"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

bugun sana bişey diyen hamile kalıyoooo bende çok sey dedım üstüne bide güldümmm inşş bende hamıleyımdırrr test yapmak içinde erken galibaaa gebrcem meraktannn:18::18:

tebriklerrrrrrr canım ay bugun ne guzel bı gun bole yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa herkes bebiş haberı verıyooooo oh ohh gelsın bebişlerrrrrr:)

insan inanamıyor ya :) hala inanamıyorum.. yai farklı bir heyecan vardı içimde ama ne biliyim kötü sona da hazırlamıştım kendimi.. ay bi değişik oldum şimdi ya :)

ya bi tane daha mı yapsam ki ya da kan testi mi yaptırsam.. şuan salak oldum resmen ne yapacağımı bilemiyorum

ya bi tane daha mı yapsam ki ya da kan testi mi yaptırsam.. şuan salak oldum resmen ne yapacağımı bilemiyorum

insan inanamıyor ya :) hala inanamıyorum.. yai farklı bir heyecan vardı içimde ama ne biliyim kötü sona da hazırlamıştım kendimi.. ay bi değişik oldum şimdi ya :)

tahmin edebiliyorum heycanını canımm şimdi sıra sende bize dua etme sırası bide canım blerıtı faln varmıydı ya agrın faln fılan bende hıc yoktaaaa:18::18:

tahmin edebiliyorum heycanını canımm şimdi sıra sende bize dua etme sırası bide canım blerıtı faln varmıydı ya agrın faln fılan bende hıc yoktaaaa:18::18:

benim 11 ekimde adetim bittikten 10 gün sonra felan kasık ağrım başladı ben ondan şüphelenmiştim zaten hiç olmazdı öyle.. belirti olarak çok kasık ve bel ağrısı çektim diyebilirim.. belim hele ağrıdan uyuşuyordu bazen zonkluyordu..

çok güzel hareket bunlar canim ben ağrıdan uyuyamıyorum

ayy bende hıc agrı faln yokk her ay hıssederdım pıskolojıkte olsa bu ay yokk demkkı bende yokkkk bu ayda bebk falnn

bugun sana bişey diyen hamile kalıyoooo bende çok sey dedım üstüne bide güldümmm inşş bende hamıleyımdırrr test yapmak içinde erken galibaaa gebrcem meraktannn:18::18:

tabi köyün delisinden kimse beklemiyodu demi ahahahaha ya kızlar eczaneye giderken ayamı sürükledim inşallah peşimden tek tek gelirsiniz

ayy bende hıc agrı faln yokk her ay hıssederdım pıskolojıkte olsa bu ay yokk demkkı bende yokkkk bu ayda bebk falnn

forumda okurken arkadaşların bir kısmı bu belirtileri yazmış bir kısmı da hiç belirti hissetmedim demiş.. aslında bir arkadaş yazmıştı belirti felan değil insan kendisi hissediyor diye doğrudur belki de ben de az da olsa hissettim ama çok az

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…