"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

DURUSUNAY bende senin anlattigin gibi bir ulkedeyim saat lerde ayni sanirsam dedigin gibi burda para verip dr. cikiyolar hicbiseyden anlamiyorlar bebegim icimde öldügü icin kurtaj olma zorunda kaldim narkoz vermeden mal keser gibi diri diri kestiler ya ölüyorum sandım Allah yardımcımız olsun

kızlar 5 günde benim kaldı yaa off gene kafamda sorular.sürekli bir kasık ağrısı var geçmiyor.hakkımızda hayırlısı

günaydın hanımlar,
ne güzel bir başlık bu böyle :)
Bende ilk ciddi denememi adetimin 18. gününde yaptım ama olasılık düşüyor tabi bugünlerde.. 10 gün içinde hamile olup olmadığımı öğreneceğim dilerim güzel bir haber alırım..

kızlar biraz önce test yaptım sonuç negatif 2 gün geçti henüz adet günümü çıkmama ihtimali var mı acaba

kızlar biraz önce test yaptım sonuç negatif 2 gün geçti henüz adet günümü çıkmama ihtimali var mı acaba

cnm bende aynı durumdayım 2gun gectı ne gelen var ne gıdenn test yapıyorum negatıffff cok kotu bu durum dımııı ınsannn anlamlandıramıoo ben gec yumurtlamıstım bu ayy belkı dıyorum ouzdenn ama baklaım

Ya Hangi Ulkedesin demeye korkuyorum..:) Burda olmak hic guzel birsey degil cunku :)Ama Trukiye'de daha guzel bir hayat icin,burda cile cekiyoruz..

Cook gecmis olsun..Aman dikkat et..Ben ne insanlar tanidim (bu Ulkede ) boyle kurtaj sonrasi cok kotu olan..Insallah birseyin yoktur simdi..

hadi hayırlı haberlerini alırız inşallah senle birklikte tüm isteyen arkadaşların da tabi hamiş hamiş gelinnnn inşşşş

merhba kızlarr yeni hamişleri tebrik ederim rabbim guzel hamılelık geçirtsin ve saglıcakla kucagınıza aldırtsınn
yrıncımm ne oldu kan tahlilin bende heycanla bekliyorum ve banada bebiş var gibi geliyorrr

Benimde 5 gün kaldı Gerçekten geçmez bu 5 gün kızlar hadi yumurtlama döneminde anladım akıntıyıda, hasta olmama 5 gün kaldı bildiğiniz beyaz akıntım var hasta oldum zannediyorum Allah ım neler oluyor yaa

canım inş sen de hamişsindir. ben cumaya kadar bekleyip tekrar yapacağım hasta olmazsam tabi canım bu yumurtlama gününü kesin nasıl tespit ediyoruz

inşallagh iyi şeyler oluyodur :) benimde öyle oldu ama çok değil yani şöyle deyim akıntının farkındaydım ama çamaşırıma bulaşan aman aman bişey olmadı yani bağzen böyle dolar dolarda boşalırya öyle oluyodu ondada azgeliyodu 5 gün kala ıslak olman iyi yaaa 5 gün sonra bekliyoruz seni

Son düzenleme:
hoşgeldin canım çook merak ettim şimdi valla çatlicam bütün gün
güzel haber alırız senden inşallah
ne yalan diyim içimden pozitif geçiyo 22 gündür ben de bekliyorum bu anı

Hadi geçmiş olsun canım. Tebrikler şimdiden. Umarım çok başarılı bir meslek hayatın olur. Ayrıca şu testin sonucunu ben de merak ediyorum. Hadi hayırlısı....

Sagolun guzeller hos bulduk,

Benim klinik bugun kapaliymis onun icin sonucu yarin alicam, bir an once su negatifi soylesinde kurtulayim, adetimi getirecek bisey versinde bari yeni bir aya basliyim, cok uzun oldu son 2 aydir adetim yok hic boyle aksamazdi sanirim stres oldum cok.. Artik kucuk bir mucize belki hamisimdir ama hayirlisi olsun sansimi fazla zorlamayim en iyisi

canım inş sen de hamişsindir. ben cumaya kadar bekleyip tekrar yapacağım hasta olmazsam tabi canım bu yumurtlama gününü kesin nasıl tespit ediyoruz

ben ovulasyon testı kullandım canım bu ay oncekı aylardada akıntıdan hafıf kasık agrılarından hıssedıyodumm bazenn tabı test kullanmayınca aldanmalarda olabı9lıyorrr ama testt cok işe yarıyor benceeee

ben hiç kullanmadım bilmiyorum nasıl bi test bu nasıl kullanılıyor ki

cnm bu arda inşş ahmilyizdir tabıkıı bende beklıycem artık cumaya kadr gelmezse cuma ksamı yada cumartesi kan vermeye gıderimmm umarım gelmez kırmızılarr benım gelırse bugun gelır dıe beklıyorum sımdılık bısey yokk baklımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…