"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

kızlar nova iyi bi marka mı pyro clinice ile yaptım hiçbişy çıkmadı nova aldım yarın sabah yapacam yaa midem hop oturuup kalkıyooo alt karın ağrısı,bulantı ve ateş basması çatlayacam ya izinde alamıyorum işten

merhaba kizlar,beni de kasim ayina ekleyin ikinci bebegi istiyoruz allahin izniyle rabbim isteyen herkese versin icinde bana da

canım gecen ay bende onunla yaptım yaptıktan sonra arastırdım çok yanlıs cıkan varmısssssssssssssssssssssssssss gercı bende bısey cıkmamıstıı

Güzel haberlerinizi bekliyoruz arkadaşlar ... eğlenceli ne zaman bat?

canımmm valla normlade 12 kasımdı ama ben bu ay 17. gunumde yumurtladım bazı arkadslar batın degısır 14 kasım olur dıolar bazı arkadslarda adet donemın duzenlıyse bat degısme dıolarr yanı bolee ıste ama cnaım hıc bı belırtı yok ne akıntı ne batma hıc bı seyy her ayy pıskolojık yasardım bunları ama bu ay hıc bısey yok goguslerım bıle dogru duzgun acıomıo:)

Çok az kalmış bence kırmızılar gelmezse Pazartesi test yap, belirtisi olmayan bir çok arkadaş var bazıları 2. ay ancak anlıyor hamile olduklarını :) Senin için hep dua ediyorum ben en kısa zamanda güzel haberler alacağımıza eminim ...

inşş cnaım baklaımmm beklıyorum sımdılıkkk bısey hısetmedıgım ıcıınn aslında yok dıe dusnuyorumm ama ılk defa yumurtladıgımıı acık acık farkettım cunkuuu ovulasyon testı kullandımm vee calsımlarıda gerceklestırdım aralıksızz baklaım ama hep olmadı gıbı hıssedıyorum bu ayy

Hatırlarsan bende geçtiğimiz ay mümkün değil diyordum doktor bu ay yumurtlamamışsın bile dedi bana, ama bak 7. haftaya girdim bile ... Eninde sonunda güzel haberi alacağız...

Hatırlarsan bende geçtiğimiz ay mümkün değil diyordum doktor bu ay yumurtlamamışsın bile dedi bana, ama bak 7. haftaya girdim bile ... Eninde sonunda güzel haberi alacağız...

inşş canımm vallaa ne zman hayırlıysa ozmn olsun hep bunu dıyorummm tabı gonlumden hemn olsun ıstıyorum o bask amaaa yınede hayırlısı ne zmn olcaksa ozamn olsunn ben beklmeye razıyımm:)

inşş canımm vallaa ne zman hayırlıysa ozmn olsun hep bunu dıyorummm tabı gonlumden hemn olsun ıstıyorum o bask amaaa yınede hayırlısı ne zmn olcaksa ozamn olsunn ben beklmeye razıyımm:)

Amin canım en önemlisi tabi ki o ne zaman hayırlı ise o zaman olsun, zaten onlarda zamanlarını bekliyorlar... Kendinize iyi bakın folik asitleri almayı unutmayın :)

10 kasımı dört gözle bekleyeceğiz inşallah, hayırlı haberlerini bekliyorum canım :)

merhabalar çok yeni hamileyim kan testiyle bugün kesin olarak netleşti hemen bir doktora görünmelimiyim bir kaç hafta geçip kesenin görünmesinimi bekleyeyim

merhabalar çok yeni hamileyim kan testiyle bugün kesin olarak netleşti hemen bir doktora görünmelimiyim bir kaç hafta geçip kesenin görünmesinimi bekleyeyim

Kan değerin 1500 olmadan doktora gitmenin pek mantığı yok. Kese görülmez. Bence bekle 1500 leri bulana kadar değerin.

teşekkür ederim cevabın için bende degerim 14. bende deger yükselince gitmeyi düşünmüştüm forumda bir yzı okuyana kadar ögrendiginizde gidin normal bir gebelikmi dış gebelikmi olduğunu ögrenmek için gi bi şeyler yazıyordu korktum bende

kızlar adet olmadım daha ama yarında olabilir tabiki...ama karnım resmen adet oldum olcam gibi ağrıo zaten 3 gündür ağrıoo bebişim ben geldim anneeee mi dioki yoksaa kırmızılar geliyorummu dio off ne zormuş beklemek...bu ay farklı belirtim idrar kokusu we diğer bütün kokuların ağır we kötü gelmesi bide gece tuwalete kalkmamdı ama çok sık tuwalete çıkmıyorum 10 kasıma kadar olmazsam test yapıcam bendee

10 kasımı dört gözle bekleyeceğiz inşallah, hayırlı haberlerini bekliyorum canım :)

sağol canım bugün de daha birşey yok bakalım bekle bekle kök salacağım ya bi de çok enteresan şeyler oluyor buaralar.. nereye gitsem bir bebek muhabbetinin içine düşüyorum.. geçen avrupa avrupa yı izliyordum bebek muhabbeti vardı .. bugün esra erol u açtım vay eşiniz çocuk istemezse naparsınız felan bunlar tesadüf olamaz yoksaa kader ağlarını mı örüyor

aynı şeyler bende de var ben de 10 kasıma kdr beklemedeyim :)))

Dış gebelik mi sağlıklı gebelik mi diye düşünmek istemiyorsan 2 günde bir tekrarla kan testini 3 kez. Eğer değerlerin 48 saatte bir 2 katına çıkıyorsa sağlıklıdır gebelik.

Geçen ay hamişliğinin haberini veren şanslı bir arkadaşımızın satırlarını okurken farkında olmadan hislenip ağlamışım o anda ve nasıl bir dua etmişim ki içimden Yüce Rabbim bu anı yaşamayı nasip etti. Lütfederde layık görürse inşlh kucağımada alırım.
Duygusal yönden sancılarla geçen bir süreç ve sonrasında derin bir huzur...
Arkadaşlarım,dualarımızın birbirine sarıldığına inaniyorum.Bebiş isteyenlere en hayırlısıyla bu müjdeyi duymalarını yürekten diliyorum.
hCG587

tebrikler cnmmm darısı bizee bekleyenlere olsunn..bende her hamile haberinde duygulanıyorumm we çook istiyorum hamile olmayı bakalım sıramızı bekliyoruzz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…