"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

amin canım benimde öyle sancım var günüm 11 kasım ama korkuyorum acık benimde testlerim silik çıktı dün yapmıştım öğleden sonrada 2 farklı markayla yaptım 2 side aynı :) 12 kasımda birdaha yapıcam

benim günüm geçti şimdi aklıma şüphe düştü sen öyle diyince( yarın kan testi yaptıracağım bakalım nasip

benim günüm geçti şimdi aklıma şüphe düştü sen öyle diyince( yarın kan testi yaptıracağım bakalım nasip

şüpelencek bişey bitanem hayırlısıyla bişey olmaz inşallah ben şuan hamileyim eminim ama abortus olayından korkuyorum işte çok aşırı ağrı olunca onun sebebide ben aşırı sancılı adet olurum aynı öylebir ağrı yaşıyorum

kasım aynın şanslı hamilelerinden ben....yenii hamile arkadaşlarımızı kutluyorum....tebrikler asi selcannnn:)başka hamiş var mı bilemiyorum şimdilikkk....ama devamı gelecek tabiiikiiii

öncelikle hamiş kalan tüm arkadaşları kutluyorum allah hepinize hayırlı evlatlar nasip etsin. bana gelince bu ay çok umutlu geçmişti ama dün adet başladı hemde kanda oranım 13.5 çıkmışken doktoru aradım olabilir dedi galiba kimyasal gebelik anlamadım bende şu an iyiden iiyiye adet görüyorum doktora gitcektim ama gitmek içimden gelmiyor doktorda git ölçtür dedi ama olsun gitmiyorum işte .biliyorum hamiş değilim umutlarım kırıldı :2:

bu ay mı içmiştinn canım sogan suyunuu bende bu ay içtim ama 1hafta ancak içebildim duzenlıı sonra bayram haftasına denk geldıgı ıcın duzenlı ıcemdımm ınss banda yaramıstır:)

bu arda kızlar ben rüyamda kocamla evlenıyodumm bılomusunuz gelınlık gıymıstımm scalrımı yaptılar begnmedım bozdurup bıdaha yaptırdım

bu ay mı içmiştinn canım sogan suyunuu bende bu ay içtim ama 1hafta ancak içebildim duzenlıı sonra bayram haftasına denk geldıgı ıcın duzenlı ıcemdımm ınss banda yaramıstır:)

geçen ay içmiştim senin gibi düzensiz ama sakız çok çiynedim tarçını koydum koydum çenem tutulana kadar çiynedim

vayy beee doğru hissetmişsin ne güzel yaaa bize de dua etsene kız ayy ne güzel imrendim sana şimdi :)

asiselcan sana böyle yazdım laptopu kapattım merak ettim ben de bi tane yapiyim bşey kaybetmem dedim yaptım ve çift çizgiyi gördüm :))) inanamıyorum hala yaa... gerçi çizgi silikti ama belirgin yine de :))

asiselcan sana böyle yazdım laptopu kapattım merak ettim ben de bi tane yapiyim bşey kaybetmem dedim yaptım ve çift çizgiyi gördüm :))) inanamıyorum hala yaa... gerçi çizgi silikti ama belirgin yine de :))

tebriklerrrrrrr canım ay bugun ne guzel bı gun bole yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa herkes bebiş haberı verıyooooo oh ohh gelsın bebişlerrrrrr:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…