zaman koş koş kan testine yaa :KK52:
bi tane daha test yapsana yapsana yaptınmı anaamm delirecem burda bu kız horul horul uyuyo :KK52:
tebrik edeyim o zaman canım benim :KK19::KK19:
içime doğuyodu hep :KK9:

teşekkürler minikkelebek taze anne adayımıs :) tortulumu bilemicem ama kokusu hiç yoktu bu ara çıktı idrarın..we kasık ağrım fena yatıom dinleniyorum akşamları ...gündüz çalıştığım için...bir belirtimde beyaz akıntım war az az oluo ama war...göğüslerde bişi yok adet zamanıda öle çok ağrımaz zaten bata son 3 gün...geçmioo günleerr
canım benim az kalmış bata ben de doğurdum burda sizleri meraktan
belirtilerin güzel bi test yapsan belki çıkar kanına girmiş gibi olmayayım ben biraz sabırsızım da:KK9:
bilirsin belki 5 gün önce yapmaya başlıyorum ben dayanamıyorum :KK52:
evet bende bir defa olmuştum tatil dönüşü havuzda kapmıştım sanırım :KK43: bu da ikinci inşallah benimde ikincisi senin gibi hamileliktedir :) bak yine nasıl geldim bu konuya her lafın sonu hamileliğe çıkar mı mrvb çıkarır :) dediğin gibi bol su ile zaten iltihap atılıyomuş bende yarından itibaren içmeye gayret göstereceğim saolasın canım :)
:KK1: evet ya her lafın sonu aynı yere çıkıyo canım ister istemez e amaç belli :KK1:
Yürekten tebrikler arkadaşlarım,çoook sevindim. Rabbim kucağınıza da almak nasip etsin inşlh.Müjdeler olsun herkese..
Kelebekçim nasılda bereketli bir topik oldu burası dimi.
Bende yarın sabah kan testi için dr.a gidicem. Artık sonuç çıkınca bildiririm durumları.Aynı günde verirler mi acaba?
evet canım çok bereketli bu topik nazın bereketli topiği :KK1:
sonucunu bekliyoruz canım :KK34:

hadi bakalım kim erken doğack diyomuşuz:KK52:
önce ben önce ben çatlayacam :KK52:

X