Şansımız Haziran ayı olsun göbüşler bebişle dolsun !

hayırlı olsun hamiş olan arkadaşlarım! Allah sağ salim bebişlerinizi kucağınıza almayı nasip etsin! Allah isteyenlere de uzak zamanda gösterecekse bile hayırlısıyla en kısa zamanda göstersin bu mübarek aylarda Allah dualarımızı kabul etsin...amiin

ÖNCELİKLE HEPİNİZE GÜZEL PERŞEMBELER DİLİYORUMMMMMMMMMMMMMMMM

UYANIN ŞEKERLERRRRRRRRRRRRRRRR

nagihan sana ateş ölcme yöntemiyle ilgili bi kac soru sormuştum gördün mü acaba?

tatlım görmedim vallaa ne sordunnn :)

sağol canım benim inşallah rabbim gönlümüze göre versin inşaallah karşılaşırız tanışırız rabbimden dilerim yani burdaki bütün arkadaşlarla benimde dayımlarım kayseride belsimde :) facem var özelden mesaj atarım sana ben canım öptüm çok çok ist yolun düşerse beklerim evimeee misafirim olll gel banaaa böreklerim açarım sanaaa :)

inşallah bizim haberimizi de veririz nagiş yaaaaaa

yaaa vermezmiyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm tatlım benimmmmmm inş hamiş olunda bak ben bu topiği smile manyağı yaparımmmm sevinçtennn

ee temmuzz tpiğii saçıldımı nsaagişşşşşş benn bu aydandaa berat ettiöm malesfee:

jadenerdesin,kuzum

olsun canım benim bende bu gdişleee orda olucam hem hamiş olursam bile sizi yanlız bırakırmıyımmm hiççççççççç :)

Benim bu aydan hiç umudum kalmadı kızlarrrrrrrr

Bebişim bu ayda gelmediiii daha regli olmama var ama ateş ölçme yöntemi kullandığım için bugün düşüşe geçtiii sağlık olsunnnnnnnnnn bu ayda ekti beniiiiiiiii bebeğimmmmmmmm

nagiş cnm o yöntem herkesde doğru sonuç vermiyor gebelik belirtisi üşüme bile var yani :)) ben 5 gün regl geçikti ateşim 38 di :) adet oldm 24 saat ateş ölçüp mutlu oıluyrdm :)
kırmızı kartı yemeden pes etmek yok :))dilerim cnm benm hamişsindr...ama içime doğan bişe var burdaki konuşan arkadşlar hep aynı ay hamiş kalcaz sanki :)

nagiş cnm o yöntem herkesde doğru sonuç vermiyor gebelik belirtisi üşüme bile var yani :)) ben 5 gün regl geçikti ateşim 38 di :) adet oldm 24 saat ateş ölçüp mutlu oıluyrdm :)
kırmızı kartı yemeden pes etmek yok :))dilerim cnm benm hamişsindr...ama içime doğan bişe var burdaki konuşan arkadşlar hep aynı ay hamiş kalcaz sanki :)

Hayırlısı olsun canım... Bizim kızlar ikiye bölünmüş.. bende sizleri merak ediyordum.. Ama daha göremediklerim var :)

benim kızım 5 yaşında kreşe gidiyo bu yıl anaokulana başlayck allah izin verirse sanırım seninki küçük

CANIM ATEŞ ÖLCME YÖNTEMİNİ SORMUŞTUM.

Böyle bir yöntem var mı gercekten, ilk defa duydum ateş mi yükseliyormus hamile olunca? Benimde icimde bir his bu ay hamile olduğumu söylüyor ama emin olamıyorum yumurtlamamın üzerinden 5 gün gecti daha adet tarihime 12 gün var. Böyle bişi varsa bende kontrol edeyim

günaydın nagihancım lütfen karamsar olma ve üzülme hep beraber tek tek haberlerimizi alıcaz,ben ümidi kestim bu ay umrumda değil dün doktoru aradım adetinin 4 veya 5.günü gel rahim filmi çekelim dedi şimdi sabırsızlıkla adet olmayı bekliyorum sorun neymiş bilmek ona göre davranmak istiyorum kaç aydır kendi kendime coşuyorum...gel adetim geeellll

hamiş olunca buraalarddnn gidiveriyo insan :)))) hamişlere katılıyo :)))
öyle olmuş sanırım valla ben gitmedim ama topikler değişmiş çoğalmış takip edemedim... İkiside hamişmiş :) selin ve elif çok sevindim daha da vardır ama göremedim.. Darısı başınıza kızlar.. Allah en kısa zamanda sizinde gönlünüzdekini versin..

amin cnmm benim....artık siz hamişsinz sizde bize dua edin ))

http://www.kadinlarkulubu.com/gebelik/339952-ates-olcme-yontemi-hamilelik.html

canım burda açılmış konu var takip edebilirsin

bu ateş ölçme hergün aynı saatte özellikle sanah yataktan çıkmadan ölçüyorsun günlük not alıyorsun ben yumurtlama dönemimden itibaren yapmaya başladım çünkü test alıp yapmama gerek kalmıyor öyle bir yöntem ama ben illa test yaparım kurt var bende :) normal de regli olacak olan insanın ateşi ortalam 36.00 oluyor bundan yukarı ve yükseliş olursa ve adetin geçip hala düşmezse hamişsin demektr
tabiki üşütmediysen başka bir ateşli rahatsızlık geçirmiyorsan koltuk altı dil altı vajinal makat bu yollardanda ölçülebiliniyor

uzulme dur kizzz daha dune kadar belirtiler aradim kendimde dayanamadim test yaptim once negatifi sonrada kirmizi karti yedim poffffffffff ama olsun,,,canimiz sagya sukur bizde digerki ay icin calisiriz degilmiii =))) canim benim hem senin daha var dur bakalim belki bir anlik biseydi o belki dahada yukselir ne biliyorsun kirmizilari gormeden umutsuzluga yer yokkk

benim kızım 5 yaşında kreşe gidiyo bu yıl anaokulana başlayck allah izin verirse sanırım seninki küçük

masallah nazcim iyi durmussun bu kadar zaman hehehe ben olsam simdiye 3 uncuyu bile istemeye baslamis olurdum saka canim sakaa bakma sen bana bagzen sartlar uygun olmaz bagzen istersin gelmez sanki ilk cocuk senin deilmis gibi aceba birdaha olmayacakmi bile deriz allah korusun bende dusunuyordum aralarinda 5 yil olsun diye ama benim kiz 5 yil dursam yer beni yada olacak kardesi istemez cunku babayi bile yanima koymuyor giiittttt gittttt nasil bagirir aglar o yuzden gec kalmamam lagzim ha gayret diyorum kendime olacak diyorum hihihi benim kizim henuz yeni 2 yasina girdi teyzesi cizelgemizdede var zaten.....kac yasindasin canim tabi bi mahsuru yoksa ...

kimse umutsuz olmasın arkadaşlar, rabbim daha büyük sıkıntılar göstermesin hepimize inşallah. sabretmek zor ama inşallah mükafatını cok güzel alırız hepimizde...

27 yaşndym cnm erken anne oldm ben :)) kızım çok akıllı o nedenle rahat rahat gezmk var dye yapmadm :))şimdi kızım çok istyr diye daha çok istyrm herkesn kardşi var bnmm nye yok dye gelyo gidiyo göbeğimi öpüyo anne kardeşme ,iyi bak beni kaldrma ölür diyo :)))senin acelen gurbette olman sanrm :))) 3.yüde istyrm zaten :) şimdi ikinci peşine üüçüncü rabbim nezaman verirse :)

kimse umutsuz olmasın arkadaşlar, rabbim daha büyük sıkıntılar göstermesin hepimize inşallah. Sabretmek zor ama inşallah mükafatını cok güzel alırız hepimizde...

amınn canım amınnn ınss bırgun olacak allahın ıznıyle umud her zaman var bızlere ıkıncıyı sızlere ılk evlatlarınızı verecek rabbım yeterkı umudumuzu kaybetmıyelım

ayyy yerım onu yaaa annesııı ne durdun bu zamana kadar yaaa bende 24 yasındayım ya enınde sonunda olacak rabbım verdıkten sonra ertelemenın alemı yokkı 30 yasımızda cocuk derdımız olmayacak =d yanı oyle dusunuyorum en azından bakalım herseyın hayırlısı olsun kızımda bısey cekmedım hamılelııgım harıc pek sıkıntısı olmadı bana gazı aglama krızlerı falan rahattım yanı bakalım ıkıncı nasıl olacak zaten bebeklıgınde cekmıs olsaydım bu kadar ıkıncıyı ıstemezdım heralde Herseyın hayırlısı olsun....

Benı temmuza yaz bacım orayada yazarım gercı ama bat 11.07 ınss otekı aya alırız mujdeyı gecen ayda safsaklamıstım ılacın tesırı gecsın dıye,,,sukur rabbım hayırlısı neyse onu verdı ınss temmuz ayına adımızı yazdırırız =))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…