Şansımız Haziran ayı olsun göbüşler bebişle dolsun !

canim umarim benim soyledigime takilmadiniz yaa yazdigima pisman oldum evlilik erken olupta bebisinizmi gec kaldi veya siz evliliktemi gec kaldiniz bilmiyorum eger sizi uzecek bisey dedimse hakkinizi helal edin,,,birde hic unutmayin 40 yasinda bile anne olanlar var belki bizimde ikinci cocugumuz 30 yasimizda olacak kimse bilemez allahim bilir ben sadece laf olsun diye soyledim...inss rabbim en yakin zamanda melegini birdaha yollar sana tatlim... :KK16: :KK16: :KK16:

olsun canim herseyin basi saglik inss rabbim tez zamanda sizleride bizleriode sevindirsin benim anneminde benim yasimdayken 3 cocugu vardi :KK1: :KK1: :KK1: yok bacim yok biz gec kalmadik eskiler erken davranmislar haahhaha benim iki arkadasim var 34 yasindalar daha 1 yasinda cocuklari var ve ikinciye 5 yil ara veriyolar dusunsene bi =))) :KK34: kismet bu isler rabbim ne zaman verirse o zaman gelsin ama saglikla sihhatle gelsin aminnnn

cok haklisin arkadasim herseyin hayirli olanini dilemek lagzim bence rabbim hayirlisi neyse onu versin yeterki saglikta sihhatte versin keske dedirtmesin gercekten herseyde bir hikmet gizli ama biz herzaman aman oyle olsaydi boyle olsaydi zaten bir is olmayinca aglamak kahretmek en buyuk hata allah bizleri korusun inss.....

ivetttttttt bugun geldi hic bisey deilde dunki yaptigim idrar testine acidim yaaaa hahahaaa ama inanirmisiniz regl oldugumu gordugumde icim bi rahatladiki o kadar istememe ragmen bu kirmizi beni neden bu kadar mutlu etti analayamadim :KK1: :KK1: :KK1: :KK1: birazdaha gayret edersekkk piskoloji falan kalmayacakkkkk :KK9: :KK9: :KK9: :KK9:

vay cadi vayyy bizimkide gece uyaniyor yaaa hala bitiremedik gece uyanmalari cok mahvediyor beni uykudan kalkmak koca kizi kucakta ordan oraya tasimak birde belimde fitik var dogumda yakalandim perisan haldeyim valla bugunde hastalandim belimden assagiya cekiyolar sanki beniii :KK14: :KK14: :KK14: :KK14:

niye kırılalım arkadaşım evet geç kaldık ilk hamileliğim devam etseydi 1 ay sonra bebişim kucağımda olacaktı nasip olmadı belki yine aynı sıkıntı olacak bu hamileliğimde rabbim en doğrusunu bilir,ama en büyük hayalim genç anne olmaktı yazılanı yaşıyoruz....üzülecek kırılacak birşey yok

niye kırılalım arkadaşım evet geç kaldık ilk hamileliğim devam etseydi 1 ay sonra bebişim kucağımda olacaktı nasip olmadı belki yine aynı sıkıntı olacak bu hamileliğimde rabbim en doğrusunu bilir,ama en büyük hayalim genç anne olmaktı yazılanı yaşıyoruz....üzülecek kırılacak birşey yok

ya bir kac kisinin hismina ugradim ben o yuzden korktum valla bu topiktete bir rahatsizlik olmasin diye....hamile kaldigimizda veyada anne oldugumuzda iste sizin var artik bizim yok diye nisbetmi falan filan neyse oylesi yanlis anlasilmak istemem....inss en yakin zamanda sende butun isteyenlerde anne olurla meleklerini kucaklarina alirlar tatlim...

ne karnim agriyo nede baska bisey goguslerimde sanci var uclari agriyor bugun oglen regl oldum her zaman cok yogun ve koyu renkte olan kanamam bu defa az az ve pembe geliyorr arada kasiklarima sanci giriyor,,,tamamen farkli bir durumdayim kizlar sofradan yeni kalktim migdem kaziniyor sanki yaaa acliktan olecem sanki =(((( karnimda sanki tas var agirlik hissediyorum offff bunlar neyin nesi kizlar yaaa dun test yapmistim negatif cikmisti sizce varmi yokmu :18: :18: eger butun bunlar pskolojikse bogacam kendi kendimi :KK9: :KK9: :KK9: :KK1: :KK1: :KK1: :KK1: nerdesiniz kizzzzz kalkin kocislerin yanindaaannnnnn bana biseyler soyleyinnnnnnnnnnn

ee temmuzz tpiğii saçıldımı nsaagişşşşşş benn bu aydandaa berat ettiöm malesfee:KK43:

jadenerdesin,kuzum :KK16:

bebiş geldim işte... ben bu ay misafir yoğunlğuyndan bebişi unuttum desem de inanama:nazar:ama kafam dağıldı en azındannn yeni yeni kendime geliyorum.biraz önce tarihe baktım bat a 4 günüm kalmış heyecan yaptım gene... amaaa hiç bi belirti yokkk kuzummm üzüleyim mi sevineyim mi anlayamadımmm açıkçasııı... bu arada bir sürü güzel haberler var topikte ne güzellll rabbim sağlık sıhatle bütün annnelere kucağına almayı nasip etsin bebişleriniiiiii:KK49:melisdenizimmmmm inşalllah bizdeee buralarda müjdelerimiziz veriririz canımmmmm.....:KK9::KK9::KK16:

kızlar günaydın bu günde byle olumsuz bir haber vermekle başlamak istemezdim ama bnm kırmızılarımın haberini veriim dedim.Bn de artıkkkk temmzu bekleyenlerdenim ...nagiş bnm bat 12 -13 temmz gibi cnm düzenlemeyi yapabilirsiin.Temmuz arkadaşları görüşmek üzereeee:KK9:

günaydınnn güzel annne adaylarııı.... son 4 gün stres başladı gene... bu arada hamilelik belirtisiii yaşayann yok mu yafttt???? nagihannn canımmm hayırlısı olsun yeni topiklerinnn gerçektenn bereketli senin bu topiklerrrrr:KK49:inşallah bizlerede uğurlu gelir

kızlar günaydın bu günde byle olumsuz bir haber vermekle başlamak istemezdim ama bnm kırmızılarımın haberini veriim dedim.Bn de artıkkkk temmzu bekleyenlerdenim ...nagiş bnm bat 12 -13 temmz gibi cnm düzenlemeyi yapabilirsiin.Temmuz arkadaşları görüşmek üzereeee:KK9:

olsun tatlım benimmm demekki zamanı değilmiş herşeyi tayin eden allahım mutlaka sanada tayin edecek sabır ve tevekkül et bebişimmmmmm :) sağlımız yerinde olsunda oda olur yaaaaa

günaydınnn güzel annne adaylarııı.... son 4 gün stres başladı gene... bu arada hamilelik belirtisiii yaşayann yok mu yafttt???? nagihannn canımmm hayırlısı olsun yeni topiklerinnn gerçektenn bereketli senin bu topiklerrrrr:KK49:inşallah bizlerede uğurlu gelir

sanada günaydın canım evet benimde son 3 gün bakalım kısmetttt

ne karnim agriyo nede baska bisey goguslerimde sanci var uclari agriyor bugun oglen regl oldum her zaman cok yogun ve koyu renkte olan kanamam bu defa az az ve pembe geliyorr arada kasiklarima sanci giriyor,,,tamamen farkli bir durumdayim kizlar sofradan yeni kalktim migdem kaziniyor sanki yaaa acliktan olecem sanki =(((( karnimda sanki tas var agirlik hissediyorum offff bunlar neyin nesi kizlar yaaa dun test yapmistim negatif cikmisti sizce varmi yokmu :18: :18: eger butun bunlar pskolojikse bogacam kendi kendimi :KK9: :KK9: :KK9: :KK1: :KK1: :KK1: :KK1: nerdesiniz kizzzzz kalkin kocislerin yanindaaannnnnn bana biseyler soyleyinnnnnnnnnnn

acaba kızzz hamilemisinn yoksammmmm :)erken gebelik testi alsanaaa

günaydın kızlar ben adet günümden 1- 2 gün önce hamile olduğumu öğrendim adet gecikmesinden önce idrar testi yaptım pozitif cıktı sonra kan testi yaptım sonuc 1118 cıktı ertesi gün dr gittim dr bana hamile oldugumu söyledi unrasondan baktı. cok küçük dedi tam görünmüyor ama var dedi bir kac gün sonra tekrar gel değerlerin yükselmiş olur keseye bakalım dedi cok korkuyorum korkumum nedeni kasık ve karın ağrım var daha 1 gün oldu adet gecikmem cok endişeliyim bir şey olacak diye ne olur bana bir akıl verin cok mu evham yapıyorum ... normalmi bu ağrılar

Hayırlı cumalar ve günaydın kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

topik listesinin bugün düzenlemesini yapıcamm

ama öğlen yemeğinde :)

tam listemiziii

temmuz ve haziran ok :):KK8:

günaydın kızlar ben adet günümden 1- 2 gün önce hamile olduğumu öğrendim adet gecikmesinden önce idrar testi yaptım pozitif cıktı sonra kan testi yaptım sonuc 1118 cıktı ertesi gün dr gittim dr bana hamile oldugumu söyledi unrasondan baktı. cok küçük dedi tam görünmüyor ama var dedi bir kac gün sonra tekrar gel değerlerin yükselmiş olur keseye bakalım dedi cok korkuyorum korkumum nedeni kasık ve karın ağrım var daha 1 gün oldu adet gecikmem cok endişeliyim bir şey olacak diye ne olur bana bir akıl verin cok mu evham yapıyorum ... normalmi bu ağrılar

günaydın canımm öncelikleee tebrik ederim... rabbim sağlık sıhatle bebişini eline almayı nasip etsinnn... ben şimdiye kdar okuduğum ve duyduğum kadarını söyleyebilirim ki,o sancıları hamileliği boyunca hisseden bayanlar oluyorrr... bence hiç kendini strese sokmaaa tadını çıkarr anneliğinnn....:KK49::KK49:

günaydın canımm öncelikleee tebrik ederim... rabbim sağlık sıhatle bebişini eline almayı nasip etsinnn... ben şimdiye kdar okuduğum ve duyduğum kadarını söyleyebilirim ki,o sancıları hamileliği boyunca hisseden bayanlar oluyorrr... bence hiç kendini strese sokmaaa tadını çıkarr anneliğinnn....:KK49::KK49:

cok saol inş her şey yolundadır bu benim ilk hamilelğim 8 aydır istiyordum rabbim sonunda nasip etti şimidede işte korku telaş var sürekli aklım dolu oluyor ağrım felan olduk ca daha da korkuyorum ama bundan sonra biraz daha rahat olcam inş cok saol cevabın icin :nazar:

nagihan canım herhangi bi belirti varmııı??? Değişik bişi yaniiii:KK31:

canım dün test yaptım akşam gibi daha 3 gün var reglime ve çok silik bir pozitif çıktı ama ümitlenmiyorum ve hemen çıktı işin garibide o daha önceki yaptıklarım silik ama saatler sonra çıkıyordu birde akşam kendimi koltuğa attım acayip karın ağrısı yaptı ki ilk defa yapmıyorumm ilginç geldi ve göğüs ucu ağrım 10 gün önceden başladı şuan dokunamıyorum bu sabah tekrar ateşimi ölçtüm 37.10 fırlamış dün 36.5 di bakalım belirti ise bunlar benim belirtilerim olacakkkk :) :KK8: :KK8:

canım dün test yaptım akşam gibi daha 3 gün var reglime ve çok silik bir pozitif çıktı ama ümitlenmiyorum ve hemen çıktı işin garibide o daha önceki yaptıklarım silik ama saatler sonra çıkıyordu birde akşam kendimi koltuğa attım acayip karın ağrısı yaptı ki ilk defa yapmıyorumm ilginç geldi ve göğüs ucu ağrım 10 gün önceden başladı şuan dokunamıyorum bu sabah tekrar ateşimi ölçtüm 37.10 fırlamış dün 36.5 di bakalım belirti ise bunlar benim belirtilerim olacakkkk :) :KK8: :KK8:

yaaa öle demme ben ikinci çizgiyi silik ible görsemmm kafayı yerim gibi geliyoooo....vallahi bence ümitlennn ...nagihannn müjeyi vereceksin gibi bi his vat içimdeeee.... vallahi okuyunca ben bi tuhaf oldummm ne yalan söliyimmm:KK9::KK9:

cok saol inş her şey yolundadır bu benim ilk hamilelğim 8 aydır istiyordum rabbim sonunda nasip etti şimidede işte korku telaş var sürekli aklım dolu oluyor ağrım felan olduk ca daha da korkuyorum ama bundan sonra biraz daha rahat olcam inş cok saol cevabın icin :nazar:

canımm bende 9 aydır deniyorum haklısın evham yapmakta ... çünkü bekliyor insan aylarca yıllarca oluncaaa herşeyden nem kapıyorrr... ama inan en yakın arkadaşımın bebeği bir yaşında şu anda o hep söler sancılar yaşadığını hamileliğinde... hatta her adet dönemi yaklaştığında adet sancıları çektiğini bile sölerrrr hamileykennn.... senin yerinde ben de olsamm heyecanla beklediğin bu müjdeli haberi alınca en ufak bi şeyi büyütürdümmm normal yaniii çok istediğin şeyin olmasının evhamıııı bubuuu:KK49::KK49:

yaaa öle demme ben ikinci çizgiyi silik ible görsemmm kafayı yerim gibi geliyoooo....vallahi bence ümitlennn ...nagihannn müjeyi vereceksin gibi bi his vat içimdeeee.... vallahi okuyunca ben bi tuhaf oldummm ne yalan söliyimmm:KK9::KK9:

kısmet o kadarda ümitlenmiyorum canım benimmmm keşke dediğin gibi olsaaaa :) testlerin bozuk pozitif oranı 100 % 1 dir bende sadece o 1 ri bulurummmm :KK1: :KK1: o kadar diyimmm sanaaa

bencede endişelenme şimdi gördüm yazını kanama olmadığı sürece sıkıntı yok tatlım hamilenin tadını çıkarsanaaaaaa

böyle şeyler kafanı neden meşgul ediyorsun daha bebein yenii hayırlı olsun allah analı babalı büyütsün inşallahh canım benim dikkat et kendine ağır hiç birşey kaldırma uzan dinlen ohhhh iki can diye diyeee uzannn

Son düzenleme:
kısmet o kadarda ümitlenmiyorum canım benimmmm keşke dediğin gibi olsaaaa :) testlerin bozuk pozitif oranı 100 % 1 dir bende sadece o 1 ri bulurummmm :KK1: :KK1: o kadar diyimmm sanaaa

ahhh nagihannn alemsin vallahiii.... bi kere ikş kere her zaman sana denk gelecek değil yaaak kuzu.... biz pozitif düşünelimmm benceeee ümitsizliğe kapılmayalım canımmm...gelecek gelecek bizimm nazlı bebişlerimizzzz:KK49:

X