"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

sorma tatlım dün de aynı şey benim başıma geldi. akşama kadar kafa bidünya dolaştım bende. Çok feci moral bozuyor.
Neyse adetim bitsin hemen başlıycam yeniden çalışmalara
İnşallah gelecek ay sende , bende ve diğer tüm isteyenler kavuşuruz bebeklerimize :)

ben de yaşadım aynı şeyi boş gebelik deniliyor. kese oluyor, b-hcg 900 lerdeydi ama bebek olmuyor. adı anembriyonik gebelik.

bata 1 hafta var . bu ay da olmayacak gibi. ama çok üzmüyorum kendimi. çünkü çok kişiden duydum kafana takmayacaksn.
geçen aylarda sürekli belirti arıyordum, var olduğunu düşünüp umutlanıyordum. sonra adet günü üzüntü...
o kadar çok kişiden duyum ki düşünmemek gerekiyor olacak mı olacak mı diye. bu şekilde hamile kalan çok kişi var. mesela bir tanıdığın 1 yıl bebeği olmadı, artık tüp bebeğe karar vermişlerdi. doktor önümüzdeki ay tedaviye başlayalım demiş. o ay hamile kaldı

yani diğeceğim şu ki vay dudak kuruluğu, uyku basması, göğüs ağrısı diye düşünüp durmayın. normal ilşkilerinize belki biraz zorlayarak da devam edin. ama olacak mı diye düşünmeyin. o konu aklınıza geldiğinde başka şeylerle ilgilenin...
1 çocuk annesi olarak tavsiyeleim

aynen oyle canim, ben simdi hamile oldugum halde tek 1 belirtim yok, kafaya takmayacaksin stres olmamasi icin en buyuk sebep.
Rabbim isteyen herkese bersin

ayy canımm benim.. ne güzel için rahatlamıştır senin..darısı bize inşallah biz de duyarız kalp atışlarını yavrularımızın....dua et bizim için olurmu

İnşlh tez zamanda tüm dileyen arkadaşlarımıza Rabbim bu minik kalp atışlarını duymayı nasip eder.

Kendini yıpratma bu kadar,elbette gelecek sadece naz yapıyor.

Çok saol cnm bnm bizde rahatladık açıkçası.Kendimizi yormak yok artık.

kendimizi yormak yokta minik kelebeğin haberini alınca ilkdefa bugün sigara içtim beğinin kalbi çalışmayan arkadaş senin kanaman şimdi minikkelebek psikolojim altüst oldu aslında kaç gündür dün kelşebek sağdece sabah girmiş buraya akşama kadar girmedi içimde öyle kötü bir his olduki akşam karşılaştık banada cevap yazmış inan ne konuşasım geldi ne bişey diyesim geldi öylebi tuhaftımki dün zağten akşama kadar girmeyince çok merak ettim içim bi acayip oldu bu günde doktoru bebek yok demiş inan yani okadar kötü oldum anlatamam kendim içinde sürekli aynı his var sanki kese olmuşta bebek yok yada bişey olcak gibi çünki ben kimseye diyemedimde birtürlü bağlanamadım karnımda bebek var düşüncesine bir türlü sizin kadar adapte olamadım içimdeki bu sıkıntıyı eşime bile diyemedim ilkdefa sana söylüyorum ya ben bugün gerçekten çok kötü hissediyorum kendimi

sakin boyle dusunup kendini de bebeginide uzme.insan etkileniyor ister istemez ama uzulmekle kalsin fazlasina izin verme.herkesin basina ayni sey gelecek diye birsey yok.dusundugun seyler gelip seni bulur unutma o yuzden iyi dusun iyilikler gelsin.

sakin boyle dusunup kendini de bebeginide uzme.insan etkileniyor ister istemez ama uzulmekle kalsin fazlasina izin verme.herkesin basina ayni sey gelecek diye birsey yok.dusundugun seyler gelip seni bulur unutma o yuzden iyi dusun iyilikler gelsin.

ya doğru diyosunda işte benim daha önceki bebeklerimdede sorun oldu bu kez korkmayım diyodum böyle düşünen arkadaşlarada burda fırça çekiyodumda bugün bana fazla geldi gerçekten

ya doğru diyosunda işte benim daha önceki bebeklerimdede sorun oldu bu kez korkmayım diyodum böyle düşünen arkadaşlarada burda fırça çekiyodumda bugün bana fazla geldi gerçekten

cok iyi anliyorum seni bende 2 defa dusuk yasadim daha once ama inan bu 100 kisiden birkacinin basina geliyor sadece.ne yazikki onlardan biri bendim.ama digerleri devam ettiler mutlular sagliklilar.suan senin, ilerdede benim olacagim gibi.nerde yasiyorsun cevren nasil bilmem ama ben tr de olsaydim neti kapatir ailemle veya arkadaslarimla bulusup vakit gecirirdim burada kendimi hapsetmek ve moralimi bozmak yerine.benim pek baska secenegim yok umarim senin vardir.

ben türkiyedeyim ama eşim yanımda değil annemde kalıyorum onlarada söyleyemiyorum hamile olduğumu kesinlikle istemiycekler eşim ocak ayında gelicek sağdece dua ediyorum biran önce işini bitirip gelsin evimde onun yanında olmak istiyorum

sanirim biraZ karisik senin orada durumlar.ama sen bebegine saril ve birakma.ocagada az kalmis hem az sabretmen gerekecek sonrasi festival :)

Şansım Kasım olsun Yarabbimm.. bu kez yüzüm güler insaAllah
bi topikte belirti yazıp sordum die hamile olan birisi dalga geçti sanki, Allahım neden böyle olduu

Şansım Kasım olsun Yarabbimm.. bu kez yüzüm güler insaAllah
bi topikte belirti yazıp sordum die hamile olan birisi dalga geçti sanki, Allahım neden böyle olduu

arkadaşım yanlış anlama, inan seni anlamaya çalışıyorum umarım duaların en kısa zamanda gerçekleşir ama bişey söylüycem ben seni psikolojik olarak çok iyi görmüyorum. zor anlıyorum, ama bence senin bi uzmandan destek alman lazım. beynini çok yoruyorsun. sadece yardım etmek istiyorum...

Benimde içime sıkıntı geldi.Aklımıza kötü şeyler getirmeyelim bitanem eğer müsaitsen inşirah okuyalım.İçimiz rahatlar.Veren Allah koruyacak olan gene Rabbim,Hakkımızda hayırlısını nasip eden de Rabbim.Biz duamızı yapalım cnm.

canım o sureyi bilmiyorumda arapçada okuyamam ben hep ayetelkürsi okurum sabah 7 akşam 7 birde tek sayı olmasın diye gün arası 1 tane daha okurum herşeyin iyisini allah bilir

bugün ben de aynı psikolojideyim sabah oturdum minikkelebeğin msjını okuyunca ağladım ya... aynı korku bende de var canım...

inşallah Rabbim korur... ben de hergün cevşen okumaya gayret ediyorum, az da olsa mutlaka okuyorum Allahım sen bebeğimi ve bizi koru diye dua ediyorum hergün...

bu hamilelik olayından sonra yemin ederim imanım bir kat daha arttı ... çünkü içimde bir canlı var ve ben gelişimine müdahele edemiyorum, ne halde ne durumda bilmiyorum, onun başına gelecek herşey ama herşey Rabbimin elinde... bunu daha güçlü anlıyorum artık....

böğürtlen kökünü hiç denedin mi bilmiyorum ama ben 3 aydır korunmadığım halde hamile kalamadım.4. AY BÖĞÜRTLEN KÖKÜ İÇTİM SADECE 15 GÜN KADAR ve o ay hamile kaldımhatta başka bi başlık altında bunu paylaştım..sizde deneyin..Allahtan ümit kesilmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…