"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

kızlar diğer topikte bunu paylaşmış bende sizinle paylaşayım dedim herkes merak içinde

şok bir kararla aydına yerleştik ev felan yerleştriyoruz uğrayamadım kısaca yazayım bebek iyimi bilmiyorum cuma günü gitmiştim kalp atışları duyulmuyor demişti bu cuma burda başkabir hastaneye gitcem inşallah duyarım ultrasonda benim hesabımdan 3 gün fazla çıkıyo bebek kızlar çok korkuyorum ne miğdem bulanıyo ne uykumkum geliyo sizin gibi ne canım bişey çekiyo yani bebeği görmesem inanmıycam hamile olduğuma ya akıntım bile yok denecek kadar az bağzen oda gelmiyo yoksa gerçekten benim bebek yaşamıyomu ki kızlar canlar net bağlandığı zaman geniş kapsamlı olarak anlatırım durumları mesaj gönderen arkidişler ilginizden dolayı teşekkür ederim aranıza dönmek için sabırsızlanıyorum komacan öpüyorum sizi​

kizlaarr doktordan geliyorum bebesimi gordum bi damlacik biseyyy :) 5 haftalik dedi 3 hafta sonra yine cagrdi kalp atislari icin normalmi sizce?

Haberi buraya taşıdığın için teşekkürler, cidden merak ediyoruz. İnşallah bebek de iyidir de içi de rahatlar rahat rahat oturur yeni evinde...

kizlaarr doktordan geliyorum bebesimi gordum bi damlacik biseyyy :) 5 haftalik dedi 3 hafta sonra yine cagrdi kalp atislari icin normalmi sizce?
çok sevindim cnaım ne güzel keseyi gördün heralde bebişi ve kalp atışını 2 hafta sonra gitsende görürsün bence bende senin gibi 5 haftada keseyi gördüm 3 hafta bekleyemedim 7 haftalıkkken gittim gördüm normal herşeyin canım merak etme
Haberi buraya taşıdığın için teşekkürler, cidden merak ediyoruz. İnşallah bebek de iyidir de içi de rahatlar rahat rahat oturur yeni evinde...
inş. canım

kızlar bugün kürtaj oldum genel anesteziyle ilk defa başıma böyle bişey geliyor rabbim herkesin yardımcısı olsun fiziksel olarak bi sıkıntım yok ama ruhen pek iyi durumda değilim annem filan yanımda kimseye belli etmiyorum ama içim çok huzursuz zorlu bir süreç bizi bekliyor biliyorum. Bu süreçte nasıl dayanırım bilmiyorum

Bende c.tesi günü oldum,daha atlatamadım.İnşlh senin bu sürecin daha iyi geçer ve hemen toparlanırsın.Zor tabi hiç kolay diil.Üşütmemeye dikkat et.Tekrar sağlıklı hamişliğin olur inşlh.

Bende c.tesi günü oldum,daha atlatamadım.İnşlh senin bu sürecin daha iyi geçer ve hemen toparlanırsın.Zor tabi hiç kolay diil.Üşütmemeye dikkat et.Tekrar sağlıklı hamişliğin olur inşlh.

geçmiş olsun sizede. İnşallah toparlanırız en kısa zamanda. haftaya kontrole gideceğim o zaman soracağım ne zaman tekrardan hamile kalabilirim diye

çok geçmiş olsun... inşallah en kısa zamanda toparlanırsınız canım bunu kalpten diliyorum....

Cok uzun zamandir giremiyordum.....o kadar cok kotu haber okudum ki iyilerin yaninda...oncelikle hamile kalanlari tebrik ediyor,Allah saglikla kucaginiza almayi nasip etsin diyorum...Aksilik yasayan tum arkadaslarima gecmisler olsun..ama herkesinde dedigi gibi,Rabbim hayirlisi neyse onu yasatir..Demek ki boyle olmasi gerekiyormus..Allah sabir versin hepimize ve umudumuzu hic kaybetmeden meleklerimize kavusmak icin dua edelim hep...Herkes icin edelim..

Benim yengem gecen hafta Gurcistan'a gitti..Orda bir doktor varmis..Turkiyeden falan gidenler cokmus..Tup bebekten umudu tukenmis bircok anne adayi..ve olumlu donmusler..duyunca gitti..15 yildir evli ve bebegi olmuyor..(( Onun icinde dualarinizi esirgemeyin sizde kizlar..Cok istiyorlar ama ne denedilerse olmadi...( Son care o doktor..Allah'im insallah herkese bir bebek nasip eder ..sagligiyle sihatiyle...2-3-4 degil sadece 1 bebek..uzun omurlu ,hayirli,saglikli bir bebek...

Bu arada benimde BAT 12 aralik..Bakalim hayirlisi..Saglicakla kalin guzel insanlar...

nasıl mutluydum bu cümleleri yazarken şimdide bi o kadar hüzünlü.... 6+3 de ne karından ne de vajnal ultrasonda kalp atışı görülmedi duyulmadı,,doktor pat diye ölü bebek olabilir 6 gün sonra gel bakalım %90-95 görmeliydik bu hafta az daha bekleyelim sonra gerekeni konuşalım o an ki yıkıntıyı anlatamam nasıl çıktım hastaneden hatırlamıyorum o densizlikten sonra 9 gün sonra başka doktora gittim zatn çok olumsuzdum ve doktor da malesef duyamadı kesenin yer değiştirdiğini söyledi ve bütün testleri yaptı tekrar ayrıntılı başka bir ultrasonda uzun süre inceledi ve kürtaj netleşti uzamasını istemedim 7+6 günlük olmasına rağmen 6+2 ile uyumlu kese ve bebek.......... üç saat sonra kürtaj oldum dört gün oluyor ilaçlar vs.. kendimi toplamaya çalışıyorum,,10 gün sonra kontrol..doktor benimle ilgili bir sıkıntı olmadığından çok emin ama bütün testleri tekrar edecek ve sonra tekrar konuşacağız bakalım neler olacak............................

Allah sabir versin canim benim. Seninle ilgili bir sorun yoktur, icini ferah tut. Ikincisinde saglikla tutunacak,gelisecek insallah. Dualarim seninle.

Ben de bebisimi kaybetmisim....Bugun kahverengi kanamam oldu hemen doktora gittik. Maalesef bebegimiz bir onceki doktor randevusundan 2-3 gun sonra olmus, kalbi durmus. Kalbi hastaymis, daha buyuk olsa daha cok uzulurdun dedi doktor. Ben 3 hafta olu bebisimi tasiyip,sevmisim. Allah bu duyguyu yasayan herkese sabir versin ve bize saglikli bebisler de versin. Hepinize iyi seneler!

Herkese merhaba,
Herkes kaybolmus..Benim BAT 7 Ocak'ti Reglim olmayinca test yaptim..silik cizgiyi gorunce 3 gun daha tekrarladim..3 gunde silik cikti//doktora gittim..Kandan baktilar..pozitif cikti ama 153.6 cikti degerim..Doktor ultrasonda bakti keseyi goremedi..cok kucuk .gec dollenme olmus olabilir dedi yada kimyasal olabilir dedi..2 gun sonra tekrar kan testi yap dedi..
Ben o gun Turkiye'den ayrildim..Ve simdi bu ulkede Beta HCG testini nasil yaptiracagimi bilmiyorum..Bugun gidip yaptirmaya caliscam..Insallah yapabilirler...
Insallah bebegim rahme duser,sagligiyle tutunur bana..

hayırlı olsun bitanem çok sevindim :) inşallah ümitlerin boşa çıkmaz tatlım ama doğrudur daha yeni ya görünmez 5. haftada kese görünüyo canım tekrar hayırlı olsun

kızlarbendesizleredanışmak istiyorum yazdan beli korunmuyoruz 6 1ydır olmayıncadoktoragittik eşimde spermnormalden birazaşağıdaydı ilaçlarverdi bendedeyumurtlama sorunu varmış progesteronum düşükmük.1 ocaktaadet olmuştum şimdi 16 ocakta tekrar koyukahve lekeler geldi buneden olabilir sizce?aynı şey geçen yılda olmuştu ozaman adet düzenleyici vermişti kullanmamıştım .çok üzülüyorum tüp bebk merkezindegörev yapan bi doktora bunu demiştim tüpbebek öneririm demişti.yaşım28.bana yol gösterin ne olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…