Şansımız Haziran ayı olsun göbüşler bebişle dolsun !

kızlarrrrrrrrrrr

nerdesinizzzzzz

bugün topik biraz dolu

herkez beklemede galibaaaa

muhabette gelen yokmuuuu

slm canım ıyı aksamlar butun gun nerdeyse burdaydım ama kımsecıkler yoktu senı gorseydım yazardım =))) nasılsın bakalımmm...

canım bı olsa o zaman gorursun sen ıstemeyen kocanı senden cok ıster erkekler garıpler gercekten ben ıstedıgım halde esımın ben hazır deılım demesı ınan bagzen benı cıleden cıkartıyor ama nasıl olsa bırgun olacak onun ıstememesıyle degıl =))))

ahh canım benım ınss tutar nagısım yaa bende bu ay denemek ıstedım ama maalesef evde cocuklu olmama ragmen hıc calısan bır dıgıtal ates olcecegı bulamadım kac tane var hepsıde bozukk =((( ama bugun regl olmam lagzımdı normalde erken gelen reglım bu ayda gununde bıle gelmedı acebamı demıyorum cunku gerı cekılmeyle hamıle kalınırmı bılmıyom acemı olduk ıyıce kızzz =)))

kızlar benim bat 4 gün geçtii dayanamadım idrar testi yaptımm çifttt çizgiyii gördümmmmmmmmm:)kan testi yaptırdım koşa koşaaaaa kan değerimde 422.14çıktıı:)ya bebeğimmmm geliiooo allahın izniylee:)

maşallah canım darısı bize inşallahhhh

ayyy masallah sıze yaaa gozun aydın canım yaaa ınss hayırlısıyla bızlerde nasıp olur bıraz anlatsana belırtılerınden bende beklemedyım,,evet bır kızım var ama ınan bana hıc hamıle kaldıgımı anlamadım ne belırtı yasadım nede baska sey bu defa cok belırtı buldum kendımde,,bugun regl olmam lagzımdı ama beklıyorum hala gelen gıden yok =))) ınss hıc gelmez kırmızılar 9 ayy =)))

valla hiçbi belirti yşamadım desem yalan olmaz vallla.bide bu ay böbreklerimden baya buyuk sorun yasadım oyuzden hiçbi umudum yoktu ama rabbim beklenmedik anda gönderdi.daha cokk ufak ultrasyonda görünmüo onumuzdeki hafta insallah tanısıcazz küçüğümle:)allah isteyen herkese nasip etsinnnnnnn:)

amınn canım amınnn ınss gorursun melegını gelısmelerden bızıde haberdar edersen sevınırız eee artık bı halay zamanı degılmı ama sen sakın cekme halayı bız cekelım

amınn canım amınnn ınss gorursun melegını gelısmelerden bızıde haberdar edersen sevınırız eee artık bı halay zamanı degılmı ama sen sakın cekme halayı bız cekelım

bi görseniz müziksi böle yazvaş yavaşş oynadık evdee cokk komıkkti ya halimmm.bidetempo yaptık çalmadan oynarr bizim ayılarr die dieee.saçmaaladıkk iice dayımın kızıyla beraberrr :)

kızlar hesaplarıma göre dün adet olmam lazımdı ama olmadım..bgn dayanamayıp test yaptım ögleden sonra,ama tabi ki negatif ama hala adet olmadım.Bu ay rahim filmi cektirmiştim o mu etkiledi acaba fikri olan var mı??

canım tebrik ederim çok sevindimmmmSağlıkla büyüsün kucagına gelsin inşallah:)

slm canim benimde bugun regl gunumdu bende olmadim ama testte yapmadim cunku erken diye dusundum sende bekle bir kac gun ayrica rahim filmi cektirmek adette gecikme yapiyormu bilmiyorum bi arastir istersen umarim sende bende butun isteyenlerde hamistir =))))

hayırlı olsun inşallah allahım biran önce ben ve benimgibi bekleyen herkese nasip eder

Tebrikler canim, Allahim saglikla bebi$ini kucagina almayi nasip etsin.

Arkadaşlar merhaba günaydın ben maayıs ayının sonunda kan vermiştim bişi çıkmadı yani 30 muş kan değerim şimdi ayın 11 de verdim 231 olmuş kan deerlerim doktorum tam emin değilim diyor ultrason istiyor sizce nedurum bugün hastaneye gidicem sevinemedim bile daha ya

kızlar 4 gündür ateş ölçümü yapıyorum
reglime suan tam 6gün var

10.06.2012****36.5
11.06.2012****36.7
12.06.2012****36.8
13.06.2012****36.8

sabitledi sanırım :)

yükselmeye başladı ben geçen ay ateşim düşünce adet olucamı anlamıştım

sabahları saat 7:00 koltuk aldından dijital ölçer kullanıyorum

duaaa edin kızlarrrr tutsunnn :)

geçmiş olsun canım neden öyle değerler çıkmış yaa acaba geç mi döllendi inş tutunur tatlım benimmmmmmmm

hayırlı uğurlu olsun eve hamiş haberleri gelmeye başlıyor sabah sabah güzel haber aldım allah analı babalı büyütsün inşallahh darısı topiğimizdeki bekleyenlerin başına tabikide isteyen herkezeee :) mucukkk

dualarımız hepımız ıcın canımm ınss bu defa gelıyor melegın sana belırtılerın yokmu nagıs anlatsana az =))))

canım hemen dr gıt kontrolunu yaptır umarım korkulacak bısey yoktur ınss gec dollenme olmustur sen dr gıt sakın ıhmal etme bızıde haberdar et... Hersey gonlunce olsun...

aşkınasevdalııı :) günaydın canım sonunda karşılaştıkkk :)

gunaydın canım nasılsın bende tam konuya cevap yazmıstım =)))) nasılsın bakalım az kalmıs regıle ınss gelmez kırmızılar benımde bırgun gectı bakalım beklıycem bende yagrına kadar duracam sonuc ne olacak bakalım...

:) evet gördüm evet az kaldın tatlım yaaa bekle bakalım güzel haberler verirsin inşallahhh belki bende haber veririm çifte sevincin katmerli katmerlii :) dün test yaptım çok çok silik bişey çıktı acaba testin kendi çizgisimi çözemedim bir daha yaptım yine aynı ama geçen ay testin azizliğine uğramıştım korkuyorum şimdi hemde nasıl biliyon mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…