Şansımız Haziran ayı olsun göbüşler bebişle dolsun !

ahhh nagihannn alemsin vallahiii.... Bi kere ikş kere her zaman sana denk gelecek değil yaaak kuzu.... Biz pozitif düşünelimmm benceeee ümitsizliğe kapılmayalım canımmm...gelecek gelecek bizimm nazlı bebişlerimizzzz:KK49:

gelsinler başımızın taçlarıııı :) ne yapıyım o kadar şanslı biri değilim

heyyy nazzz günaydın.... nasılsınnn senin son durum neee??? bat a ne kadar var ya da geçti mi??

merhaba kızlar, uzun zamandır katılamıyordum aranıza
bu arada takipteydim ama tabii ki :) bebiş haberlerinizi aldım
Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin Inşallah

benim ay için pek bir umudum kalmadı, 1. düzenli spor yapmadık :KK1: 2. daha bat'a 7 gün var ama birkaç gün öncesine kadar kokusuz sarımsı akıntım vardı
üşüttüm mü nedendir bilmiyorum

bu aydan itibaren galiba "spor" yapmak biraz zorlaşıcak bu sıcaklarda uyuyakalıyorum çünkü:KK31:

hayırlı cumalar bu arada, dualarımız kabul olsun

canım dün test yaptım akşam gibi daha 3 gün var reglime ve çok silik bir pozitif çıktı ama ümitlenmiyorum ve hemen çıktı işin garibide o daha önceki yaptıklarım silik ama saatler sonra çıkıyordu birde akşam kendimi koltuğa attım acayip karın ağrısı yaptı ki ilk defa yapmıyorumm ilginç geldi ve göğüs ucu ağrım 10 gün önceden başladı şuan dokunamıyorum bu sabah tekrar ateşimi ölçtüm 37.10 fırlamış dün 36.5 di bakalım belirti ise bunlar benim belirtilerim olacakkkk :) :KK8: :KK8:

Herkese Günaydın!

Nagihan gözün aydın! bana da bebişin geliyor gibi geldi :)) hayırlı gelsin inşallah...sen yine de 3 gün diyorsun bekle bir bakalım bütün ay sabrettin tam emin ol canım inşallah hamilesindir...

Benim geçen ay beklediğim adet tarihi 18 mayıstı ama 14 mayısta oldum.Bu ay henüz gelen giden yok bakalım 14 haziranda olmadım yani dün bugün de pek gelen giden yok ne yapsam bilemedim biraz daha sabredip bekleyeceğim ona göre bir testte ben yaparım bakalım Allah tan hayırlısı (hepimiz için)

nagiş anında silik çizgi bebiş var demek oluyor ? :))

kuzucum ya bir test daha alsan yapsn :KK3::KK3::KK3::KK3:

ya hamişsinn sennnnnnnnnnnn

ahhhh :KK49: olsam göbek atıcamm :KK8: ümitli değilim kızlar şimdi kullandığım gebelik testi markasını kullanan arkadaşların yazılarını gördüm hatalı sonuç çok veriyormuş ama erkende pozitif sonucunu alanlarda arada kaldım ama ben en iyisini yapıp ümitlenmiyorummmmm :) :KK24:

Herkese Günaydın!

Nagihan gözün aydın! bana da bebişin geliyor gibi geldi :)) hayırlı gelsin inşallah...sen yine de 3 gün diyorsun bekle bir bakalım bütün ay sabrettin tam emin ol canım inşallah hamilesindir...

Benim geçen ay beklediğim adet tarihi 18 mayıstı ama 14 mayısta oldum.Bu ay henüz gelen giden yok bakalım 14 haziranda olmadım yani dün bugün de pek gelen giden yok ne yapsam bilemedim biraz daha sabredip bekleyeceğim ona göre bir testte ben yaparım bakalım Allah tan hayırlısı (hepimiz için)

inşallahhh öyledirrrrr :) canım benim ama ben yine ısrarla söylüyorummm ümitli değilimmmm testin azizliğine uğradım geçenlerde zaten jadecim sormasa bunlarıda yazmıcaktım bile o dürttü beni :) geçen ağladım sinir oldum çok :KK1:
pembekelebekkcimm allah hakkımızda hayırlısını versin inşallahhhh aminn

bende aranıza yenı katıldım kızlar:)
benmde bu ay gögus hassasiyetim karında sancı sık idrara cıkma gibi belirtilerim var ama daha bat a 4 gün var test yapmaya cesaret edemiyorum hayal kırıklıgına ugramak istemiyorum artık.s

ne karnim agriyo nede baska bisey goguslerimde sanci var uclari agriyor bugun oglen regl oldum her zaman cok yogun ve koyu renkte olan kanamam bu defa az az ve pembe geliyorr arada kasiklarima sanci giriyor,,,tamamen farkli bir durumdayim kizlar sofradan yeni kalktim migdem kaziniyor sanki yaaa acliktan olecem sanki =(((( karnimda sanki tas var agirlik hissediyorum offff bunlar neyin nesi kizlar yaaa dun test yapmistim negatif cikmisti sizce varmi yokmu :18: :18: eger butun bunlar pskolojikse bogacam kendi kendimi :KK9: :KK9: :KK9: :KK1: :KK1: :KK1: :KK1: nerdesiniz kizzzzz kalkin kocislerin yanindaaannnnnn bana biseyler soyleyinnnnnnnnnnn

inşallahhh yerleşme kanamasıdır hayırlısıyla

günaydın kızlar ben adet günümden 1- 2 gün önce hamile olduğumu öğrendim adet gecikmesinden önce idrar testi yaptım pozitif cıktı sonra kan testi yaptım sonuc 1118 cıktı ertesi gün dr gittim dr bana hamile oldugumu söyledi unrasondan baktı. cok küçük dedi tam görünmüyor ama var dedi bir kac gün sonra tekrar gel değerlerin yükselmiş olur keseye bakalım dedi cok korkuyorum korkumum nedeni kasık ve karın ağrım var daha 1 gün oldu adet gecikmem cok endişeliyim bir şey olacak diye ne olur bana bir akıl verin cok mu evham yapıyorum ... normalmi bu ağrılar

:nazar: hiç korkutma canım kendini. Allah tamamına erdirsin
canım dün test yaptım akşam gibi daha 3 gün var reglime ve çok silik bir pozitif çıktı ama ümitlenmiyorum ve hemen çıktı işin garibide o daha önceki yaptıklarım silik ama saatler sonra çıkıyordu birde akşam kendimi koltuğa attım acayip karın ağrısı yaptı ki ilk defa yapmıyorumm ilginç geldi ve göğüs ucu ağrım 10 gün önceden başladı şuan dokunamıyorum bu sabah tekrar ateşimi ölçtüm 37.10 fırlamış dün 36.5 di bakalım belirti ise bunlar benim belirtilerim olacakkkk :) :KK8: :KK8:

ayyy hadi inşallah canım bence de var bebiş geliyorrrrr

canımm bende 9 aydır deniyorum haklısın evham yapmakta ... çünkü bekliyor insan aylarca yıllarca oluncaaa herşeyden nem kapıyorrr... ama inan en yakın arkadaşımın bebeği bir yaşında şu anda o hep söler sancılar yaşadığını hamileliğinde... hatta her adet dönemi yaklaştığında adet sancıları çektiğini bile sölerrrr hamileykennn.... senin yerinde ben de olsamm heyecanla beklediğin bu müjdeli haberi alınca en ufak bi şeyi büyütürdümmm normal yaniii çok istediğin şeyin olmasının evhamıııı bubuuu:KK49::KK49:

ben de hamileliğim boyunca her ay adet sancımı çektim ve doğum sancılarımın başladığını bu yüzden anlayamadım, yine adet dönemi sancısı sandım ama doğummuş.

RABBİM bu mübarek cuma günü ellerini açıp bebek isteyen, bu mucizeye sahiplik etmek isteyen, sorunu olsun olmasın bebeğim olsun diyen heeerkesin dualarını kabul etsin , ikişer ikişer çocuk versin inşallah.........

yaa kızlar benim en çok merak ettiğim hamilelik belirtisi yaşayanlarrrr nelerrr hissediyorrr... :KK31:

RABBİM bu mübarek cuma günü ellerini açıp bebek isteyen, bu mucizeye sahiplik etmek isteyen, sorunu olsun olmasın bebeğim olsun diyen heeerkesin dualarını kabul etsin , ikişer ikişer çocuk versin inşallah.........

koskocaman AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

bende aranıza yenı katıldım kızlar:)
benmde bu ay gögus hassasiyetim karında sancı sık idrara cıkma gibi belirtilerim var ama daha bat a 4 gün var test yapmaya cesaret edemiyorum hayal kırıklıgına ugramak istemiyorum artık.s

Bunlar büyük ihtimalle hamilelik belirtisi tatlım, inş. hamilesindir..

canım bencede hamile olabilirsin. Anında cizgi hamilelik belirtisi ayrıca adetinede az kalmış doğru cıkma olasılığı yüksek. Bende erken yumurtluyorum coğu kişiye göre. hamile olmuş olsam adetime 4-5 gün kala cıkar diye tahmin ediyorum. Yarın sabah ilk idrarınla bir test daha yap bence.. İnş tatlım bebeğine kavursursun ve bizlere dua edersin...

acaba kızzz hamilemisinn yoksammmmm :)erken gebelik testi alsanaaa

valla canim dun cok arada kalmistim ama bugun cok geliyor sokuldu galiba ama ilginc hic agrim yok benim belim kopardi normalde yaaa inss hayirlara vesile olsun....

seni koacamn tebrik ediyorum inss bu defa gercekten bebisin sana gelmistir ne olur dikkat et kendine ve adetini takip et inss kirmizilar 9 ay gelmeyecek kuzum sanaaaa......

valla canim dun cok arada kalmistim ama bugun cok geliyor sokuldu galiba ama ilginc hic agrim yok benim belim kopardi normalde yaaa inss hayirlara vesile olsun....

seni koacamn tebrik ediyorum inss bu defa gercekten bebisin sana gelmistir ne olur dikkat et kendine ve adetini takip et inss kirmizilar 9 ay gelmeyecek kuzum sanaaaa......

bize de 9 ay gelmez inşallah :)

nagişşş kullndğn testn markası ne ki yanlş olablr demişsin.....sakın ovulasyonun gebelik testi demee...şimdi 20 tane yapsam pozitif çıkar zıkkım :))

X