"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

çok teşekkür ederim canım benim bugün 2. günüm benimde incir kürünede ara verme zamanım hemen buna başlıyorum. İncir yemeyide ihmal etmeyecem. İncir çok miğdemi bulandırıyo artık bir tane olmasına sevindim :)))

incir kaynatıldığı zaman miğde bulandırıyo ben onu yapamadım çok şekerli geldi bana ama 1 tane bişey yapmıyo rahat ol hadi bekliyorum olcak inşallah heheheh

Teşekkür ederim canım Allah razı olsun..

ahh arkadrasım, umudum dab mutlulğumda bir zaman sonra biraz zor ..
inanıyorum ama hep olsun istiyorum iste..
"gözünüzde büyütülecek ve kendinizi üzecek kadar zor"

15 yılının hasretiymiş, çok üzgünüm..
istersen anlat özelden ya da burdan dinlerim arkadaşım, beklemek çok zor, seni anlıyorum, hayal kırıklığı, negatif testler vs.
ama vardır bir zamanı, Allah hayırlısıyla verir inşallah kucağına senin de benim de, üzme kendini

Dün gece ve hemmen Dr.u olan bir hastaneye gittik.Çok şükür kese duruyormuş.İğne yaptılar.İzin aldım 1hafta evde yatıcam.Lakin arkadaşlarım korkuyorum.Dayan bebişkom deyip dua ediyorum.Başka bir fikri olan varmı?

canım kese duruyormuş ne güzel işte.. inşallah yat dinlen devamlı kalkma ayağa gerekmedikçe inşallah rabbim bebeklerimizi korusun elmakurdu'nun mesajını okuyunca ağlayasım geldi ya çok kötü oldum...

allah yardımcın olsun canım korkma bende senin için dua edicem çok üzüldüm bu konularda hiçbir fikrim yok sağdece dua edebilirim çok şükür bebişine bişey olmamış sakın üzülme oldumu canım

en anlamlısı canım dua etmek doğru olanı yapıyorsun bizde dua ederiz Rabbim yardımcın olsun:)))

günaydın herkese ben anne adayı değilim artık düşük yaptım uzun zaman uğramam buralara kendinize iyi bakın
elmakurdum benim seni öyle iyi anlıyorum ki çok üzüldüm geçmiş olsun canım
kendini bir an önce toparlarsın inşallah bu biraz da senin elinde
hayırlısı böyleymiş diye düşün,elbet bi hayır vardır.
en yakın zamanda tekrar bebeğin olacak o sana yeniden umut verecek canım
yine güzel haberlerini almak nasip olur inşallah
canım kanama olup da sağlıkla doğum yapan çok insan var
ben de kanama yaşadım düşük yaptım ama aynı vakit hamile olan arkadaşımda da aynı kanama oldu şimdi 5 aylık hamile ve sağlıklı
korkma sadece dinlen bolca su iç ilacını aksatmadan devam et
kanaman kesilcek yavaş yavaş
zaten bebek sağlıklıysa hiiiç bişeycik olmaz korkma sen

umutcum allahım sana da tez zamanda nasip etsin hep dua ediyorum zaten her isteyene ve burdaki arkadaşlarıma
hayırlısıyla gelsin meleğin canım

...............................................................

Son düzenleme:

en anlamlısı canım dua etmek doğru olanı yapıyorsun bizde dua ederiz Rabbim yardımcın olsun:)))

arkadaşlar bu soğan kürü kisti olanlar için değil miydi? çocuk sahibi olmak için de mi yapılıyor? lütfen cevap verin...

canım geçen hafta çarşamba keseyi gördük, 6 mm di.kan tesi yarın yaptırıcam,paylaşırım.kalp atışlarını duymaya da cumartesi gidicem.benim de geçen günlere göre biraz azaldı ağrılarım,çok şükür.seni bulmam daha doğrusu senin beni bulman süper oldu ama yaa.kalp atışları bugünden itibaren ultrasonda duyulurmuş..atmaya başlıyor daha önceden ama ultrasonda duyulmuyormuş.sat 10 ekim.

Kızlarr herkese selammm :)
ve bende buakşam çiftçizgiyi gördümm:))
yarın sabah olur olmaz hemen kan testi yaptırmaya,çok ama çok heycanlıyım kızlarrr vede çok mutluyummmm

umutcum Allahım sana da tez zamanda nasip etsin hep dua ediyorum zaten her isteyene ve burdaki arkadaşlarıma
hayırlısıyla gelsin meleğin canım

İnsAllah cnmm...tsk ederim..bu kez son olur ins.. bu ay da hayal kırıklığı yaşamam :'((((
27 kasım bat tarihim..
Rabbim yüzümüzü güldürecek haber almayı nasip eder İnsaAllah... (amin)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…