"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

şekerim olabilir ya bat nezaman dı senin

güzel haberler verirsin bnm 1 haftadır gecikti adetim gelen giden yok sadece ara ara 1-2 damla pembemsi akıntı oldu sıkıldım bende

güzel haberler verirsin bnm 1 haftadır gecikti adetim gelen giden yok sadece ara ara 1-2 damla pembemsi akıntı oldu sıkıldım bende

Insallah sende guzel bır haber verırsın..Belkı yerlesme kanamasıdır sendekı..Bır sonuca varamamk gercekten can sıkıcı..Hanı bılsek ne oldugunu..Daha rahat ederızde..ah su belırsızlık...

21 Kasım canım sende oldumu böyle şeyler?

aynen canım 10 gün kala başladı hafif fafif bende hapşururken oyle olmuştu son 1 hafta kalada iyice arttı benim bat bündü 5 gün öncesinde yaptım çıkmıştı sende bi öyle dene 5 gün kala yap bakalım bi test inşallah vardır güzelim yumurtlamadan sonrada göğsümde ağrı şişlik oldu hiç geçmedi

merhaba kızlar benim beklemediğim adetim 1 gün önce geldi test bile yapamadım aralığa kaldım artık bu ay alıcam ovulasyon testi çok gıcık oldum dün öğleden sonra başdönmesi başlamıştı çok umutlanmıştım ama alakası yokmuş

canım ateş kontrolü ile gebeliğini tahmin edenler var bildiğim kadarıyla ateşin düşmemesi iyi işaret :)

sağol bebişim seni bekliyorum en kısa zamanda hayırlı haberini

İnşaAllah canımda bu ay hiç bir beklentim yok yumurtlama günümde şehir dışındayım adetten 5-6 gün önce döncem yumutlama günlerimi çoktan geçirmiş olacam galiba artık bi dahaki ayı beklemk zorundayım offff offff

Tamam canım yaparım olmazsa,cumartesi akşamı bir rüya gördüm üzerimde beyaz bir badi var hamileymişim karnımda azcık şişmiş böyle ben bile şaşırıyorum adet günü geçmeden nasıl kaldım acaba diye hayır olsun bakalım.
Göğüslerim dokununca acıyo canım,dua et benim için..

kızlar benim de maşşallha adetim şakır şakır oluyo. ben 1,5 aylık evliyim. Benim nedense adet ağrım hep rahmimin sağında olurdu, hiç hayatımda daha rahmimin solunun ağrıdığını hatırlamam. Bu seferki adet başlamadan önce hem sağ, hem sol ağrıdı. Duyduğuma göre kadınlarda rahmin çoğu sağdaymış ve bu yüzden daha çok sağ kısım ağrırmış. Bu sizde de böyle mi yoksa sadece bende mi bu durum?

tekrar bi test yapsana canım geç yumurtlmaıştın ondan çıkmamıştır belki bende 2 gün kala ögrendim

canım oruyalar hep hayırlı çıkıyo bende sperm le yumurtanın buluştuğu gece gördüm karnımda kıpırdıyodu 8 aylıktı rabbim sanada inşallah rahat oldiye müjdelemiştir inşallah gerçek olur bitanem bu arada bende beyaz gömlek giymiştim sakın umutsuz olma rüyan sana çok yakında geleceğini söylemiş

canım tahmini doğumun 16 temmuzmuş,SAT tarihin ne zamandı? Benim 8 ekimdi.

Tüylerim ürperdi inan sağol kuzucum inşaallah güzel haberler veririm

benimde test yapma sayılarım bini aşmıştır.Ben kafaya çok fazla takıyorum galiba o yüzden gecikiyor.İnşallah hayırlısıyla hepimiz bir gün burada gebelik anılarımızıda paylaşırız.İkinci bebeği istiyoruz artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…