"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

şuan seni çok iyi anlıyorum tatlım benim de 4-5 gün kaldı çıkmaz ama belki çok silik de olsa görürüm diye test yaptım ben de...ama dakikalarca inceledim yok bişey....çok acele ediyoruz adet bir geçsin o zaman yaparız belki o zaman çıkar.ama şimdi bu test sonucuna göre hamile olmadığımı düşünüyorum.moralim bozuk...acaba adete kadar bi daha denesem mi diyorum....pufffffffffff

gerçekten de karışık bir durum muş benim 4-5 gün var şimdiden test yapmaya başladım negatif çıkıyo tabii kiii ama yine de umudumu kaybetmek istemiyorum bak senin günün 2 gün geçmiş hala pozitifff gözükmüyooo inşş geç döllenme falandır..insan adet olmadığı sürece umut ediyor...ben de bu günler çok gerginim şu bikaç gün geçse de belli olsa herşey bende kendimi ona göre şekillendirsem...çok istiyorum...sonuç negatif olursa çok üzüleceğim...ama şimdiden hazırlıyorum kendimii...yaa iki gün kala 3 gün kala öğrenenler varrr silik de olsa hayali de olsa çıkardı değil miiii?ama senden umutluyum bence hamilesin

kızlar şimdiden bayramınız mübarek olsun.inşallah mutlu haberler getiririz bayram sonrası 9 kasım batım çalışmalar sürüyor bu günlerim önemli

Uğurlu ekim-kasım topiğimizinn güncell listesii :)))

anne ADAYI

MÜJDELİ GÜNÜ
keeperr

sevdee

umaynurr

cankız50

8 KASIM

21 kasım
eğlenceli
deneyim-paylaş

meltemtnc

15 kasım
13 kasım

26 kasım

elma kurdu
küçükmücize
mucize ge.
nuysima

6 kasım
6kasım
8 kasım
10 kasım

jobberfor
izel
Kevok
ilktos

11 kasımm
12 kasım
13 kasım
13 kasım

plstgc
asiselcan

2 kasım
11 kasım

naz1969
yxliz
punispinea

5 kasım
5 kasım
8kasım

sengelen

minikkelebekk
mrl3673
sonsuz
yağmursis
alishia

5 kasım
7 kasım
7 kasım
10 kasım
11 kasım

mrvb

22 kasım

yrn3
çiğdem25d
sedbor

23 ekim
25 ekim
24 ekim

zeynpe
zeynep0355

5 kasım
19 kasım

desperato20
5 kasım
helena83
10 ekim

brsn61
5 kasım
topraksk
zerbaş

4 kasım
4 kasım

nevalee
3 kasım
Lipaka
3 kasım

alya-taha
atlanta
Küçükmucize
microsoft

4 kasım
10 kasım
6 kasım

22 kasım

melek2828
swetee
umut81

20 ekim
30 ekim
30 ekim

1907

vişnesu
tılsım 7888

11 kasım
9 kasım

missyaman
5 kasım
pepeninteyzesi
shummir

2 kasım
1 kasım

nisanbu
nagihan14
alminna

30 ekim
31 ekim
25 ekim

Sengelenn ilk hamiişimizz...

1907 İKİNCİİ HAMİŞİMİZZ

üçüncü hamişimizz KEEPERRRR....

dördüncü hamişimizz UMAYNURRRR.....

Günü değişenler güncellermisiniz.....YOKSA GÜNLER GEÇTİKÇE SİLMEK ZORUNDA KALACAĞIM...HATTA SİLDİMM .....

Rabbİm en kısa zamandaaaa müjdeli hbaerlerr vermyi nasip etsiinn Kocaman göbüşlüüü hamişlerr olunn :)) Sağlıklı hamilelikler nasip

CANLARR hergün bakamıyrum bayram temzlliği telaşı bildiğiniz üzere gelmeden başladı....

listemizi güncelledik dilerimm bayramdaa göbişlerdee bebişler olur.....bayram dönüşü bat tarihleri olan arkdşlarrr müjdeeelerlee gelirsiniz....

nagihann hadii kız müjde verceksin inşllhh müjdesizzzz habersizz bırakmaa bizlerii

minikkelebeğimm bende senin gibiyimm şizofrenik olarak yumurtlama günüm geçeli 3-4 gün oldu ama kasıklarım ağryoo hamileyiö diyorummm ....

şizofrenikk hamiş oldum yineeee :)) YA UYANDIM HAMİLEYİM DEDİM ilahi ben :)) bu ay hamişlik yoksa önümzdeki ay aşılama düşünüyrzz ... hakkımızda hayırlısı olsun....

ben de kesin bebiş yok bu ay..o kadar umutsuzum.aslında annemler geliyor yarın.çok isterdim onlara müjde vermeyi ...ama maalesef yok.Allahtan adetim normal gününde geliyor.bu ay gelmedi daha,beklemedeyim.

öyle yapayım canım sağolya vala hiç annamıyorum bu şeylerden

ben hiç kullanmadım bu ay olmazsa belki diğerinde alırım ama burada yazılanlardan anladığım kadarıyla 2 çizgi de aynı koyulukta olacak.....koyulaşmasını bekleee..

bekliycem de adam gidiyo 29 unda yetişirmi bilmem bir an önce şu yumoşların olması lazım

bebişş istiyoruzzz göbişlerdee,,çalışıyoruzz,,,yarın bayram temizlik yapmak için çalışıyoruzz,işe gidiyoruz yine çalışıyoruzz :)
ayy nedir bukadınların çektiği yaa :)

herkese iyi akşamlar bayramınızı şimdiden kutluyorum. İnş. bayram hayırlı gelir hepimize:)

bu arada bu yaptığınız ne testi kızlar ???
bn gayet test yapmadn,yumurtladığımı düşünerek yapıyorum bebişş çalışmalarını <<<???

valla şimdilik bende yumurtlama zamanını 10 ve 15. günler arası biliyorum o şekil devam ediyorum .

bu arada bu yaptığınız ne testi kızlar ???
bn gayet test yapmadn,yumurtladığımı düşünerek yapıyorum bebişş çalışmalarını <<<???

canım bende valla ilk defa kullanıyorum yumurtlama gününü tesbit etmek içinmiş ayrıca tatmin olmayıp birde ateş ölçme yöntemi uyguluyorum daha başka bişey varsa siz söyleyin ben savaşa gider gibi hazırlandım

ben ovulasyon testi yapıyorum yumurtlama gününü bulmak için

valla şimdilik bende yumurtlama zamanını 10 ve 15. günler arası biliyorum o şekil devam ediyorum .

ya walla bende burda öğrendim bu testi şimdi,haberim yoktu daha önce inanın
ben ayın 8inde regl oldum 11 gün saydım işte,bugünlerde yapıyorum bişeyler ,inşallah tutarr walla :)))

cnm sen ne zaman gördün ovulasyon testinde çift çizgiyi

ahahah hakikaten walla, çok tedbirli donanımlı gördüm seni :)) inşallah sonucunuda alırsın cnm :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…