"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

hamile olan arkadaşlarımıza allah sağlıkla hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin bebeklerinizi.Yüce rabbim isteyen herkese hayırlı zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin. mutluluğunuzu paylaşıyorum arkadaşlar....

cnm Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. inşallah bizde guzel haberler veririz boyle:)

kızlaaaaaarrrr dayanamadım test yaptım çok silikte olsa çift çizgiyi gördüm

yarın sabah tekrar yapacağım Allah nasip ederse

şimdi kalkıp abdest filan alıp yasin okuyacağım mübarek gecede sizler içinde dua edeceğim Allah hepimiz için hayırlısını versin

merhaba kızlar nasılsınız nerde bizim ağustos topiği yaaa burası çok sessiz

Tebrikler cnm. Çok sevindim hayırlı olsun.

hayırlı olsun Allah sağsalim kucağına almayı nasip etsin

Son düzenleme:

hayırlı olsun Allah sağsalim ucağına almayı nasip etsin

kızlar iyi geceler bugün doktora gittim rahim filmi testim temiz çıkmış çok şükür bi sorun yok doktor hap verecek adet görünce beni ara dedi ben de doktora sormayı akıl edemedim sizce klomen mi verecek hapın faydası olmazsa aşılamaya geçeriz dedi kızlar 3 gündür evde kedi besliyoruz inanırmısınız ben kedi sevmezdim şimdi çok seviyorum bebek fikrini alıp götürüyo çocuğum olcak yada olmcak diye bişey aklıma bile getirmiyorum kediyle oyalanırken inş. uğur getirir evimize

Ayy yaaa Gozun aydin..Ne guzel Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin..

Kizlar selam..Dun butun gun nete giremedim..sinir oldum..
Ben 3-4 gundur fenayim.. 12 kasim bat..Ama ne hikmetse daha oncede bahsetmistim.kasik agrim var..midem bi garip..basim ara ara donuyor oturdugum yerde. ve en kotusu de cok aferdersiniz ama 3-4 gundur kabizim...(( cok fenayim cok...Normalde benim adetime yakin ishal olmam lazim..Hamile miyim ,degil miyim merak icindeyim? Bu durumda mahfetti beni..Midemin garip burukluklari hafif bulantilarida..Test yaptim ama negatif..Oyle silik cizgi falanda yok..
Kan testi yaptirayim diycem,burda kanda Bhcg testi deyince AIDS testi yapiyorlar :)) Tecrubeyle sabit..:))

OFFF ,aranizda boyle adetine 5-6 gun kala kabizlik yasayip.midesi kotu olan var mi? Hayir bilsem ki bebisim geliyorda ondan cekiyorum bu sikintiyi cekmeye raziyim..Ama yine husransa sonu istemiyorum bu aciyi..Artik cok uzuluyorum cunku..
En yakin dotumuz dun aksam geldi 4 aylik onun bebisi..Nasil sevmisim...Sizde yapin hadi artik diolar..Sanki istemiyoruz! kismet deyip geciyorum..Ne diyim baska..Kotu niyetlide demiyor biliyorum..Oyle hemen olmuyor diyor..O 7 ay ugrasmis sonra hamile kalmis..7 ayin her ayinda neler neler dusunmus..Simdi ogluyla mutlu :)

Bu arada hamis kalanlar var...okudukca aglayasim geldi mutluluk haberlerini..Is yerindeyim,gozlerim doldu birakamadim..Allah saglikli bir sekilde ellerine almayida nasip eder insallah...Bizlere o guzel haberi en tez zamanda almayi nasip etsin yarabbim..

Kizlar!!!!

Bugunde test yaptim ama negatif dun en azindan hayali de olsa silik bir cizgi vardi
Adetimden daha haber yok kasik yanmalarim ve batmalarim devam ediyor azda seffaf akinti..
Off insallah kimyasal filan degildir. 2 gun daha gelmezse adetim doktora gidicem. Bi insanin hic biseyimi normal gitmez yaa moralim cok bozuk

okadar belirtim ağrım wardıki bu ay heralde hamileyim diodum ama bgn adet olucam bunu hissettiren karın ağrım geldi ( çoook üsüldümm çook....biliyorum hayırlısı hayırlı zaman değilmiş demekki ama üzüldüm

canım naptın varmı bi gelişme????
tekrar test yaptın mı?
ya ne kadar inatçısın yavrum yaa bi kan testi yaptırsan soruların cevap bulucak ama neden yapmıyosun? :44:

gözün aydın canım sevindim.ama kediden dolayı dikkat et hamile kişilerin kesinlikle çoook dikkat etmesi lazım evde hayvan beslerken özellikle dışkılarından dolayı sıkıntı yaratıyomuş,gerçi şöyle de bi yazı buldum Alper Mumcunun
Sen yine de dikkatli ol emi

Kediler toksoplazmayı çiğ etten alırlar.Bu nedenle toksoplazma sadece kemirgenleri avlayarak yiyen kedilere bulaşır. Eğer kedinizi sokağa çıkarmıyorsanız ya da çiğ et ile beslemiyorsanız toksoplazmaya yakalanmaları nerdeyse olanaksızdır.
Bir kere enfekte olan kedi 14 gün süreyle bulaştırıcı olur ve daha sonra bağışıklık kazanır ve yeniden hastalanmaz ve bulaştırıcı olmaz. Sokak kedileri toksoplazmayı genelde yavrulukları döneminde geçirirler ve büyüdüklerinde bulaştırıcı olmazlar.
Kediler enfeskiyonu aldıktan sonra 14 günlük bir kuluçka dönemini takiben paraziti dışkıları ile atarlar. Bu parazitlerin bulaşıcı özellik kazanması için dış dünyada 24 saat geçirmeleri gerekir. Bu nedenle kedinizin kumunu düzenli olarak 24 saatte bir değiştiriyorsanız kedinizde bulaştırıcı aktif enfeksiyon olsa bile size bulaşması çok uzak bir olasılıktır.
Hamileliğiniz sırasında kedinize dokunabilir, onu sevebilir ve aynı ortamda bulunabilrisiniz. Yalnız ona dokunduktan sonra mutlaka ellerinizi iyice yıkamalı ve elinizi ağzınıza götürmemelisiniz.
Her ihtimale karşı kedinizin kumunu kendiniz değiştirmemelisiniz. Eğer bunu yapacak başka kimse yoksa kumunu mutlaka eldiven giyerek değiştirmelisiniz.
Bu basit önlemlere uyduğunuzda hamileliğiniz sırasında kedinizin de sizinle birlikte olmasında sakınca yoktur.

Şükürler olsun minikedy,allah herkese nasip etsin inşallah kucağına da alırsın
HCG de güzel çıkmış canım,dün akşam bizde ölçtürdük 902 çıktı

canım ağrı önemli değil kırmızı gelmediği sürece ümidini yitirme sakın
adet ağrısıyla hamilelikte yaşanan ağrı çok benzer,dua ediyorum öyle bişeydir seninki de

12 kasım mış niye duruyosun test yap ben yaptım

ya ne kadar inatçısın yavrum yaa bi kan testi yaptırsan soruların cevap bulucak ama neden yapmıyosun? :44:

Inadimdir ben inat Yok canim ondan degilde sinavlarim var pazartesiye kadar eve kapattim kendimi ama burdada kafayi yemek uzereyim, ders calismaktan, bebegi yakalayamamaktan offf offf
Cok umitsizim valla dua et canim insallah bebisim vardirda stresten kendini gostermiyodur insallah

Günaydın kızlar;
toplu alıntı nasıl yapılıyor bilmiyorum o yüzden isimlerini hatırlayamadığım taze hamilelerimizi tebrik ediyorum burdan topluca. Allah sağlıkla kucaklarına almayı nasip etsin. sağlıklı doğup mutlu yaşasınlar. Darısı olmayanların başına tabii. Allah bize de gösterir inşallah hayırlısıyla.

Buraya girmemeyi düşünen arkadaşlara hak veriyorum. Ben de ağustos ayında girmicem demiştim. Ama insan isteyince dayanamıyor. Bu sefer başka sayfaları okuyorsun. Doğuma az kalmış olanların alışveriş hikayeleri, doğum hikayeleri, mama emzirme durumları falan. İnsan kendine gelince napıyorum ben kafayı mı yedim diyor ama. Yapacak bişey yok. Hormonlar bebek bebek diye bağırırken youtube da bebek videoları izlerken buluyorsun ister istemez. En iyisi foruma hiç girmemek bu durumda. Aman burasıda bağımlılık anacım.

bence pazartesiye kadar hiç foruma falan girme. madem sınavlarıın varmış otur derslerine çalış. Hamile olup bütünlemelere gitmek zor olur sonra. Kafanı sınavlarına verirsen sınavlardan sonra da gelmezse (sınavlar kaç gün sürüyor bilmiyorum ama) gider kan testini yaptırısın. Kafan rahat olur en azından. Hoş burdan söylemesi kolay. Allah zihin açıklığı versin diyim en iyisi annem gibi. Sınavlarda başarılar. Umarım strestendir. Başka bişey yoktur. Bebeğin de senin sınavlarını düşünüp annecim ders çalışsın deyip saklanıyordur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…