"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

evet canım ben de yaşadıklarımdan sonra en önemli şey sağlık diye düşünüyorum
sağlıklı bi hamilelik olsun,sağlıklı bebeklerimiz olsun en başta önemli olan o
inşallah çok da beklemeyelim tabi

canım oğlan çocuğu iyi derler rüyada hadi hayırlısı

bu ara surekli kotu ruyalar gordum... gebe kalamayacagimi cok inanmiştim ruyalardan sonra ve yine olmadim adet başladi bugun.... şu kürlerden hic denemedim, onlarami başvursam artik bilemiyorum... inşalla kasim anneleri oluruz biz de...

canım benimde 2 gün gecikmeyle dün kırmızı kartı gördüm bugün bal tarçın ve çörek otuna başlıycam üstüne birde ovulasyon mikroskopu almayı düşünüyorum çünkü bir tavuk kadar olamadığımı zannediyorum :))) o hergün 1 tane yumurtlarken ben sanırım ayda 1 tane bile yapamıyorum

kızlar yaaa...test kullanmıyorum ama ovulasyon günlerim bitti galibaa adetime 11 gün kaldıı...o günleri iyi değerlendirdik ve o günden sonra hala yumurtalıklarımdakii ağrım devam ediyor yaniii çok çok hafif ama neden böylee olduu...umutlanmak istemiyorum...ilişkiden sonraki gün başladı...bu kadar çabuk hamileleik belirtisi başlamaz kiii...başka bir sorun yoktur umarımm.....bugüün bayram stresii başladııı...eşimin ailesine gidecez benimkine gidemeyeceğiz....offff düşündükçe içim sıkılıyoorrr....

aaaaa kız sen burdamısın :))) ben senin ekim ayı çıkmadan müjdeni vercen diye düşünüyorum. kuşum hem sıkılma arada bir böyle gıcık durumlar olabiliyo :))) şimdi senin rahat olman lazım boşver şimdi eşinin ailesini :))) ya valla bak bu iş sıkıntıya gelince olmuyomuş

benim gögüs uçlarım acıdı ama yumurtlamadan dolayı sonra geçti hamile kaldıgımda da hiç gögüsüm de ne agrı ne şişme hiç bişey yoktu ki normalde acayip şişer

Düşükten sonra 2 ay korunma yeter diye düşünmeye başladım. Rabbim gebelik duygusunu tattırınca gebe kalmayı hemen korunmadan istedim.

Kasım ayında Rabbim inşallah isteyen herkese sağlıklı gebelik nasip eder ve kucağımıza sağlıklı uzun ömürlü bebeğimizi almayı nasip eder.

cnm ovulasyon testini sabah 11 öğledn sonra 2, 3 ,4 ,6 saatleri hangisi uygunsa o zamn yap ve hergün aynı saatte yap...ben mesela geçen ay saat 4 gibi öğledn sonra yaptım.. 4 saat öncedn su içme ve tuvalete gitme...

bende bugün başladım test yapmaya...saat 3 de yapıyorm öğledn sonra...

bide arkadaşlar ikinci çizgisi koyu gördükten sonra 24 ve 36 saat sonra yumurtlama oluyo ve o yumurta da bi gün yaşıyor...yani çizgi silikleşmeye başladığı günü de değerlendirelim...silikleşmeye başladığı günde önemli..

bu gün başladım inş bu ay tutar bekletmez beni bebişim..herkesin en kısa zamanda bebişi gelir inş...

Nazzcım Batım 10 Kasım.
Listeye eklermisin beni de
Geçen yıl 10 Kasım benim için kabus gibi bir gündü, İnşallah bu yıl çokk mutlu bir gün olur benim içinn. Aminn

evet tatlım ekim-kasımm birlikte takılıyorum ben malum ekim sonu kasım başııı:)evet yaaa stresss en büyük düşmanı sağlıklı gebeliğin....boş verdim ben dee...bayram değil de birkaç günn görev misali yapıp gelcezzz inşş ...kasımda hamilee olalım inşşşş....hep mutlu olalım inş...eşimizz bizz ve bir de tatlı şirinnn mis kokulu bebğimiz....

ben de kürtaj olmuştum ilk gebeliğimdii...doktor 3 ayy dedi ama iki ay sonra çalışmaya başladık bixzzz...seni anlıyorum beklemek çok zor geliyor bir an önce yeniden o güzel duyguyu yaşamak istiyor insan...kaybettiği hayallerinin gerçekleşebileceğine bir an önce inanmak istiyor...inş bu kez çok beklemeden hamile kalırız ve sağlıklı bebeklerimizi kucaklarımıza alırız.

inşallah canım ya benim sana bi sorum olcak ben normalde 26 günde bir regli oluyorum bu ay malum 28. gün oldum geriye dönük takvimime baktım 6 ay önce yine böyle 28. gün olmuşum sonrasında 26 şimdi bat günümü ben yine 26 diyerek sayıyorum doğrumu yapıyorum diyerinde öyle olmuş çünki

benim gögüs uçlarım acıdı ama yumurtlamadan dolayı sonra geçti hamile kaldıgımda da hiç gögüsüm de ne agrı ne şişme hiç bişey yoktu ki normalde acayip şişer

Benimde yumurtlamadan dolayi agriyo herhalde neyse bekleyip gorcez artik canm ins. Bu ay bos bekleyiş olmaz

amin canım inşalllah ama gerildim doktor 31 ekim gel kalp atışalarına bakarız dedi sanırım 7 haftalık falan olucak o zamn korkmaya başladım bi duysaydık pıtpıtları rahatlıcam
Gerilme tatlım senin en gevşek olman gereken vakit bu vakit.
Sağlıkla bu günleri geçirip bebeğine kavuşçan inşallah hiç merak etme.
Her saniyenin tadını çıkar ve kötü hiçbişey düşünme :103:
canım belki üşüttün korkma.sabretcez başka yolu yok maalesef beklicez sonucu görmek için
çiğdem hoşgeldin doktorun 2 ay bekle mi dedi canım?Valla bu kısmet işi beklemezsin olur beklersin yine düşer annemden biliyorum düşükleri arasında 2 sene vardı ama düşüyodu.adet olmadan hamile kalıp doğuran çoook.
inşallah kasım ayında göbişin tekrar dolar
valla baklaım benımden aklımdan gecıo gıtmak ama inş gidicemmm
ben de düşük zamanı hep acillere gittiğim için hastanede bi gördüğüm doktoru bidaha görmüyodum
bütün hastaneye gösterdim yani.hatta k.validem bile dalga geçti herkeşler gördü diye
ben bile bu utangaçlıkla gittiysem herkes gider canım ihmal etme :94:

alemsin kız :111: ben de sürekli rüyalarımda test ultrason hcg göbek bebek görmeye başladım oynatıyorum sanırım :111:
cankız denk geleceği vakit hiç belli olmaz ki herşey 1 kereye bakıyo işte
adet sonrası 1 kere ilişkiyle hamile kalanlar bile varmış baksana yaa.Allah yazmış olsun yeter ki
inşallah da öyle olur

oyyy oyyy :124: bebecik kendine yatak yapıyo olmasın canım senin böle ara kanaman olur muydu?

anne ADAYI
MÜJDELİ GÜNÜ
umaynur14 EKİM
sevdee
cankız50
10 ekim
16 ekim
gvn1907
eğlenceli
deneyim-paylaş

15 ekim
15 kasım
23 ekim
elma kurdu
mucize ge.
nuysima
6 kasım
8 kasım
10 kasım
jobberfor
izel
Kevok
ilktos
11 kasımm
12 kasım
13 kasım
13 kasım
plstgc
asiselcan

2 kasım
11 kasım
naz1969
yxliz
5 kasım
5 kasım
sengelen
minikkelebekk
mrl3673
5 kasım
7 kasım
mrvb
cankız
21 ekim
16 ekim
yrn323 ekim
missyaman
izmirantalya
16 ekim
16 ekim
zeynpe
zeynep0355
5 kasım
18 ekim
desperato205 kasım
helena8310 ekim
burchecan
yandew
13 ekim
19 ekim
brsn615 kasım
topraksk
zerbaş
4 kasım
4 kasım
perakedisi
15 ekim
nevalee3 kasım
Lipaka3 kasım
alya-taha
atlanta

4 kasım
10 kasım

melek2828
swetee
umut81
20 ekim
30 ekim
30 ekim
1907
vişnesu
tılsım 7888
11 kasım
9 kasım
sıcakşarap20 ekim
missyaman5 kasım
pepeninteyzesi
shummir
2 kasım
1 kasım
ekinci179
nisanbu
21 ekim
30 ekim

Uğurlu ekim-kasım topiğimizinn güncell listesii :)))) sengelenn ilk hamiişimizz...1907 İKİNCİİ HAMİŞİMİZZ

Günü değişenler güncellermisiniz.....YOKSA GÜNLER GEÇTİKÇE SİLMEK ZORUNDA KALACAĞIM...

Rabbİm en kısa zamandaaaa müjdeli hbaerlerr vermyi nasip etsiinn Kocaman göbüşlüüü hamişlerr olunn :)) Sağlıklı hamilelikler nasip

Kızlaaaaar test sonuçlarını bekliyozzzz :124:
Günü geçen hatunlar ses verin hadi :126:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…