"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

kızloar bu arda bende test yaptımmm normalde batt 12 kasımdıı bıldıgınız uzere 17. gunumde yumurtaladımm bat 14 yada 15 kasım oldu ama ben yınede dayanamayıp test yaptım ve kocmann tek cizgiii

cnmm tebrıklerrr bıde ben bırazcık hamıs olsammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

olur canım allahın izniyle niye olmasın bu ay yoksa bile önümüzdeki ay sıra senin inşallah bende tam emin değilim siz hani silik çıktı vardı yoktur felan diyosunuzya benimde silik çıktı 2 testimde yine farklı 2 markadan aynı anda yaptım ama günümü bekliycem

silik cıkanların coguu pozıtıfle sonuclanıyo ama cnaım yınede bekleeeee en saglıklısıı
gunu beklemek o kırmızıları goırmemekkk kan bat ne zmandı senınn bıde ıstersenn kan testıne gıtt kan degrını takıp ett

11 kasımdı canım ama öyle bir ağrım oluyoki ben sancılı olurm regl sanki olcam gibi korkuyom ki sorma ya ben kesin hamileyim biliyorum biara olmaz diye düşündüm ama bebeği yaptığımız gece den beri biliyodum hamiş olduğumu

Canim aynen senin dedigin gibi bagimlilik yapiyor ama ders arasinda giriyom Artik son sinavim bitiyor hayirlisiyla mezun oluyorumtip bolumunu bitirmeye calisan birisi degilde daha cok anne olmak isteyen birisi gibiyim su anda off az kaldi sonra sizlere ve kendime bol bol doktorluk yapicamm olleeeyyyy

ne güzel ne guzelll bosu bosuna burda kocam gıtttııı bu ayy olmaz dıodun he bızımı kandırıyodunn :) neysekii sonucc guzel olduuuu ınsss kandada netlestırrsınnn canımmm sonucuu kocnada suprız olur donuste:))

kızlar ben birazcık hamiş olmuşum

Ayyyy tebrikler canım ya. Çok sevindim inan. Yazdıklarını okuyunca hıh dedim başlığın delisi de hamile olduğuna göre başlık iyice şenlenecek. bak hemen temmuz anneleri başlıklarına falan sıçrama tamam mı. burada kalıp bize moral verin biraz.
Şaka bi yana. Hayırlı evlat olsun inşallah canım . Allah sağlıkla kucağına almak nasip etsin inşallah. Sağlıkla doğsun. mutlu bi çocukluk gecirsin. Huzurla evinizde büyüsün. güzel bi çocuk olsun. annesini babasını hiç üzmesin. Yemek uzatınca yesin. Beş kardeşi görünce kaçsın.

Ayyy canım demek son sınavın yaaaa. Valla Allah kolaylık versin. İnşallah iyi geçer, bebeğin de saklanıyordur da burda hem mezuniyet hem de bebek kutlaması yaparız. Bak ben halay başı olucam ona göre... Saatler geçmez valla şimdi. son sınava girip de rahatlamak gibisi yok ama. Sen bi mezun ol da sorularımızla bi bunaltırız seni.

kız yok aşkolsun öyle şey olurmu hiç ben 3 günle bebekmi olurdiye düşündüm sonradan ama içimden bi ses hamile oldumu söylüyodu rüyamda bişeyler görüyodum bana üzülme felan hamilesin diyodu kız cidden bak çok komik bi durum farkındayım ama eşim giderken çocuğuma iyi bak dedi

Sagol canim amin insallah Valla canim halay basini sana veriyom eline mendilde veririm. Sen halay cek bende horon tepicem, kol basti ve roman havasi ne varsa hepsine gobek aticam Hele bide bebesim varsa ooooooooo mastika mastika

saka ypıyorum canım yaaaaaa bakk adamda hısettmıss:)

allah razı olsun ben burda herkez için dua ederken inanın okadar içten ediyorumki oyle laf olsun felan diye yazmam ben öyle şeyleri ama inanın müslüman önce duasını ümmet için edermiş bende öyle yaptım önce size sonra bana hayırlısıyla dedim rabbim sizde görmek istediklerini versin inşallah ben 10 yıldır bu haberi bekliyordum :) allah tamamınada erdirir inşallah sizide hiç bırakmaya niyetim yok zaten hasetliğim yok kıskançloğım yok fesatlığım yok deliyim doluyum ama benden zarar gelmez

kızlar günaydın açık pembe akıntılarım başladı adetmi yoksa hamilelik belirtsimi bilemedim şiştim iyice 5 gün oldu geçeli:2::2::2::2:

kızlar günaydın açık pembe akıntılarım başladı adetmi yoksa hamilelik belirtsimi bilemedim şiştim iyice 5 gün oldu geçeli:2::2::2::2:

Ay insallah hamilesindir canim bende sistim sanki benimkide gelicek gibi.. galiba ben kimyasal gebelik geciricem bu ay off off

kızlar nazar etmedim nazar çiğnedim benimde oldu şekersiz sakızın içine tarçın koyup 10 gün çiğnedim bal tarçın çörek otu karıştırıp yedim birde hergün 1 tane kuru incir yedim hepsinden önce soğan suyu içtim tavsiye ediyorum inşallah en kısa zamanda sizinde olur sağlıklı tombiş tombiş bebekleriniz

Ay insallah hamilesindir canim bende sistim sanki benimkide gelicek gibi.. galiba ben kimyasal gebelik geciricem bu ay off off

nova marka ile test yaptım sabah c negatif dio kutuda t çıktı anlamadım bozuktu test galibaa

Son düzenleme:
Dış gebelik mi sağlıklı gebelik mi diye düşünmek istemiyorsan 2 günde bir tekrarla kan testini 3 kez. Eğer değerlerin 48 saatte bir 2 katına çıkıyorsa sağlıklıdır gebelik.
degerim 14 yazmışım heyecandan 143 yazacaktım pazartesi 27 idi perşemde 143 e çıkmıştı önümüzdekipazartesi tekrar dan ölçtüreceğim hafta sonu geldi malum

ben testi yaptıktan sonra regl sancısı devam etti ama olmadım pazartesi doktora gideceğim inşallah iki test aptım ikisinde de silik çizgi çıktı:)

Rabbime şükürler olsun darısı isteyenlerin başına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…