Şansımız Haziran ayı olsun göbüşler bebişle dolsun !

ayyy yerım onu yaaa annesııı ne durdun bu zamana kadar yaaa bende 24 yasındayım ya enınde sonunda olacak rabbım verdıkten sonra ertelemenın alemı yokkı 30 yasımızda cocuk derdımız olmayacak =d yanı oyle dusunuyorum en azından bakalım herseyın hayırlısı olsun kızımda bısey cekmedım hamılelııgım harıc pek sıkıntısı olmadı bana gazı aglama krızlerı falan rahattım yanı bakalım ıkıncı nasıl olacak zaten bebeklıgınde cekmıs olsaydım bu kadar ıkıncıyı ıstemezdım heralde :KK1: :KK1: :KK1: Herseyın hayırlısı olsun....

ben 29 yasındayım ve üç ay önce kalp durması sonucu ilk bebeğimi kaybettim. umudum yarınlardaaa... :KK34:

ne güzel hepiniz genç anne olmuşsunuz yada olmayı planlıyorsunuz...ben evlenmekte de çocuk yapmakta da geç kaldım...annemin benim yaşında 2 kızı vardı ilkokula giden ya ben debelenip duruyorum....birkaç sene sonra kafam seste götürmez :KK1:eşim desen o daha büyük benden biraz daha zorlasak dede nine yaşında anne baba olucaz of yani of çok imrendim kızlar size :KK9::KK9::KK9:

ne güzel hepiniz genç anne olmuşsunuz yada olmayı planlıyorsunuz...ben evlenmekte de çocuk yapmakta da geç kaldım...annemin benim yaşında 2 kızı vardı ilkokula giden ya ben debelenip duruyorum....birkaç sene sonra kafam seste götürmez :KK1:eşim desen o daha büyük benden biraz daha zorlasak dede nine yaşında anne baba olucaz of yani of çok imrendim kızlar size :KK9::KK9::KK9:

öyle düşünme canım yaa.. Rabbim demek ki bizim nasibimizi de böyle yazmış cok şükür ki mutlu ailemiz var. Allah ol dediğinde evladımız olacak inşallah.. Ne demişler GEÇ OLSUN GÜÇ OLMASIN :)) :KK9:

öyle düşünme canım yaa.. Rabbim demek ki bizim nasibimizi de böyle yazmış cok şükür ki mutlu ailemiz var. Allah ol dediğinde evladımız olacak inşallah.. Ne demişler GEÇ OLSUN GÜÇ OLMASIN :)) :KK9:

hep hayalim genç anne olmaktı ama olmadı şimdi 30 yaşındayım hamile kalsam 31 yaşımda doğum yapıcam aayyyy :18: eşim 39 olacak ona daha çok ayyyy :18::18: demekki hayat hiçbir zaman istediğin gibi olmuyor SECRET yalanmış :KK1::KK1:

hep hayalim genç anne olmaktı ama olmadı şimdi 30 yaşındayım hamile kalsam 31 yaşımda doğum yapıcam aayyyy :18: eşim 39 olacak ona daha çok ayyyy :18::18: demekki hayat hiçbir zaman istediğin gibi olmuyor SECRET yalanmış :KK1::KK1:

olsun yinede ben hep bugünüme şükrediyorum bende 29 yasındayım ama karamsar değilim. önemli olan cok cocuk değil ki hatta hayattaki yaşama amacımız cocuk değil ki.. bende senin gibi yaşımdan ötürü bu sene icinde olmasını cok istiyorum. 1 sene oluyor korunmuyorduk 6.ayda tuttu bebeğimiz ama kalbi durdu 3 aylıkken kürtaj oldum. simdi tekrar istiyorum ama sonucta hic birsey hayatta bizim elimizde değil ki.. Rabbim can verecekse bizden bir varlığa verecek, yoksa ne kadar aciziz elimizden hic birsey gelmiyor beklemekten ve sabretmekten başka. Senin gibi bende düşünürdüm hep ama şu söz geliyor aklıma hep. Kul kurar kader gülermiş.... :KK43::KK43:

kızlar ben bugün itibari ile hasta oldum ama nedendir bilmem ilk defa üzülmedim,kahrolmadım,aglamadım hasta oldugum icin ,çok rahatım:KK36::KK52:..artık haziran listesinden silinebilirim..temmuz sayfasında buluşmak üzere.:KK52: temmuzda :KK49: olarak listeye adımızı yazdırırız inşallah:)

Benı temmuza yaz bacım orayada yazarım gercı ama bat 11.07 ınss otekı aya alırız mujdeyı gecen ayda safsaklamıstım ılacın tesırı gecsın dıye,,,sukur rabbım hayırlısı neyse onu verdı ınss temmuz ayına adımızı yazdırırız =)))) :KK9: :KK9: :KK9: :KK9:

sen kırmızı kartımı yedin ???

uzulme dur kizzz daha dune kadar belirtiler aradim kendimde dayanamadim test yaptim once negatifi sonrada kirmizi karti yedim poffffffffff ama olsun,,,canimiz sagya sukur bizde digerki ay icin calisiriz degilmiii =))) canim benim hem senin daha var dur bakalim belki bir anlik biseydi o belki dahada yukselir ne biliyorsun kirmizilari gormeden umutsuzluga yer yokkk :KK16: :KK16: :KK16: :KK16: :KK16:

masallah nazcim iyi durmussun bu kadar zaman hehehe ben olsam simdiye 3 uncuyu bile istemeye baslamis olurdum :KK9: :KK9: :KK9: saka canim sakaa bakma sen bana bagzen sartlar uygun olmaz bagzen istersin gelmez sanki ilk cocuk senin deilmis gibi aceba birdaha olmayacakmi bile deriz allah korusun bende dusunuyordum aralarinda 5 yil olsun diye ama benim kiz 5 yil dursam yer beni yada olacak kardesi istemez cunku babayi bile yanima koymuyor giiittttt gittttt nasil bagirir aglar o yuzden gec kalmamam lagzim :21: :21: ha gayret diyorum kendime olacak diyorum hihihi benim kizim henuz yeni 2 yasina girdi teyzesi cizelgemizdede var zaten.....kac yasindasin canim tabi bi mahsuru yoksa :KK30: ...

kızın çok akıllıymş evet anladım :)) benmki 1 yaşına kadar uyumadı :)) yarasa gibi oıturduk sabahlara kadar :)) snrasnda akıllıydı şimdide ayakkabı alışveriş hastası ama napalım annesne benziyo diyoruz :))))

yaa kızlar ayak bileklerim çok şişti dünle bugün acaba bu belirti diyebilirmiyiz

nagişim cnmm benm ya bilyrm elinde değilde bu hamileliğin ileri safhaalarnda olan birşeyde untmaya çalşsn biraz cnm ya.... :KK43:( kızma bana olurmu süpriz olsn annesi meleğin .))
dilerim hamişsindr..

nagişim cnmm benm ya bilyrm elinde değilde bu hamileliğin ileri safhaalarnda olan birşeyde untmaya çalşsn biraz cnm ya.... :KK43:( kızma bana olurmu süpriz olsn annesi meleğin .))
dilerim hamişsindr..

yok kızzz biliyorum 6. aydan başladığınıda ama ne biliyim hiç olmayan şeyleri yoruyor direk beynimm :):):)

sanırım bende stress yapıyorumda kalamıyorum

yok kızzz biliyorum 6. aydan başladığınıda ama ne biliyim hiç olmayan şeyleri yoruyor direk beynimm :):):)

sanırım bende stress yapıyorumda kalamıyorum[/Q

cnm bende 6 aydr öleyim....pskoljk olrk testler bile pozitif :)) böyle olacğı yok ddim...geçen ay 5 gün geçdş snrasnda yne yok pskoljm çok bozuldu herşey gebelk belrtisi..ya önceki aylarda sabah kalknca kusuyrdm ble :)) psikoljkmşiş hepsi...ateş ölç yok olmadı ovulasyn oda olmadı yumurtlama takvmii offfff dedm kendme geldm bu ay...hiç bişeyi blmyrm umrmdada değil hayrlısı rabbim nezaman layık görüp verirse....kafayı yycm eşimi ble ihmal edyrmdm ..çok pişmanm bunları yaptğm için...

sanırım bende stress yapıyorumda kalamıyorum

nagihancım başka şeylerle kafanı meşgul et,sonra en çok üzülen biz oluyoruz,bak yaz da geldi ben bu aralar şimdi olmasın ilk 3 ay kendime dikkat etmem gerekiyor diye teselli ediyorum çünkü özgür hareket edemicem belki sorumluluk olmadan son yaz ayıdır o yüzden şimdi kasık ağrısı,mide bulantısı uyku hali olmasın diye hamile kalmak için zorlamıyorum kendimi olursa nasip dicem,doktora gidicem önlemimi alıcam sonra yine start vericez.stres yapma biliyosun o kadar uğraşsanda gün saat ateş durumu olmuyor,tek bir damladan hamile kalanlar var çünkü saati zamanı gelmiş oluyor,keyfine bak tatiline git,ben eminimki ve öyle duymuştum bir çoğumuzun tatilde tatile gittikleri yerde olacak.çünkü o sırada stres olmuyor hamilelik kaygısı olmuyor birde otel odalarının rahatlatıcı etkisi oluyormuş ben öyle ümit ediyorum ve hepimizin öyle olacağını hissediyorum...sıkma kendini canım...

kızlar benim bat 4 gün geçtii dayanamadım idrar testi yaptımm çifttt çizgiyii gördümmmmmmmmm:)kan testi yaptırdım koşa koşaaaaa kan değerimde 422.14çıktıı:)ya bebeğimmmm geliiooo allahın izniylee:)
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: hayırlı olsun canımmm inşallah sağlıcakla kavuşursun bebişinee. ayy prensesine demek geldi içimden kız mı olacak acaba.
Arkadaşlar merhaba günaydın ben maayıs ayının sonunda kan vermiştim bişi çıkmadı yani 30 muş kan değerim şimdi ayın 11 de verdim 231 olmuş kan deerlerim doktorum tam emin değilim diyor ultrason istiyor sizce nedurum bugün hastaneye gidicem sevinemedim bile daha ya
hadi canım inşallah katlayarak artar değerler. kese de bi an önce görünür :nazar: sağlıkla kavuş meleğine.

ılk 5 dk cıkan sonuc genelde kabul edılıyor canım gecen ay bende senın gıbı olmustum yarım saat sonra cıkmıstı yabı dogruda degıldı,,,eger ılk 5 dk ıcınde cıktıysa vardır bıseyler bırde yenıyse o yuzdende tam net olarak cıkmaya bılır kan testı yaptır yokmu cesaretın =))) varsa suanda cıkar zaten,,bende kardesımın karısından haber beklıyorum rahımının ıcınde kası varmıs yanı arada duvar varmıs bu hafta dr gıdıp rahım flmı cektıreceklerdı bır defa dıs gebelıgı olmustu onda anlasılmıstı rahım ıcınde duvar oldugu,,,dun aradım hamıleyım dedı nasıl sevındım ama umarım bu defada husrana ugramayız ınss rabbım herkese ayırlı evlatlar nasıp etsın ınss rabbımmm mubarek aylar gelecek olan ramazanı serıf hurmetıne ınss ya rahman ınss amınnn

kardeşin ve eşi inşallah sağlıkla kavuşur bebeklerine canım

cnm bugn gittimdoktoro ultrasonla baktı ama görünmüyormuş%90 hamilesindiyor haftaya çarşamba yine gelddikesi görünür diyor bakalıminş. hayırlısı olur inş.bir sorun olmaz
:nazar: :nazar: :nazar: :KK49: :KK49: :KK49:

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrr bende hamileyimmmmmmmmmmmmmmmm :)))) benimde 135 çıktı değerim iki haftalık daha çok yeniymiş :)hayırlı olsun bitanemm Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsinnn :KK16::KK16:

hadi maşallah, Allahım kucağına alıp büyütmeni nasip etsin.

ben 29 yasındayım ve üç ay önce kalp durması sonucu ilk bebeğimi kaybettim. umudum yarınlardaaa... :KK34:

canim umarim benim soyledigime takilmadiniz yaa yazdigima pisman oldum evlilik erken olupta bebisinizmi gec kaldi veya siz evliliktemi gec kaldiniz bilmiyorum eger sizi uzecek bisey dedimse hakkinizi helal edin,,,birde hic unutmayin 40 yasinda bile anne olanlar var belki bizimde ikinci cocugumuz 30 yasimizda olacak kimse bilemez allahim bilir ben sadece laf olsun diye soyledim...inss rabbim en yakin zamanda melegini birdaha yollar sana tatlim... :KK16: :KK16: :KK16:

olsun canim herseyin basi saglik inss rabbim tez zamanda sizleride bizleriode sevindirsin benim anneminde benim yasimdayken 3 cocugu vardi :KK1: :KK1: :KK1: yok bacim yok biz gec kalmadik eskiler erken davranmislar haahhaha benim iki arkadasim var 34 yasindalar daha 1 yasinda cocuklari var ve ikinciye 5 yil ara veriyolar dusunsene bi =))) :KK34: kismet bu isler rabbim ne zaman verirse o zaman gelsin ama saglikla sihhatle gelsin aminnnn

olsun yinede ben hep bugünüme şükrediyorum bende 29 yasındayım ama karamsar değilim. önemli olan cok cocuk değil ki hatta hayattaki yaşama amacımız cocuk değil ki.. bende senin gibi yaşımdan ötürü bu sene icinde olmasını cok istiyorum. 1 sene oluyor korunmuyorduk 6.ayda tuttu bebeğimiz ama kalbi durdu 3 aylıkken kürtaj oldum. simdi tekrar istiyorum ama sonucta hic birsey hayatta bizim elimizde değil ki.. Rabbim can verecekse bizden bir varlığa verecek, yoksa ne kadar aciziz elimizden hic birsey gelmiyor beklemekten ve sabretmekten başka. Senin gibi bende düşünürdüm hep ama şu söz geliyor aklıma hep. Kul kurar kader gülermiş.... :KK43::KK43:

cok haklisin arkadasim herseyin hayirli olanini dilemek lagzim bence rabbim hayirlisi neyse onu versin yeterki saglikta sihhatte versin keske dedirtmesin gercekten herseyde bir hikmet gizli ama biz herzaman aman oyle olsaydi boyle olsaydi zaten bir is olmayinca aglamak kahretmek en buyuk hata allah bizleri korusun inss.....

sen kırmızı kartımı yedin ???

ivetttttttt bugun geldi hic bisey deilde dunki yaptigim idrar testine acidim yaaaa hahahaaa ama inanirmisiniz regl oldugumu gordugumde icim bi rahatladiki o kadar istememe ragmen bu kirmizi beni neden bu kadar mutlu etti analayamadim :KK1: :KK1: :KK1: :KK1: birazdaha gayret edersekkk piskoloji falan kalmayacakkkkk :KK9: :KK9: :KK9: :KK9:

kızın çok akıllıymş evet anladım :)) benmki 1 yaşına kadar uyumadı :)) yarasa gibi oıturduk sabahlara kadar :)) snrasnda akıllıydı şimdide ayakkabı alışveriş hastası ama napalım annesne benziyo diyoruz :))))

vay cadi vayyy bizimkide gece uyaniyor yaaa hala bitiremedik gece uyanmalari cok mahvediyor beni uykudan kalkmak koca kizi kucakta ordan oraya tasimak birde belimde fitik var dogumda yakalandim perisan haldeyim valla bugunde hastalandim belimden assagiya cekiyolar sanki beniii :KK14: :KK14: :KK14: :KK14:

.
cok tesekkur ederim canim bugun yine aradim kan testinden sonuclari almislar 1000 olmus degeri daha yeni ve 2 haftalik demis dr umarim hic bi sorun cikmaz bu defa kucagina almak nasip olur... butun herkese rabbim nasip etsin kimseyi yerindirmesin kimseyi heves ettirmesin kimseye inss su mubarek aylar hurmetine inss ya rabbimmm aminnnnn

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrr bende hamileyimmmmmmmmmmmmmmmm :)))) benimde 135 çıktı değerim iki haftalık daha çok yeniymiş :)hayırlı olsun bitanemm Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsinnn :KK16::KK16:[/QU

oh ne güzel bir günde 2 haber inşallah sağlıkla mutlulukla bebeğini kucağına alırsın allah bebeciğini dört gözden ayırmaz inşallah....sanada maşallah....:nazar::nazar::nazar:
çok çok teşekkür ederimmm canımmmm benimmmmmmmm aminnnnnnnnnnn inşallahh en kısa zamanda sizlerinde hamiş haberlerinizi alıcazzzz aminnnnnnnnnnnnnnnnnnn
okunyunca gözlerim doldu yaaaaaaaaaaaaaaa :KK43: çok duygulandım kendimin olsa bayılırdım heralde :) allah analı babalı büyütsün canım benim çok sevindim çokkkk yupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :KK66: :KK66:
canımsınnnnnnnnn meleğimmmm benimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :))))) inşallahhhhh sende en kısa zamanda hamiş kalıcaksın ve bende senin için sevinçten ağlayacağımmmmmmm inşallahhh Rabbimm hepimize sağlıklı sıhatli hayırlı evlatlar nasip eder en kısa zamanda
**************************gelsinnnnnnnnn haziran hamişleriiiii *********************************:KK49::KK49::KK49: :KK66::KK66::KK66: :KK8: :KK8: :KK8: :KK8::KK49::KK49::KK49: :KK66::KK66::KK66: :KK8: :KK8: :KK8: :KK8::KK49::KK49::KK49: :KK66::KK66::KK66: :KK8: :KK8: :KK8: :KK8::KK49::KK49::KK49: :KK66::KK66::KK66: :KK8: :KK8: :KK8: :KK8::KK49::KK49::KK49: :KK66::KK66::KK66: :KK8: :KK8: :KK8: :KK8::KK49::KK49::KK49: :KK66::KK66::KK66: :KK8: :KK8: :KK8: :KK8:

çok sevindirik oldum yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:yavrummmmmmm benimmmmmmmmmmmmmm :KK16::KK16::KK16::KK16:
kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrr bende hamileyimmmmmmmmmmmmmmmm :)))) benimde 135 çıktı değerim iki haftalık daha çok yeniymiş :)

Gözünüz aydın canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin çok sevindim:)) hayırlı uğurlu olsun!
aminnnnnnnnnnnn canımmm benimm aminnnn Rabbimmmm isteyen herkese hepinize en kısa zamanda nasip eylesinnnnn hepiniz için en içten yürekten diliyorumm :KK16:
inşallah bizim haberimizi de veririz nagiş yaaaaaa
inşallahhhhhh inşallahh bence çok yakında alıcaz sizinde hamiş haberlerinizi :KK34::KK16:
hayırlı olsun hamiş olan arkadaşlarım! Allah sağ salim bebişlerinizi kucağınıza almayı nasip etsin! Allah isteyenlere de uzak zamanda gösterecekse bile hayırlısıyla en kısa zamanda göstersin bu mübarek aylarda Allah dualarımızı kabul etsin...amiin

ÖNCELİKLE HEPİNİZE GÜZEL PERŞEMBELER DİLİYORUMMMMMMMMMMMMMMMM

UYANIN ŞEKERLERRRRRRRRRRRRRRRR

günaydınnnnnnnnnnnnnn canımmmm benimmmmmmmmmmmmmm

tatlım görmedim vallaa ne sordunnn :)

sağol canım benim inşallah rabbim gönlümüze göre versin inşaallah karşılaşırız tanışırız rabbimden dilerim yani burdaki bütün arkadaşlarla benimde dayımlarım kayseride belsimde :) facem var özelden mesaj atarım sana ben canım öptüm çok çok :KK70: ist yolun düşerse beklerim evimeee misafirim olll gel banaaa böreklerim açarım sanaaa :) :KK1:

yaaa vermezmiyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm tatlım benimmmmmm inş hamiş olunda bak ben bu topiği smile manyağı yaparımmmm sevinçtennn :KK8:

olsun canım benim bende bu gdişleee orda olucam hem hamiş olursam bile sizi yanlız bırakırmıyımmm hiççççççççç :)
yakındırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ben inanıyorumm mm alıcaz hamiş haberlerinizi :KK16::KK16:
Hayırlısı olsun canım... Bizim kızlar ikiye bölünmüş.. bende sizleri merak ediyordum.. Ama daha göremediklerim var :)
bende hamişmişimmmm bitanemmmmmmm Allahımmm hamişlere sağlıkla sıhatle bebişlerini kucaklarına almayı nasip etsin ve banada ve tüm isteyen arkadaşlarımız en kısa zamanda hamiş olurlar aminnnn :):KK16:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: hayırlı olsun canımmm inşallah sağlıcakla kavuşursun bebişinee. ayy prensesine demek geldi içimden kız mı olacak acaba.

hadi canım inşallah katlayarak artar değerler. kese de bi an önce görünür :nazar: sağlıkla kavuş meleğine.

canımmmmmmmmmmmmmm benimmmmmmmmmmmmmmmmmmmm teşekkür ederimmm ne güzel yazmışınız hepiniz benimde gözlerim doldu kızlarrrr :KK43:( çok sağol dilsadonder inşallahhh bitanemmm inşallahh nasip olur aminnnnnnnnnnnnnnnn ve inşallahh sizlerdende alıcaz güzel haberler aminnnnnnnnnnnn :):KK16: olabilir bitanemmmmmm kızımmm sölemesi bile çok güzelll prensesimmmmmm ayyyy içim bi hoş olduu :KK16::KK16:

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrr bende hamileyimmmmmmmmmmmmmmmm :)))) benimde 135 çıktı değerim iki haftalık daha çok yeniymiş :)hayırlı olsun bitanemm Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsinnn :KK16::KK16:[/QU

oh ne güzel bir günde 2 haber inşallah sağlıkla mutlulukla bebeğini kucağına alırsın allah bebeciğini dört gözden ayırmaz inşallah....sanada maşallah....:nazar::nazar::nazar:
çok çok teşekkür ederimmm canımmmm benimmmmmmmm aminnnnnnnnnnn inşallahh en kısa zamanda sizlerinde hamiş haberlerinizi alıcazzzz aminnnnnnnnnnnnnnnnnnn
okunyunca gözlerim doldu yaaaaaaaaaaaaaaa :KK43: çok duygulandım kendimin olsa bayılırdım heralde :) allah analı babalı büyütsün canım benim çok sevindim çokkkk yupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :KK66: :KK66:
canımsınnnnnnnnn meleğimmmm benimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :))))) inşallahhhhh sende en kısa zamanda hamiş kalıcaksın ve bende senin için sevinçten ağlayacağımmmmmmm inşallahhh Rabbimm hepimize sağlıklı sıhatli hayırlı evlatlar nasip eder en kısa zamanda
**************************gelsinnnnnnnnn haziran hamişleriiiii *********************************:KK49::KK49::KK49: :KK66::KK66::KK66: :KK8: :KK8: :KK8: :KK8::KK49::KK49::KK49: :KK66::KK66::KK66: :KK8: :KK8: :KK8: :KK8::KK49::KK49::KK49: :KK66::KK66::KK66: :KK8: :KK8: :KK8: :KK8::KK49::KK49::KK49: :KK66::KK66::KK66: :KK8: :KK8: :KK8: :KK8::KK49::KK49::KK49: :KK66::KK66::KK66: :KK8: :KK8: :KK8: :KK8::KK49::KK49::KK49: :KK66::KK66::KK66: :KK8: :KK8: :KK8: :KK8:

:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:yavrummmmmmm benimmmmmmmmmmmmmm :KK16::KK16::KK16::KK16:
kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrr bende hamileyimmmmmmmmmmmmmmmm :)))) benimde 135 çıktı değerim iki haftalık daha çok yeniymiş :)

Gözünüz aydın canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin çok sevindim:)) hayırlı uğurlu olsun!
aminnnnnnnnnnnn canımmm benimm aminnnn Rabbimmmm isteyen herkese hepinize en kısa zamanda nasip eylesinnnnn hepiniz için en içten yürekten diliyorumm :KK16:
inşallahhhhhh inşallahh bence çok yakında alıcaz sizinde hamiş haberlerinizi :KK34::KK16:
hayırlı olsun hamiş olan arkadaşlarım! Allah sağ salim bebişlerinizi kucağınıza almayı nasip etsin! Allah isteyenlere de uzak zamanda gösterecekse bile hayırlısıyla en kısa zamanda göstersin bu mübarek aylarda Allah dualarımızı kabul etsin...amiin

sağol canım benim inşallah rabbim gönlümüze göre versin inşaallah karşılaşırız tanışırız rabbimden dilerim yani burdaki bütün arkadaşlarla benimde dayımlarım kayseride belsimde :) facem var özelden mesaj atarım sana ben canım öptüm çok çok :KK70: ist yolun düşerse beklerim evimeee misafirim olll gel banaaa böreklerim açarım sanaaa :) :KK1:

yaaa vermezmiyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm tatlım benimmmmmm inş hamiş olunda bak ben bu topiği smile manyağı yaparımmmm sevinçtennn :KK8:

olsun canım benim bende bu gdişleee orda olucam hem hamiş olursam bile sizi yanlız bırakırmıyımmm hiççççççççç :)
yakındırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ben inanıyorumm mm alıcaz hamiş haberlerinizi :KK16::KK16:
Hayırlısı olsun canım... Bizim kızlar ikiye bölünmüş.. bende sizleri merak ediyordum.. Ama daha göremediklerim var :)
bende hamişmişimmmm bitanemmmmmmm Allahımmm hamişlere sağlıkla sıhatle bebişlerini kucaklarına almayı nasip etsin ve banada ve tüm isteyen arkadaşlarımız en kısa zamanda hamiş olurlar aminnnn :):KK16:

canımmmmmmmmmmmmmm benimmmmmmmmmmmmmmmmmmmm teşekkür ederimmm ne güzel yazmışınız hepiniz benimde gözlerim doldu kızlarrrr :KK43:( çok sağol dilsadonder inşallahhh bitanemmm inşallahh nasip olur aminnnnnnnnnnnnnnnn ve inşallahh sizlerdende alıcaz güzel haberler aminnnnnnnnnnnn :):KK16: olabilir bitanemmmmmm kızımmm sölemesi bile çok güzelll prensesimmmmmm ayyyy içim bi hoş olduu :KK16::KK16:

X